Skocz do zawartości

Prezent dla żony pod choinkę


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w związku ze zbliżającymi się świętami i notorycznym brakiem czasu na robienie gwazdkowych prezentów wychodzimy naprzeciw Szanownym Forumowiczom. 24 grudnia o godzinie 19 :mrgreen: organizujemy zimowy puchar JUSTY. Wygrany zabiera justy na Święta a później ma możliwość odkupu na preferencyjnych warunkach 8) Kolor do wyboru, zdjęcia poniżej :idea:

 

pa200653.jpg

 

pa200654.jpg

 

pa200656.jpg

 

pa190643.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, więcej szczegółów prosimy; 24 grudnia o godzinie 19

 

tzn. w przerwie pomiędzy dzieleniem się opłatkiem a jedzeniem karpia :mrgreen:

 

Trzeba posiadać Justy, żeby brać udział w pucharze?

 

udostępniamy samochody do wyścigu 8)

 

I czy to faktycznie puchar czy coś innego?

 

puchar grzanego wina dla kibiców :mrgreen: Impreza ma charakter jednodniowy - wyścig :idea:

 

PS fajne pasiaki

 

no no, nam też się podobają, szczególnie te barwy GULF'a :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Istnieje, istnieje - sam posiadam srebrna szt. i nie licząc zakupu na potrzeby dealerstwa kupiłem jako pierwszy w naszym kraju to maleństwo (październik 2007) :). Justynka ma juz więc 3 lata z kawałkiem, na liczniku 60 000km. Największe wyzwanie to ~11000km w 3 tygodnie - podróż poślubna z Małżonką do Portugalii jadąc z Krakowa przez Słowację, Austrię, Włochy do Genui i dalej wraz z linią wybrzeża do Albufeiry (po drodze kilka postojów w cudownych miastach takich jak Venezia, Monte Carlo, Nicea, Barcelona, itp.). Samochód wjechał nawet na Monchicue ! To może nie był zbyt mądry pomysł zważając na informację na znakach o kącie nachylenia, nawierzchni i informacji że tylko dla 4x4. Przyznaję żaden ze mnie kierowca "techniczny" i miałem kilka razy stracha, ale jestem dumny z mojego Daiha....znaczy Subaru. Na koniec mojego wywodu chciałem napisać że żadnej usterki do tej pory. Na wiosnę czeka mnie pierwszy "poważny" wydatek - wymiana tarcz i klocków... ;) Życzę całej Braci tak niezawodnego i dającego frajdę z jazdy samochodu jaki mam ja. Myślę że dokąd rodzina się nie powiększy to ten "maluch" będzie nam długo służył...

 

Pozdrawiam.

Rafał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić o przybliżenie terminu "odkup na preferencyjnych warunkach".

 

 

Dla Forumowiczów 4% rabatu od kwoty 41.900 zł brutto. Dla chętnych zniżka jeszcze przed upalaniem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justy nie ma napędu 4x4 ani silnika w układzie boxer. Ma natomiast bardzo przestronne wnętrze i rewelacyjne wyposażenie za relatywnie niewielkie piniądze. Mając na uwadze samochody innych marek, okazuje się, że tak wyposażone auta w segmencie B sięgają kwoty bliskiej 50 tyś zł :idea:

Zgodzę się, że auto jest mocno exotic, ale przez to zwraca na siebie uwagę. Może być ciekawą propozycją dla firm reklamujących swoją działalność własnie na samochodach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justy nie ma napędu 4x4 ani silnika w układzie boxer. Ma natomiast bardzo przestronne wnętrze i rewelacyjne wyposażenie za relatywnie niewielkie piniądze. Mając na uwadze samochody innych marek, okazuje się, że tak wyposażone auta w segmencie B sięgają kwoty bliskiej 50 tyś zł :idea:

Zgodzę się, że auto jest mocno exotic, ale przez to zwraca na siebie uwagę. Może być ciekawą propozycją dla firm reklamujących swoją działalność własnie na samochodach 8)

 

 

widzę, że nowe Subaru, to już typowa komercja... szkoda! Chyba nie w tym zakochiwał się każdy z nas kilka lat temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...