Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Są dość popularne w Australii.

no taaa ale jeżdżą do góry nogamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

tedimy99 powiedział SAM Awp Seven baza subaru impreza / audi R8 klatka homologacja 350 KM Wrocław Stare Miasto • OLX.pl Może oryginał r8 to nie jest, ale jedno trzeba przyznać. Dobrze Janusz spasował elementy. Tylko po co ; P

 

Akurat Pawłowi Prokopowiczowi, który zbudował to "coś" bardzo daleko jest do Janusza. Konkretnie to jest taki Janusz co Kubicy cytrynę przed Rajden Polski odbudował po słynnych lotach na krowami ->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tedimy99 powiedział SAM Awp Seven baza subaru impreza / audi R8 klatka homologacja 350 KM Wrocław Stare Miasto • OLX.pl Może oryginał r8 to nie jest, ale jedno trzeba przyznać. Dobrze Janusz spasował elementy. Tylko po co ; P

 

Akurat Pawłowi Prokopowiczowi, który zbudował to "coś" bardzo daleko jest do Janusza. Konkretnie to jest taki Janusz co Kubicy cytrynę przed Rajden Polski odbudował po słynnych lotach na krowami ->

 

Nie wnikam kto to jest. Nie miałem zamiaru mu ubliżać. Po prostu zadałem pytanie po co budować replikę r8 na bazie Subaru wołając za nią 130 kawałków, gdzie nie trzeba wiele dołożyć i ma się ori r8.

Rozumiem, że czas jest bardzo cenny, włożone siły, zaangażowanie, części itd, itp.  Ale dalej rodzi mi się zasadnicze pytanie  :  Po co  ? 

http://www.leboncoin.fr/voitures/912678952.htm?ca=12_s

 

Nie wiem czy tylko body kit z 22b, ale może ktoś szuka ; P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest body a nie oryginał. Wisiało długo w PL. Nie wiem tylko w jakim celu ktoś przerobił zdjęcie a dokładniej tablice rejestracyjne.

Cena w PL była 73k złociszy

 

http://otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-sti-typer-22b-ID4p72TK.html

post-5148-0-07768500-1453638718_thumb.jpg

Edytowane przez QSY100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adijoker zgadzam się w zupełności- gdzie jest sens budowania tego ;)

 

Na początku myślałem ,że to Bojar z Wrocka ,co to repliki F50 robili a i za Veyrona mieli się brać ;)

Ale ogólnie ładnie wyszło to Subaru R8 ;)

Chociaż OC tanio ,bo to chyba jedyne R8 o pojemności mniejszej jak 2 litry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy było warto? Historia to oceni :)

Dużo trzeba włożyć w wykończenie, trochę wiszących luzem przełączników, klatka z 2010  powiedzmy w górach albo HRP nie przejdzie raczej. Mechanicznie wygląda to nawet bardzo dobrze, wydech trochę pomotany 3" w 2,75" ogólnie z 30k i będzie dobra fura do historii :)

Uważam że relatywnie za drogo, tylko jest jeden problem - na rynku nie ma innych takich i sprzedawcy się telefon gotował, dlatego przycisnąłem do muru, choć bronił się że właśnie z kimś się umówił...no ale hajs na stole to hajs na stole   :)

Nadmienić należy że sprzedawca dbał o samochód, bo naprawdę fura się trzyma w jednym kawałku, niestety często jest tak że jedziesz po coś i drut drutem zwijany...tutaj tak nie było. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.

Pocieszające w kontekście mojego projektu ;)

Skladaj na turbo i wg mnie nie stracisz

 

To jest kolejny etap prac.

Na razie są inne priorytety, ale nawet mimo to, nie sądzę, żeby legasie BC w nadchodzącej przyszłości coś zyskiwały ;)

Mogą się utrzymać na pewnym stałym poziomie, to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań  :huh:

Szczerze? Nawet myślę, że cena nie jest jakaś wygórowana jak na taki egzemplarz.

W PL nie wiem czy szybko pójdzie, ale na Niemcownię, albo gdzieś dalej to podejrzewam, że poszedłby w ciągu jednego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka....
Witam po długiej nieobecności ;-)
Nie wiem gdzie o to spytać nie znalazłem innego tematu odpowiedniego a ten wydaje się być taki.
Jadę jutro rano oglądać Legacy II 2,5 automat kombi a mam kawałek drogi.... Może ktoś zna to auto? Wygląda całkiem ok. Z rozmowy wynika, że wszystko niby sprawne, malutki purchelek jeden i prawy przegób bardzo delikatnie puka przy skręcie w prawo.
A może jakieś ogólne sugestie co do modelu?

http://olx.pl/oferta/sprzedam-subaru-legacy-2-5-lpg-sekwencja-full-opcja-CID5-IDdN0Vd.html#8e11946a53

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka....

Witam po długiej nieobecności ;-)

Nie wiem gdzie o to spytać nie znalazłem innego tematu odpowiedniego a ten wydaje się być taki.

Jadę jutro rano oglądać Legacy II 2,5 automat kombi a mam kawałek drogi.... Może ktoś zna to auto? Wygląda całkiem ok. Z rozmowy wynika, że wszystko niby sprawne, malutki purchelek jeden i prawy przegób bardzo delikatnie puka przy skręcie w prawo.

A może jakieś ogólne sugestie co do modelu?

 

http://olx.pl/oferta/sprzedam-subaru-legacy-2-5-lpg-sekwencja-full-opcja-CID5-IDdN0Vd.html#8e11946a53

to napisz:

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/61215-legacy/page-100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest hicior, 22B dla budowlańca :)

 

 

image3_zpsuyfkjqwg.jpeg

 

 

 

http://www.scoobynet.com/subaru-444/1023667-22b-bodied-wagon-van.html

Dalszy kierunek przeróbek to cabrio i basen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, co za wynalazek. Teraz czas na karawan. :P

 

 

Edytka - ech, to w sumie niegłupi pomysł na ostatnią drogę fana motoryzacji - ryczący, sapiący karawanik, z kurnikiem na przedzie, wlatujący na cmentarz bokiem. :D

Edytowane przez H4lik
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, co za wynalazek. Teraz czas na karawan. :P

 

 

Edytka - ech, to w sumie niegłupi pomysł na ostatnią drogę fana motoryzacji - ryczący, sapiący karawanik, z kurnikiem na przedzie, wlatujący na cmentarz bokiem. :D

też o tym pomyślałem :)

 

 

 

 

a moze coś takiego :)

post-5148-0-19265700-1454670032_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...