Skocz do zawartości

Hot Hatch Hysteria


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ten samochód nie ma nic wspólnego z określeniem "przepiękny"

ty tak uważasz i to szanuje, ja uważam calkowicie inaczej- jest śliczny. Zresztą z gustem jest jak z d**a każdy ma swoją

 

 

Tymczasem sporo spokojniekszy z wyglądu Megane RS zapewne nie raz zawstydziłby CTR

bardzo wątpie.  Poczytaj ,po ogladaj na YT porównania HH - jest tego pełno. Jezeli chodzi o przednionapędowe HH CTR wymiata

 

 

wiem ze sie o gustach nie dyskutuje, ale również moim zdaniem CTR jest festyniarski na maxa (Tokyo Drift, klasa Outlaw to bardzo trafne okreslenie). megane czy focus RS wygladaja (znowu moim zdaniem) zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTR jest równie "wieśniacki", jak STi. Na żywo wygląda naprawdę dobrze.

 

widzialem na żywo, nawet nim jechałem. zarówno wyglądem jak i jazdą naprawdę bardzo daleko mu do STi (również oglądałem i jeździłem osobiście żeby nie było).

Edytowane przez alphaOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

CTR jest równie "wieśniacki", jak STi. Na żywo wygląda naprawdę dobrze.

 

widzialem na żywo, nawet nim jechałem. zarówno wyglądem jak i jazdą naprawdę bardzo daleko mu do STi (również oglądałem i jeździłem osobiście żeby nie było).

 

gwestia gustu ;) faktem jest, że nowy CTR wygląda jak z jakiegoś komiksu - STI przy nim jest bardzo uładzonym autem ;) a co do jazdy - jeździłem jednym i drugim (CTR miałem niedawno przez weekend, STI jakieś 2 lata temu) i tutaj różnica jest ogromna, ale to w końcu są zupełnie różne autka - oba dają wiele frajdy z jazdy i oba są "wieśniackie" z wyglądu, ale oba wyglądają przezacnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo to nie jest zwykle Q5 tylko mule SQ5 oceniając po dźwięku silnika ( 3.0 TDI biturbo ) i wielkości zacisków jak i tarcz z przodu.

wow - jesteś w stanie ocenić po dźwięku na torze czy i ktore to 3.0 TDI? ;)

Ten silnik ma akurat bardzo charakterystyczne brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo to nie jest zwykle Q5 tylko mule SQ5 oceniając po dźwięku silnika ( 3.0 TDI biturbo ) i wielkości zacisków jak i tarcz z przodu.

wow - jesteś w stanie ocenić po dźwięku na torze czy i ktore to 3.0 TDI? ;)
Ten silnik ma akurat bardzo charakterystyczne brzmienie.
"ten" silnik ma kilka konfiguracji (jeździłem czterema w 3 roznych audi) czego w obecnym Q5 dwie (jezdzilem słabszą 333 KM) i nijak nie rozpoznam po tym filmie co tam siedzi...do tego mowa o Audi z przed premiery, gdzie kondiguracje rynkową zna garstka ludzi. I Ty Turdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

333 KM ? Nie było takiego silnika w TDI może masz na myśli 3.0 TFSI na kompresorze

I tego też nie było w Q5 był tylko dostępny w USA jako SQ5 zamiast 3.0 TDI biturbo.

Odnośnie samo Biturbo to występuje w dwóch wersjach 313KM i 320 w niektórych modelach specjalnych jak A6 competition więc jeżeli masz na myśli diesela to nie do końca wiem o jakim silniku myslisz.

 

Wracajac do sedna sprawy to nie wiem i strzelam sądząc po tym co widze i słyszę. A widzę zacisk 6 tloczkowy ktory jest stosowany w najmocniejszych modelacha a slysze Biturbo.Dzwiek znam bo jezdzilem A6 z tym silnikiem no ale równie dobrze może to być też jakaś wariacja silnika 3.0 TDI np z eturbo która brzmi podobnie.Hamulcow za to jestem pewien bo i e modele mają 4 tloczki i różnica w wyglądzie jest spora.

