Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

https://m.autoplius.lt/skelbimai/subaru-outback-2-4-l-universalas-2020-benzinas-12753081.html

 

Fajna opcja, już opłacony (w PL dochodzi akcyza), w cenę wchodzi zdrowy błotnik i drzwi


 

Nie znoszę aut kombi ale ten OBK wyglada obłędnie.   

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, slavek555 napisał:

Dziś mówisz, że to zepsuty wizualnie Blob, ale za kilka- kilkanaście lat będzie się to ceniło za tzw. period cerrectness. Ewidentnie styl początku lat 2000 - F&F i NFS-UG2 jeszcze na miękko, bo brakuje neonów pod progami i zabudowy bagażnika ze sklejki i skaju z 15-sto calowym subem i butlą nitro. B)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DETT napisał:

Dziś mówisz, że to zepsuty wizualnie Blob, ale za kilka- kilkanaście lat będzie się to ceniło za tzw. period cerrectness. Ewidentnie styl początku lat 2000 - F&F i NFS-UG2 jeszcze na miękko, bo brakuje neonów pod progami i zabudowy bagażnika ze sklejki i skaju z 15-sto calowym subem i butlą nitro. B)

 

Dzięki, że przypomniałeś, bo widać po stylu, że szwajcar się na oglądał F&F i grał namiętnie w NFS-UG2. Ja bym dołożył jeszcze tribale o, których nie wspomniałeś :P

 

obraz.png.126f90bf2062bf0712db009196508df5.png

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, slavek555 napisał:

 

Dzięki, że przypomniałeś, bo widać po stylu, że szwajcar się na oglądał F&F i grał namiętnie w NFS-UG2. Ja bym dołożył jeszcze tribale o, których nie wspomniałeś :P

 

obraz.png.126f90bf2062bf0712db009196508df5.png

Nie wspomniałem, bo Szwajcar to styl "na miękko". To wyżej, to już w pełni rozwinięty styl F&F/NFSU2 "Na Twardo" :D

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nawet klub tuningowy w Undeground 2. Śmiem twierdzić, że jeden z najlepszych w Europie.

Była taka strona NFS Unlimited bodajże, gdzie się wstawiało swoje VT z NFSów, tam założyłem ICS (Imagination with Colours and Style). Oj narobiliśmy szumu projektami :) Piękne czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Infra napisał:

Miałem nawet klub tuningowy w Undeground 2. Śmiem twierdzić, że jeden z najlepszych w Europie.

Była taka strona NFS Unlimited bodajże, gdzie się wstawiało swoje VT z NFSów, tam założyłem ICS (Imagination with Colours and Style). Oj narobiliśmy szumu projektami :) Piękne czasy...

To jedna z moich najulubieńszych ściagałek. Zaraz po GT4 i Tokyo Xtreme Racer 3. Dopiero niedawno odinstalowałem ja na amen, bo nie wspiera wyświetlania na panoramicznych ekranach, a w już nie chce mi się bawić w instalowanie łatek i innych dupereli.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Infra napisał:

Miałem nawet klub tuningowy w Undeground 2. Śmiem twierdzić, że jeden z najlepszych w Europie.

Była taka strona NFS Unlimited bodajże, gdzie się wstawiało swoje VT z NFSów, tam założyłem ICS (Imagination with Colours and Style). Oj narobiliśmy szumu projektami :) Piękne czasy...

To jedna z moich najulubieńszych ściagałek. Zaraz po GT4 i Tokyo Xtreme Racer 3. Dopiero niedawno odinstalowałem ja na amen, bo nie wspiera wyświetlania na panoramicznych ekranach, a w już nie chce mi się bawić w instalowanie łatek i innych dupereli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szubaru napisał:

 

mucha nie siada :) zawsze w tym aucie rozbrajala mnie komora silnika i co tam sie dzieje miedzy chlodnica a przodem auta :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beavis napisał:

 

Dobrze te kubełki muszą trzymać... :) 

 

 a co tam trzymać :DAuto ma silnik ma moc ma moment ale ma też swoją wagę i mułowaty automat i zapewne gumowate zawieszenie. 0-100km/h w 7?8? sekund. To tyle dzisiaj pewnie dostawczaki co mocniejsze zrobią;) 

 

Nie zmienia to faktu że jeździłbym... płakał na stacji ale jeździł :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, tremba napisał:

https://www.olx.pl/oferta/subaru-impreza-sti-wrc-body-kit-CID5-IDGlNnd.html#ba8e75d7e4

Czy to tylko moje wrażenie ze samochód wizualnie trochę skrzywdzono?

 

tez nie w moim guscie delikatnie mowiac ale auto zdaje sie byc zadbane i doinwestowane a gadzety wizualne mozna zawsze pozmieniac w miare tanio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Michał W. napisał:

Szukam jakiegoś klasyka z lat 90, pytanie - czy cena za takie Legacy z 1991 nie jest przesadzona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Infra napisał:

Szukam jakiegoś klasyka z lat 90, pytanie - czy cena za takie Legacy z 1991 nie jest przesadzona?

 

Cena jest naprawdę sensowna. 

 

Tych aut praktycznie nie ma a sprzedawany egzemplarz wygląda na zdrowy i zadbany. 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spec C - fabrycznie nowy blob za 100tys funtow.

 

Wow, to dopiero sztuka.

 

https://www.smcheritage.co.uk/used/subaru/impreza/type-c-unregistered-delivery-mileage/chester/cheshire/19665341/

SmartSelect_20201103-175436_Opera.jpg

Edytowane przez dirkdiggler
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no niby fajnie ale za 100k funtów? Chyba bym wolał w tych pieniądzach nowe nowe sti + gtka sti w fajnym stanie i jeszcze by kasy zoatało. Obawiam się że ktoś kto kupi to auto wstawi je do garażu obok swojego evo fq-400 i tak bedzie czekac nie ruszane do nastepnej aukcji.

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...