Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia czemu Mercedesy tak równo osłabły, Rosberg spadł 10 pozycji, Schumacher ciut mniej - ale praktycznie w tym samym momencie... A przecież na kwalifikacjach ładne czasy kręcili. Porażka to Grosjen czy jak mu tam, drugi wyści, drugi wylot - za gorąca krew, a przy okazji Schumachera ściągnął 7 pozycji w dół :evil:

Niemniej, ten sezon zapowiada się ciekawie, bo oczywiste wyniki po kwalifikacjach nie są już tak oczywiste po wyścigu :mrgreen: Wiadomo, że deszcz to jest jakaś ruletka, ale mam nadzieję, że do ostatniego wyścigu sezonu 5 konstruktorów będzie walczyło o pierwsze miejsce i przynajmniej 5 kierowców będzie miało szansę na tytuł :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, Mercedesy mialy z jakiegos powodu olbrzymie problemy z trakcja na tylnej osi - to bylo widac jak bodajze Kobayashi wyprzedil MSC - na wyjsciu z zakretu przeszedl obok niego obojetnie...

 

ja bardzo kibicuje Szumiemu i mam nadzieje, ze jeszcze pokaze ze jest wciaz szybki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ujmując nic Alonso to wygrał tylko dlatego że Perez popełnił błąd.

 

ta i wszyscy mocno zwalniali jak Alonso się zbliżał :?

 

Czy ja gdzieś tak napisałem?

 

Perez był wyraźnie szybszy. Ale wygrywa ten który popełnia mniej błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo kibicuje Szumiemu i mam nadzieje, ze jeszcze pokaze ze jest wciaz szybki :)

Podpiszę się pod Twoją wypowiedzą dwoma, a nawet czterema łapkami. Po kwalifikacjach widać ze samochód + MSC są szybcy...jeszcze jest parę wyścigów do końca sezonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka to Grosjen czy jak mu tam, drugi wyści, drugi wylot - za gorąca krew:

 

Czyli godnie zastępuje Witka :wink: Tak na poważnie to według mnie Witalij w tym sezonie mógłby być powodem zadowolenia dla LotusRenault .No ale wiadomo , powstał konflikt , koniec współpracy i chłopoczyna musi sie męczyć w Caterhamie :idea:

 

-- Pn mar 26, 2012 10:23 am --

 

 

ja bardzo kibicuje Szumiemu i mam nadzieje, ze jeszcze pokaze ze jest wciaz szybki :)

 

Nie wydaje mi się aby odegrał jakąś wiekszą rolę w tym sezonie :idea: Przeciętny Rosberg nadal go będzie objeżdżał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo kibicuje Szumiemu i mam nadzieje, ze jeszcze pokaze ze jest wciaz szybki

 

 

Podpiszę się pod Twoją wypowiedzą dwoma, a nawet czterema łapkami. Po kwalifikacjach widać ze samochód + MSC są szybcy...jeszcze jest parę wyścigów do końca sezonu

 

To jest nas trzech. Z tym, że ja nawet kibicuję Schumiemu, kiedy ten walczył z Kubicą... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ja nawet kibicuję Schumiemu, kiedy ten walczył z Kubicą... :wink:

 

a taka sytuacja to na razie chyba nie miała miejsca :? :P

 

Nawet Schumi przyćmił pierwsze podium Roberta ogłaszając koniec kariery.

 

W historii sportów niewiele było udanych powrotów. Z tym jest podobnie. Nie kibicuje jemu, bo to na nic sie nie zda. Trzeba patrzec w przyszłość, jednocześnie nie zapominając o przeszłości.

Ross Brown miał prawie monopol na mistrzostwa, aż nie wsadził za kierownicę Rosberga i już "nieświeżego" MSC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ross Brown miał prawie monopol na mistrzostwa, aż nie wsadził za kierownicę Rosberga i już "nieświeżego" MSC.

 

Nie znam sie, ale czy aby Mercedes nie jest tu "winny" duzo bardziej niz kierowcy? Ten boild jeszcze nie jest tak konkurencyjny jak byc powinien.

 

Wydaje mi sie, ze z plecami Mercedesa i determinacja Browna i MSC jeszcze zobaczymy tego ostatniego na podium kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo kibicuje Szumiemu i mam nadzieje, ze jeszcze pokaze ze jest wciaz szybki

 

 

Podpiszę się pod Twoją wypowiedzą dwoma, a nawet czterema łapkami. Po kwalifikacjach widać ze samochód + MSC są szybcy...jeszcze jest parę wyścigów do końca sezonu

 

To jest nas trzech. Z tym, że ja nawet kibicuję Schumiemu, kiedy ten walczył z Kubicą... :wink:

 

Czytając Twój podpis to zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie, ale czy aby Mercedes nie jest tu "winny" duzo bardziej niz kierowcy? Ten boild jeszcze nie jest tak konkurencyjny jak byc powinien.

Winna jest tutaj "narodowość" zespołu. Mercedes ma być niemiecki i już. Tak jak McLaren brytyjski. Taki trend się wytworzył jakiś czas temu, dobrze, że nie ma kontynuatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześledź dokładnie eliminacje od 2006 r. :wink:

 

masz rację.. zapomniałem że schumacher wrócił już w 2010 a nie w 2011 :roll: bo sezonu 2006 nie brałem pod uwagę - walki między nimi raczej wtedy trudno było się doszukiwać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a Robert podobno znów coś jeździł, tym razem S1600 :)

 

Według włoskiego serwisu internetowego testrally.com, Robert Kubica w minioną sobotę odbył testy za kierownicą Renault Clio S1600. Testy odbyły się w miejscowości Ginestro w gminie Testico.

 

Zespół Erreffe podczas testów obsługiwał trzy samochody. Oprócz Clio Roberta, była to Skoda Fabia WRC oraz Peugeot 207 S2000.

 

Na stronie testrally.com, można zobaczyć zdjęcia autorstwa Kevina Hegyesa z testów Clio S1600.

 

0013572.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to on:) na początku pomyślałem, że pewnie w ogóle nie jeździł, skoro ktoś śmiga jego rajdówka, ale czy wtedy ubierałby kombinezon?:)

 

co jak co ale unikanie rozgłosu mu wychodzi:)

 

Robert Kubica is testing again a rally car in Italy. He said he could better assess his phisical reactions in a rally car cage. He's really a strong and determined guy, isn't he? Go Robert goooooo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...