Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Na żywo wszystko jest jeszcze fajniejsze. A ile emocji na takim wyścigu, walki, pecha, reakcji trybun... genialna sprawa.

Forum było widoczne :) Nawe Carfit był przez chwile Rajdowym Mistrzem Polski ;) takim dla japońskich turystów hihi

 

dscf3130largejd2.th.jpg

dscf3156largegu1.th.jpg

dscf3157largeug5.th.jpg

dscf3211largeod1.th.jpg

dscf3230largemd0.th.jpg

dscf3214largesf7.th.jpg

dscf3277largeaf6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrazenia akustyczne na zywo? Musze pojechac na F1, moze teraz jest wieksza szansa jak Kubica jezdzi, podejrzewam, ze cos bedzie organizowane na forum.

 

Ryk silników jest niesamowity, spodziewałem się, że będzie głośno, ale nie aż tak... po paru okrążeniach idzie się przyzwyczaic. Większość ma jednak stopery albo takie bajeranckie nauszniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa animacja a co do Kubicy to mam nadzieje ze mu palma nie odbije, nerwy utrzyma na wodzy i z wyscigu na wyscig bedzie osiagal lepsze rezultaty

 

trzymam kciury bo chlopak ciezko zapracowal na starty w F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest animacja prezentująca przejazd całego okrążenia na GP Turcji:

http://sport.rtl.de/formel1/streckenani/main14.html

 

Trzeba nacisnąć link: "Video der Gesamtstrecke"

 

bardzo faje animacje :)

 

A mnie się te animacje nie podobają. Bez przerwy skacząca kamera skutecznie przeszkadza w dobrym przyjrzeniu się trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się te animacje nie podobają. Bez przerwy skacząca kamera skutecznie przeszkadza w dobrym przyjrzeniu się trasie.

Kiedy startujesz...?

 

Jak tylko wybiorę się do sklepu po odpowiednią grę na PlayStation, a co ?

Zostaniesz moim sponsorem ? Kupisz mi grę ? Ja w zamian umieszczę dużą naklejkę odpowiedniego dinozaura na fotelu.

 

 

P.S. Napisałem "przyjrzeniu się trasie", a nie "wczuciu się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[P.S. Napisałem "przyjrzeniu się trasie", a nie "wczuciu się".

 

Pol zartem - pol serio: wczuc to sie mozna w samochod, role w teatrze, bohatera w ksiazce itd, w tor nie mozna sie wczuc, co najwyzej poznac, co sie rozumie poprzez przyjrzenie sie mu, kilka razy przejechanie sie po nim, lub po prostu ogladniecie animacji :)

 

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor poznaje się na wielu płaszczyznach. Pierwsze kilka lapów lub obejrzenie animacji z przejazdu pozwala zapamiętać konfigurację zakrętów i wstępnie określić tor jazdy. Ale znajomość toru po 100 i więcej okrążeniach jest zupełnie inna - pamięta się wszystkie nierówności, mniej i bardziej przyczepne miejsca itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor poznaje się na wielu płaszczyznach. Pierwsze kilka lapów lub obejrzenie animacji z przejazdu pozwala zapamiętać konfigurację zakrętów i wstępnie określić tor jazdy. Ale znajomość toru po 100 i więcej okrążeniach jest zupełnie inna - pamięta się wszystkie nierówności, mniej i bardziej przyczepne miejsca itd.

 

Szkoda ze Tor Poznań nie jest w żadnej grze dostępny to potrenowania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest animacja prezentująca przejazd całego okrążenia na GP Turcji:

http://sport.rtl.de/formel1/streckenani/main14.html

 

Trzeba nacisnąć link: "Video der Gesamtstrecke"

 

bardzo faje animacje :)

 

A mnie się te animacje nie podobają. Bez przerwy skacząca kamera skutecznie przeszkadza w dobrym przyjrzeniu się trasie.

He, he... Trza się bardziej postarać, żeby Witkowi dogodzić :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wszystko jest jeszcze fajniejsze. A ile emocji na takim wyścigu, walki, pecha, reakcji trybun... genialna sprawa.

Forum było widoczne :) Nawe Carfit był przez chwile Rajdowym Mistrzem Polski ;) takim dla japońskich turystów hihi

 

Obrazek

 

nasza najfajniejsza :mrgreen:

 

Obrazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na czym polega owo zbieranie gumy i piachu by było tego aż dwa kg :)

Po bokach idealnego toru jazdy leży mnóstwo zrolowanej gumy, piachu itp. - tor jest brudny. Hungaroring słynie z tego, że poza idealną linią jest bardzo brudny. Ale i tak zszokowany byłem, że zdaniem Laudy (gość jest w końcu ekspertem F1) można by tego nazbierać aż 2 kg (po 0,5 kg na koło) :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...