Skocz do zawartości

co w...pienia was najbardziej.. w życiu.. po prostu..


slesz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W Krakowie tez mamy taki problem...

http://www.tvp.pl/krakow/motoryzacja/ja ... 10/2982583

 

 

 

Ten drugi przemądrzałek... :roll:

 

Przyznac musze, ze polscy policjanci daja sobie na glowe wchodzic. Nie wyobrazam sobie, zeby do policmajstra w jakimkolwiek innym kraju ktos powiedzial 'niech mnie pan nie denerwuje'. :shock: Tzn powiedziec owszem mozna, ale to co sie potem dzieje... :mrgreen:

 

BTW... 2:20 - pod prad na Grunwaldzkim - miszczostwo.

 

http://www.tvp.pl/krakow/motoryzacja/ja ... tart_rec=8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza ustawianie studzienek na drogach, zawsze musza byc tak ustawione zeby lewym, lub prawym w nie wjechac, jak by nie mogli na srodku danego pasa ich dac (pol metra w prawo, czy lewo). Nawet rowno spasowana studzienka za jakis czas bedzie wyrypem jak osiadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, jeszcze niezmiernie mnie wkurza, jak jakiś męski organ płciowy o przerwanej ciągłości tkanek trąbi z tyłu. W ogóle trąbienie niezmiernie mnie wkurza i odnosi efekt odwrotny do zamierzonego przez trąbiącego ciecia (czyli np. zwolnienie). Jeżeli skręcam z podporządkowanej w uprzywilejowaną, to JA oceniam, czy mogę to zrobić bezpiecznie, a nie ten frajer z tyłu. Poza tym wkurzają mnie cwaniaczki drogowe próbujące wyminąć korek pasem do skrętu itp., z przyjemnością blokuję im wtedy możliwość zjechania na mój pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

1. Wkurzają mnie sytuacje gdy coś kupuję lub umawiam się np.: na konkretną cenę z mechanikiem a gdy przychodzi do rozliczenia i proszę o FV to gość mi ładuje tekst: a to trzeba vat dopłacić :twisted::twisted: No krew mnie zalewa- ale mam już na to sposób.

2. Pijaki- gada z Tobą nawalony i kładzie rękę na ramieniu lub opowiada jak to nas szanuje i uważa- no krew mnie zalewa.

3. Cwaniak z miodem w uszach co mocny jak w grupie a solo to już taka mała Pocahontas z kozą w nosie się robi.

4. Damscy bokserzy.

5. Ci co męczą zwierzaki. Tych najbardziej nienawidzę.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wkurzają mnie sytuacje gdy coś kupuję lub umawiam się np.: na konkretną cenę z mechanikiem a gdy przychodzi do rozliczenia i proszę o FV to gość mi ładuje tekst: a to trzeba vat dopłacić :twisted::twisted: No krew mnie zalewa- ale mam już na to sposób.

podpowiedz jaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wpienia coś takiego: jadę sobie sam jeden prawym pasem w trasie na dwupasmówce, nawierzchnia mokra i spod kół leci w dużych ilościach woda lub wodno-błotna breja (śnieżno-błotna zimą). Lewym dogania mnie pacjent i NATYCHMIAST po wyprzedzeniu zajeżdża. Oczywiście momentalnie szyba ufajdana, widoczność ledwo lub po prostu żadna :roll: Jak już leci lewym, to niech choć te 100m podciągnie jeszcze! Buractwo, ot co.

 

No co Wy poważnie nie wiecie?? Przecież to klasyka gatunku.

 

P.

 

Więc? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...