Skocz do zawartości

co w...pienia was najbardziej.. w życiu.. po prostu..


slesz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 278
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mnie wkurza, że czym kto ma lepsze auto (bmw x3, merc cls...) to pod hotelem, przed marketem najchętniej buraki by parkowały w drzwiach...

 

 Mnie wkurza (choć nie wiem czy to wina kierowników czy producenta), że w tych autach z reguły popsute są kierunkowskazy.  :unsure:  :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kierunkowskazy to taka opcja jest jak system start/stop. Takie ekologiczne rozwiązanie żeby żarówki oszczędzać ;)

 

Mają też masę różnych nowoczesnych elektronicznych asystentów:

1. Wspomniane wcześniej parkowanie w różnych opcjach: np. Jak zajadę tak stoję, miejsce dla inwalidy jest super, miejsce przed wejściem do marketu też się nada

2. Asystent wyprzedzania na trzeciego lub czwartego

3. Siedzenie na zderzaku w celu optymalizacji spalania

4. Opcja ciągłej jazdy na przeciwmgielnych bez względu na widoczność

5. Jazda na wprost z pasów do prawo/lewo skrętu

 

Niektóre wersje tych wypasionych samochodów zdają się też dawać swoim kierownikom nieśmiertelność. Przynajmniej patrząc po stylu jazdy.

 

 

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Edytowane przez matros1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

"Kółko różańcowe" na lewym pasie.

 

 

Odkopałam :mrgreen:

dzisiejsza nagroda złotej łopatki wędruje do Banowładnej Agi :D

 

mnie irytuje dość mocno używanie przeciwmgielnych przy widoczności ograniczonej do około 5 km :facepalm: i ciągłe zmienianie pasa jazdy gdy się turla 5km/h w korkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno przyszło mi do głowy. Wjeżdżając na autostradę pasem rozbiegowym, sunąc w sznurku za czymś wolnym np. ciężarówką czekacie aż będzie luka na prawym pasie autostrady aby się bezpiecznie włączyć. Gdy tylko nadjedzie ostatni pojazd za którym będzie możliwość włączenia się do ruchu, wtedy, bezpośrednio za nim koniec kolejki wjeżdża na prawy pas autostrady i jednocześnie przyspiesza blokując tym samym pojazdom z początku kolejki możliwość ucieczki z kończącego pasa rozbiegowego. Co ciekawe, raczej nie robią tego ze złośliwości, tylko po prostu z braku pomyślunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Telefony z ofertami handlowymi (banki itd). Zabiłbym

 

Uwielbiam!  Lubie sobie z nich jaja robić :D

 

jak mam dobry nastrój to spokojnie wszystkiego wysłucham, a gdy mam już potwierdzić, że zamawiam cokolwiek mi tam proponują, to mówię "ale ja nie mam pieniędzy" - po drugiej stronie zwykle cisza trwa jakieś 10 sekund - wtedy ja, łaskawie się żegnam i w poczuciu dobrze wykonanego obowiązku wracam do swoich zajęć :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie ostatnio wieczorem wkurzyła młoda dziewucha która pomimo mojego sygnalizowania światłami oraz wyjścia z auta i podejściu do jej auta w celu oznajmienia że jej przeciwmgielne oślepiają mnie i czy by je mogła wyłączyć bo stojąc w korku one naprawdę nie są potrzebne. To w odpowiedzi oznajmiła że ich nie wyłączy bo inni ja oślepiają to i ona będzie mnie oślepiać :facepalm:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Telefony z ofertami handlowymi (banki itd). Zabiłbym

 

Uwielbiam!  Lubie sobie z nich jaja robić :D

 

Ja też, bardzo ;). I jak dzwonią pytać, czy na przykład nie potrzebuję gotówki na dowolny cel, to odpowiadam, że owszem i że chętnie wezmę 3 miliony złotych na pół procent. I wtedy zapada ta cudna cisza ;).

No i oczywiście wszystko z szacunkiem dla ich ciężkiej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzałem na ten wątek, to przypomniał mi się film, który oglądałem w niedzielę w którym:

Co rano kierownik odprawy pytał kierowcę autobusu po hamerykańsku "How are you", na to on odpowiadał w tym samym języku "ok", "fine" itp.

Oczywiście kierowca odwdzięczał się zgodnie z konwencją tym samym pytaniem, po czym zawsze słyszał całą litanię narzekań, na dom, rodzinę, pracę, ludzi itp.

Kierownik był Hindusem, ale jak zamknąłem oczy to widziałem Polaka ;)  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...