Skocz do zawartości

Jaką bulwarówkę kupić ?


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam naprawde straszny mętlik w głowie , potrzebuje jakieś rodzinne auto. Jest dość duży wybór , ale jak sie człowiek zagłębi to już tak rózowo nie ma. Albo aut brak, albo za drogie, albo mi sie średnio podobają.

Chodzi mi po głowie:

Ford Kuga - narazie najlepsza opcja

Subaru Forester , mały wybór aut, cena :cry:

Kia Sportage - strasznie mi sie podoba, ale brak aut

Mitsu ASX chyba całkiem niezła oferta

BMW X1 super ale za drogi :cry:

BMW X3 auto ideał ale cena :cry:

 

Generalnie mam skromne wymaganie, ma być 4x4, silnik obojętnie, ma mieć hom. na ciężarowe, i ma być małym suv-em , Nie może kosztowac brutto wiecej jak 100-110 tys. Rozważałem zakup używanego, ale musiała by być naprawde super oferta. Najlepiej jak by to była benzyna ( bardzo małe przebiegi średnio 8 tys. km rocznie), choć mam świadomość że wiekszość tych aut prawie nie ma w ofercie z napedem 4x4 benzyny

 

Macie jakieś jeszcze pomysły ? sugestie ? Mam straszny młyn w firmie i tak naprawde nie mam nawet czasu jeździć po salonach aby testowac, porównywac, itp.

 

Wszystkie sugestie mile widziane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Patrzyles tego http://otomoto.pl/jeep-wrangler-jk-unli ... 92356.html ? Cena zdumiewa, moze to jakas ograniczona bezwypadkowosc :lol:

Jak skonczy sie leasing Imprezy to wlasnie takie ciagacza lawety zapodamy. No moze wersje 5 drzwiowa...

 

Z nowych to bym sie ku Suzuki Jimmny sklanial, zas Lech Ferodo Wojcik bardzo zachwala SX4 (zima).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie rozważałeś Tiguana? Do wyboru 3 silniki benzynowe doaładowane (ja bym brał 2.0 - 170 lub 200km), które stosunkowo niewiele palą i nieźle sobie radzą. Jest 4x4 - choć to tylko haldex. Ma homologację i cenowo też w Twoim budżecie. Nie wiem jak dostępność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyles tego http://otomoto.pl/jeep-wrangler-jk-unli ... 92356.html ? Cena zdumiewa, moze to jakas ograniczona bezwypadkowosc :lol:

Jak skonczy sie leasing Imprezy to wlasnie takie ciagacza lawety zapodamy. No moze wersje 5 drzwiowa...

 

Z nowych to bym sie ku Suzuki Jimmny sklanial, zas Lech Ferodo Wojcik bardzo zachwala SX4 (zima).

 

aleś teraz przywalił :twisted: ten Jeep rodzinne auto :shock: z brezentowym dachem :mrgreen:

 

-- 25 paź 2010, o 21:36 --

 

Skoda Yeti... super auto.. ale SKODA.

chętnie bym ją kupił , serio :idea: ale żonie sie nie podoba :roll:

 

tiguana rozważałem, ale jest totalnie nijaki :( tak jak nowy rav4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym poczekał do stycznia / lutego i zamiast brać teraz coś na siłę, wybrałbym na spokojnie. szał z kratkami się skończy, przyjdzie klikumiesięczny zastój i auta będą stały do wyboru do koloru. jak się sensownie ponegocjuje i uwzględni że od osobowego i tak można sporo vatu odliczyć bo 6.000 (zwłaszcza że budżet do 100k pln) i do tego nie trzeba płacić za homologację, moim zdaniem wyjdzie finansowo porównywalnie no i nie trzeba z tą głupią kratką zasuwać. no chyba że że żona musi koniecznie coś nowego na gwiazdkę dostać do jeżdzenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie wyobrazić Carfita kupującego Tiguana, Rav4, CRV... :wink: Szczególnie, że całkiem niedawno był topic, gdzie jeździł Porsche :mrgreen:

To tak jakby ktoś powiedział, że świat stanął na głowie i koło jest kwadratem :mrgreen:

 

Kup Range'a :) Choćby dlatego, żeby wkurzyć zielonych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie wyobrazić Carfita kupującego Tiguana, Rav4, CRV...

 

Ja jestem generalnie sponsorem :wink: , i ja tym praktycznie wogóle nie bede jeździł :idea::D , ale to nie oznacza że musze kupić coś co mi sie wybitnie nie podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie wyobrazić Carfita kupującego Tiguana, Rav4, CRV... :wink: Szczególnie, że całkiem niedawno był topic, gdzie jeździł Porsche :mrgreen:

To tak jakby ktoś powiedział, że świat stanął na głowie i koło jest kwadratem :mrgreen:

 

Kup Range'a :) Choćby dlatego, żeby wkurzyć zielonych :mrgreen:

Nowego Range`a nie kupi się niestety za 100 tys zł :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit a Mazda CX-7? Ojciec ostatnio na nią zachorował i szuka jakiegoś fajnego egzemplarzu. W serii 260 koni, fajny wygląd, jeździ też nie najgorzej. Nie wiem tylko jak z kratką.

 

rzeczywiscie super :idea: ale kosztuje 160 k :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit a Mazda CX-7? Ojciec ostatnio na nią zachorował i szuka jakiegoś fajnego egzemplarzu. W serii 260 koni, fajny wygląd, jeździ też nie najgorzej. Nie wiem tylko jak z kratką.

 

rzeczywiscie super :idea: ale kosztuje 160 k :cry:

 

 

No ale mówiłeś, że rozważasz zakup używanego :wink:

Czytałem ostatnio trochę o tych wszystkich SUVach i właśnie CX-7 wychodzi najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, ja odpuściłem ten "owczy pęd"

 

ja już sam nie wiem :roll: , jedni mówią tak, drudzy tak, ciśnienia nie ma za bardzo, ale z drugiej strony ponad 20k bede do przodu nie jako, po nowym roku tylko 6k odlicze , róznica w cenie nie wiem czy dojdzie do ponad 14 tys. :roll:

 

ten CX7 rzeczywiscie zajebisty :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, czemu nie zostawisz Forka? Przecież to super auto, a Twoje prawie nie zużyte...

 

forek jest bardzo ok, i długo musiałem żone przekonywać żeby pozwoliła go sprzedać, tym bardziej że on jest jak nowy, ale z drugiej strony potrzebuje coś kupić na firme, bo koniec roku sie zbliza a ja strasznie nie lubie sie dzielić moimi pieniedzmi z U.S. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...