Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Inwestuje hajs na wysoką stopę zwrotu ;)

Warto było? Bo się rano z gościem umawiałem na weekend na kupno ale miałeś bliżej... ;)

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Inwestuje hajs na wysoką stopę zwrotu ;)

Warto było? Bo się rano z gościem umawiałem na weekend na kupno ale miałeś bliżej... ;)

Ale świat mały :-) Dzwoniłem po Tobie i sprzedający mówił że rezerwacja do soboty. Jeśli @herrkam kupił to pewnie było warto :-)

 

Ja się w sumie cieszę, zablokowałem zaraz po kasę i nie mam już dylematów, na wiosnę będzie inwestycja w inny środek transportu weekendowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

SAM Awp Seven baza subaru impreza / audi R8 klatka homologacja 350 KM Wrocław Stare Miasto • OLX.pl

 

Może oryginał r8 to nie jest, ale jedno trzeba przyznać. Dobrze Janusz spasował elementy. Tylko po co ; P

 

 

 

 

na wiosnę będzie inwestycja w inny środek transportu weekendowego.

 

Czyżby jednoślad?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy było warto? Historia to oceni :) 

Dużo trzeba włożyć w wykończenie, trochę wiszących luzem przełączników, klatka z 2010  powiedzmy w górach albo HRP nie przejdzie raczej. Mechanicznie wygląda to nawet bardzo dobrze, wydech trochę pomotany 3" w 2,75" ogólnie z 30k i będzie dobra fura do historii :)

Uważam że relatywnie za drogo, tylko jest jeden problem - na rynku nie ma innych takich i sprzedawcy się telefon gotował, dlatego przycisnąłem do muru, choć bronił się że właśnie z kimś się umówił...no ale hajs na stole to hajs na stole  :) 

Nadmienić należy że sprzedawca dbał o samochód, bo naprawdę fura się trzyma w jednym kawałku, niestety często jest tak że jedziesz po coś i drut drutem zwijany...tutaj tak nie było. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy było warto? Historia to oceni :)

Dużo trzeba włożyć w wykończenie, trochę wiszących luzem przełączników, klatka z 2010  powiedzmy w górach albo HRP nie przejdzie raczej. Mechanicznie wygląda to nawet bardzo dobrze, wydech trochę pomotany 3" w 2,75" ogólnie z 30k i będzie dobra fura do historii :)

Uważam że relatywnie za drogo, tylko jest jeden problem - na rynku nie ma innych takich i sprzedawcy się telefon gotował, dlatego przycisnąłem do muru, choć bronił się że właśnie z kimś się umówił...no ale hajs na stole to hajs na stole   :)

Nadmienić należy że sprzedawca dbał o samochód, bo naprawdę fura się trzyma w jednym kawałku, niestety często jest tak że jedziesz po coś i drut drutem zwijany...tutaj tak nie było. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. 

Pocieszające w kontekście mojego projektu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ogólnie z 30k i będzie dobra fura

 

Bęben też tak mówił :P  :D

30k setup nka bieda ale pewna ;)

 

Czy było warto? Historia to oceni :)

Dużo trzeba włożyć w wykończenie, trochę wiszących luzem przełączników, klatka z 2010  powiedzmy w górach albo HRP nie przejdzie raczej. Mechanicznie wygląda to nawet bardzo dobrze, wydech trochę pomotany 3" w 2,75" ogólnie z 30k i będzie dobra fura do historii :)

Uważam że relatywnie za drogo, tylko jest jeden problem - na rynku nie ma innych takich i sprzedawcy się telefon gotował, dlatego przycisnąłem do muru, choć bronił się że właśnie z kimś się umówił...no ale hajs na stole to hajs na stole   :)

Nadmienić należy że sprzedawca dbał o samochód, bo naprawdę fura się trzyma w jednym kawałku, niestety często jest tak że jedziesz po coś i drut drutem zwijany...tutaj tak nie było. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.

 

Pocieszające w kontekście mojego projektu ;)

Skladaj na turbo i wg mnie nie stracisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbodziady to - oprócz CH - Włochy, Hiszpania i trochę Holandia. Czy gdzieś jeszcze ich więcej sprzedawali? Austria?...

 

Jak na początku lat 90 mialem biuro na Foksal to na Smolnej był salon Subaru i stały legasie ale chyba sprzedaż była śladowa, a turbo to pewnie na sztuki...

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...