Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczcie wystartował z nowym pilotem (były pewne obawy i pytania czemu tak) i doskonale sobie poradził 8)

 

nic nie ujmujac Gerberowi ktory jest b. doswiadczonym i zapewne swietnym pilotem to patrzac na finaly ich wspolnych wystepow moze niech juz razem nie jezdza ;)

przesądny z natury nie jestem ale tu sie tak samo nasuwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie już cytują Was w serwisach sportowych :)

"Na forum subaru piszą że Magda M. kopnięta w ...... pośladek " :D

http://www.sportfan.pl/artykul/kubica-z ... a-on-37536

 

Nie podoba mi się takie wykorzystywanie "cytatów" z forum. Pytali kogoś o zgodę na cytowanie wypowiedzi? Rzeczywiście strach już cokolwiek napisać bo gryzipiórki mogą każdą wypowiedź przerobić na swoją modłę :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się takie wykorzystywanie "cytatów" z forum

Na szczęście to nie Tvn bo kto wie co by dopisali :evil: I faktycznie wypadało by choćby zapytać autora wypowiedzi o zgodę...

No i Panowie jeszcze raz gratulacje z tak udanego wypadu :) I choć oczywiście zazdroszczę :twisted: to bardzo się cieszę że dzięki wam Robert wie że ma tutaj wiernych kibiców którzy życzą mu jak najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Pozwoliłem sobie wrzucić linka do tego tematu na forum autosport.com, ponieważ tam też jesteśmy wygłodniali informacji o Robercie. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko. Tam polscy dziennikarze nie zaglądają póki co;)

 

pozdr.

 

A ja prosze o usunięcie i nie wykorzystywanie wiecej :roll: :idea: a jeśli jesteście wygłodniali informacji , to proszę jechać na rajd i zrobić relację , albo druga opcja mogę Wam robić relację ale trzeba bedzie zasponsorować wyjazd :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ciężkim szoku, że tak ktoś może zrobić.

Nikt nie pytał mnie, ani carfita o zdanie. Niestety zbyt naiwnie potraktowałem to Forum; dla mnie to jest grupa znajomych, a niestety trzeba pamiętać, że jest to forum publiczne.

 

Jestem zmuszony wyedytować swojego posta i zastanawiam się co z tym dalej zrobić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...