Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że Nico potrzebuje tzw. gap year.

nie jestem pewien - całkiem możliwe, że właśnie tak sobie założył "zdobędę tytuł, dorównam ojcu, udowodnię innym, że też potrafię i zajmę się czymś innym (np. rodziną, bo podobno rodzinny z niego gość)" - poza tym powroty do F1 raczej średnio ludziom wychodziły

 

pytanie tylko, kto za Rosberga?

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chłop załatwił Hamiltona :) Pewnie mu powiedział "jestem Mistrzem i już nigdy mnie nie pokonasz" i.... szach mat :P

Szkoda, ale z drugiej strony każdy chciał by odejść będąc na szczycie.

Hamilton go załatwił 2 razy jeżdżąc w tym samym zespole :P więc riposta może być dość cięta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony smutno mi, bo go lubie, ale z drugiej strony nalezy sie szacunek za taka decyzje. Znajac sportowcow, byla to decyzja ciezka i bedzie mu z tym trudno. Nie sadze, aby to byla totalna emerytura od motorsportu w ogolnym pojeciu, raczej tylko F1. Faktem jest, ze bardzo mu zalezy na rodzinie i tak jak to opisal, w tym sezonie musial sie wielu rzeczy wyrzec, aby zdobyc tytul. Bardzo niewielu odchodzi bedac doslownie na topie. Ilu  zdobylo tytul, a potem jezdzilo jeszcze nascie lat, az w koncu po cichu cichutenku sluch po nich zaginal? :)

A tak to bedzie mogl z kumplem i rownie fajnym facetem, Jensonem Buttonem, sobie troche pobumelowac. Super! A jak go zobaczymy w WRX albo WEC? Tez bedzie fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to chłop załatwił Hamiltona :) Pewnie mu powiedział "jestem Mistrzem i już nigdy mnie nie pokonasz" i.... szach mat :P

Szkoda, ale z drugiej strony każdy chciał by odejść będąc na szczycie.

Hamilton go załatwił 2 razy jeżdżąc w tym samym zespole :P więc riposta może być dość cięta :lol:

 

Liczy się kogo jest na wierzchu na końcu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby szacunek ale.. No tytuł trochę jednak fartem i miał marne szanse, żeby go obronić..

Myślę, że jednak powinien zostać i pokazać na co go stać jeśli sam uważa, że jest lepszym kierowcą

Kiedy ja sobie nie przypominam, zeby on kiedykolwiek oceniał kto jest lepszy :) to raczej jego rywal był na tyle śmiały...

 

Wrcfan, możliwe, ale watpię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

każdy chciał by odejść będąc na szczycie.

Jakieś nieporozumienie, na szczycie to mógłby sobie odejść taki Schumi, albo nawet Vettel, ale po jednym "wyjeżdżonym "  tytule nie jest na nim i daleko mu do niego. 

Dla mnie to ucieczka, osiągnął coś, co wie że nie jest w jego zasięgu w przyszłości, więc pakuje się i ucieka.

Dla mnie zawsze był takim kierowcą, brakowało mu pasji i głodu tego sportu. Był zaprogramowany i wydaje mi się, że jeździł tylko po to by komuś coś udowodnić....a nie tak zwyczajnie, dla siebie.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

każdy chciał by odejść będąc na szczycie.

Jakieś nieporozumienie, na szczycie to mógłby sobie odejść taki Schumi, albo nawet Vettel, ale po jednym "wyjeżdżonym "  tytule nie jest na nim i daleko mu do niego. 

Dla mnie to ucieczka, osiągnął coś, co wie że nie jest w jego zasięgu w przyszłości, więc pakuje się i ucieka.

Dla mnie zawsze był takim kierowcą, brakowało mu pasji i głodu tego sportu. Był zaprogramowany i wydaje mi się, że jeździł tylko po to by komuś coś udowodnić....a nie tak zwyczajnie, dla siebie.

 

Jumpman - niektórzy kierowcy marzą aby choć raz wygrać wyścig, stanąć na podium.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico na konferencji wyraźnie powiedział, że aby zdobyć tytuł poświęcił całą resztę. Nie chce tak żyć, a znów dojeżdżanie na 4 miejscu go nie satysfakcjonuje.

 

Otoz to. Zarzucac mu, ze "ucieka" swiadczy o nieznajomosci realiow tego sportu  :rolleyes:  wlasciwie to kazdego sportu. Chcesz byc mistrzem, poswiecasz temu cale zycie. On po prostu zdecydowal, ze woli zycie poswiecic rodzinie i dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro Nico go objechał to czemu Valteri miałby nie dać rady ? Pytanie raczej czy Lewis ma jeszcze tak naprawdę ochotę się ścigać czy interesuje go bardziej bycie celebrytą ...

Może się to wydać niepopularne, ale chwila chwila. Kto kogo objechał? Patrząc na ilość wygranych wyścigów, ilość PP, średnie miejsce na finishu to HAM został "objechany" jednym padnietym siknikiem Edytowane przez super_bolek
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...