Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Infra napisał:

FTO robi robotę. Czasy kiedy jeszcze Honda, Toyota, Mazda i Mitsu potrafiły robić samochody a nie ekoszroty bez polotu. I tak jak jeszcze Hanka ma TypeR a Mazda Miatę to Mitsu należy się wielki karny k. na twarz.

Wg. mnie Mitsu stało się dziś czymś takim jak Lancia. Marką na skraju życia, która funkcjonuje już tylko dzięki sporemu dziedzictwu i produkującą rebrandy innych marek. Przecież obecnie większościowe udziały w MMC ma chyba Nissan/Renault. Po Diesel-gate, dzięki silnikom od VW, które kantowały na emisjach spalin marka zanotowała gigantyczne straty w JP i pracownicy salonów sprzedaży niemal popełniali seppuku, żeby tylko jakiś Japończyk kupił ich wyrób.

A ochrzczenie dennego crossovera mianem "Eclipse" to już był strzał w kolano. Trochę jak Ford Mustang Mach-E...

Edytowane przez DETT
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tymczasem w Polsce...

https://www.otomoto.pl/oferta/klapa-tyl-tylna-komplet-subaru-exiga-ID6DmWRl.html?

... skąd.

 

Wszystkich zero posiadaczy Exigi w Polsce pewnie śpi spokojniej wiedząc, że klapa tył do ich auta jest dostępna od ręki.

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tinuviel napisał:

Serio boli mnie, że ludzie mają taki problem z utrzymaniem wankli przy życiu. Ostatnio gdzieś widziałem RX8 z silnikiem VW 1.8T obutą w nitowane wide-body a'la Pandem. A najgorszy był kiedyś taki ulep napędzany dychawicznym agregatem R4 z Forda Scorpio z automatem...

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, DETT napisał:

Serio boli mnie, że ludzie mają taki problem z utrzymaniem wankli przy życiu. Ostatnio gdzieś widziałem RX8 z silnikiem VW 1.8T obutą w nitowane wide-body a'la Pandem. A najgorszy był kiedyś taki ulep napędzany dychawicznym agregatem R4 z Forda Scorpio z automatem...

 

Powiem Ci że mnie z początku też mnie to bolało i nadal trochę przeszkadza. No ale wsadzenie i dobre zgranie V8 czy 1.8T czy K24 to wcale nie jest tania sprawa i często droższa niż silnik wankla. Do tego dochodzi masa grubych projektów za worki pieniędzy chociażby do driftu gdzie pod maską też lądują różne rzeczy. Doszedłem do wniosku że może po prostu buda jest dobra? Nie wiem - ja bym wankla z rx8 nie wyrzucił ale już się tak nie złoszczę jak takie projekty widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2020 o 15:00, dirkdiggler napisał:

Niezły szczur aka P1

Licytacja, na razie 9800k£

 

https://www.ebay.co.uk/itm/p1-subaru-impreza-prodrive-not-a-22b/274530830291

 

Ten szczur został sprzedany za szokujące 14 400 GBP.

 

Auto było pordzewiałe, angielski tuning lat 00, chlew we wnetrzu, zdekompletowany. Do kompletnej renowacji.

 

A i tak sie sprzedało. 

 

SmartSelect_20201022-181120_eBay.jpg

Edytowane przez dirkdiggler
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Turbo napisał:

Co jak co, ale RX-8 to przecież nie dla wyglądu się kupuje i tych śmiesznych dziadowskich drzwiczek, tylko właśnie dla wankla pod maską i świstu turbiny na tych dzikich obrotach

 

świstu czego w rx8? :D

  • Haha 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BelegUS napisał:

13B Renesis - 112kg z osprzętem. 231 koni

LS7 - 205kg z osprzętem. 460 koni

 

80 kilo różnicy. Dwukrotność koni różnicy.

 

k20/24 hybryda aka franek dobija do 300kunia (no liczmy 280) a waży ze 130kg. Pozostaje wysokoobrotowa charakterystyka wolnossącego silnika, podobna waga, więcej mocy, więcej momentu. Fajna opcja chociaż... ja bym został z seryjnym wariatem bez momentu, z uszczelkami, do remontu co 50k :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, BelegUS napisał:

13B Renesis - 112kg z osprzętem. 231 koni

LS7 - 205kg z osprzętem. 460 koni

 

80 kilo różnicy. Dwukrotność koni różnicy.

Ja myślę, że to trochę tak jak z wyznawcami (takimi zatwardziałymi ortodoksami) LanEvo i Imprezy WRX/STi. Ci pierwsi drapią się po potylicy zastanawiając się czemu ci drudzy tak kochają te swoje boksery, które są trudniejsze w obsłudze i w ogóle jakieś takie wydumane w stosunku do 4G63...

Czujesz? To ta trudno uchwytna "inność" tworzy wrażenie. Tak jak z kobietami - są takie, które nie są oszałamiająco piękne, elokwentne czy super w łóżku, ale mają "to coś" co sprawia że chce się z nimi być.

 

I jeszcze jedna ciekawa wg. mnie kwestia. Zobaczcie, wstawienie rzędówki czy V-ki (nieważne jakiego producenta) do Mazdy jest przez wielu (w tym przeze mnie) uważane za bezbożne świętokradztwo. Ale w drugą stronę to już tak nie działa. 13B-REW w budzie AE86? Super pomysł. Będzie wymiatać. 13B-RENESIS w S2000? Ekstra. Luz, serce nie boli.

  • Super! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DETT napisał:

Ogłoszenie z innej parafii, dość osobliwe treści w opisie, nie mówiąc o cenie:

https://sprzedajemy.pl/toyota-camry-3-0-1996-szadek-2-6bea9f-nr62019279

:huh:

:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...