BTW tak się killuje HH wielkim sloniem :)

 

https://youtu.be/_zj5gY9RXn

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

333 KM ? Nie było takiego silnika w TDI może masz na myśli 3.0 TFSI na kompresorze

I tego też nie było w Q5 był tylko dostępny w USA jako SQ5 zamiast 3.0 TDI biturbo.

Odnośnie samo Biturbo to występuje w dwóch wersjach 313KM i 320 w niektórych modelach specjalnych jak A6 competition więc jeżeli masz na myśli diesela to nie do końca wiem o jakim silniku myslisz.

 

Wracajac do sedna sprawy to nie wiem i strzelam sądząc po tym co widze i słyszę. A widzę zacisk 6 tloczkowy ktory jest stosowany w najmocniejszych modelacha a slysze Biturbo.Dzwiek znam bo jezdzilem A6 z tym silnikiem no ale równie dobrze może to być też jakaś wariacja silnika 3.0 TDI np z eturbo która brzmi podobnie.Hamulcow za to jestem pewien bo i e modele mają 4 tloczki i różnica w wyglądzie jest spora.

BTW tak się killuje HH wielkim sloniem :)

 

https://youtu.be/_zj5gY9RXn

chodziło mi oczywiście o 313 - mój błąd :)

 

Sq5 z tym silnikiem dawał wyjątkowe wrażenia, świetna dynamika i dźwięk przy bardzo sympatycznym spalaniu.

Niestety póki co mnie na niego nie stać :)

Edytowane przez Nowicjusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/_zj5gY9RXnU

 

333 KM ? Nie było takiego silnika w TDI może masz na myśli 3.0 TFSI na kompresorze

I tego też nie było w Q5 był tylko dostępny w USA jako SQ5 zamiast 3.0 TDI biturbo.

Odnośnie samo Biturbo to występuje w dwóch wersjach 313KM i 320 w niektórych modelach specjalnych jak A6 competition więc jeżeli masz na myśli diesela to nie do końca wiem o jakim silniku myslisz.

Wracajac do sedna sprawy to nie wiem i strzelam sądząc po tym co widze i słyszę. A widzę zacisk 6 tloczkowy ktory jest stosowany w najmocniejszych modelacha a slysze Biturbo.Dzwiek znam bo jezdzilem A6 z tym silnikiem no ale równie dobrze może to być też jakaś wariacja silnika 3.0 TDI np z eturbo która brzmi podobnie.Hamulcow za to jestem pewien bo i e modele mają 4 tloczki i różnica w wyglądzie jest spora.

BTW tak się killuje HH wielkim sloniem :)https://youtu.be/_zj5gY9RXn

chodziło mi oczywiście o 313 - mój błąd :)

Sq5 z tym silnikiem dawał wyjątkowe wrażenia, świetna dynamika i dźwięk przy bardzo sympatycznym spalaniu.

Niestety póki co mnie na niego nie stać :)

BiT to fajny motor ale gdzie mi się o ilość o uszy że SQ5 ma być z eturbo a więc będzie jeszcze lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat żaden wynik.Moje A4 ktore ma tez 300 KM z silnika 2L wazy prawie 200 kg wiecej i stałe pcha na 4 buty a nie jest FWD schodzi z 8 litrów na tempomacie przy 140.

Na 90 km faktycznie ten CTR spała mało ale pamietajmy ze to wskazania z kompa.Wynik przy dystrybutorzy moze byc większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z 85 tys mam na komputerze 9.1 w tym jest miasto , trasa , upalanki i zabawy w zimie itp.

Tak palaobecne nowoczesne samochody a my jesteśmy przyzwyczajeni do subaru turbo i EVO z silnikami z poprzedniej epoki ktore pała jak smoki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo jak nim w trasie trzymałem nie więcej jak 110 km/h (poza wyprzedzaniem) to było w stanie zejść poniżej 10 ltr (o ile dobrze pamiętam bo to już dawno było, teraz ze 100 na 100 nie schodzi :P )

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...