Skocz do zawartości

STOP Wariatom Drogowym - nowa akcja.


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No coż, 39.

 

Co do innych telewizyjnych zjawisk - szlag mnie trafia jak widzę tę kretyńską reklamę Link4, w której to facet nie daje gówniarzowi kasy za "pilnowanie" auta. Nie wiem co za baran to wymyślił, ale to przemądra szkoła dla wałęsających sie po mieście dzieciaków, nudzących się w wakacje. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż, 39.

 

Co do innych telewizyjnych zjawisk - szlag mnie trafia jak widzę tę kretyńską reklamę Link4, w której to facet nie daje gówniarzowi kasy za "pilnowanie" auta. Nie wiem co za baran to wymyślił, ale to przemądra szkoła dla wałęsających sie po mieście dzieciaków, nudzących się w wakacje. :evil:

 

Znajomy raz nie dał bo nie miał i potem miał ... rysę jakaś tak nisko zrobioną.... :(

 

Monika 39 ! Trochę mniej samo krytyki dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"30 punktów, Jesteś uważnym oraz w miarę kulturalnym kierowcą i unikasz na drodze brawury i ryzyka."

 

Hell yeah. Szczególnie, jeśli wziąć pod uwagę czasy rzędu 2h40 jakie regularnie robię z W-wy do Poznania i vice versa czymkolwiek, oraz ostatnią średnią 204 km/h na trasie 109 km.

 

Do dupy ten test. Jak wszystko.

 

Przy okazji pozdrawiam PSz, który był uprzejmy mnie pozdrowić w innym wątku, zapewne z racji częstego wzajemnego przez nas pozdrawiania się.

 

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili przemyślenia podszedłem do testu ponownie - tym razem "rozstrzygając wątpliwości" co do "właściwej" odpowiedzi na swoją niekorzyść.

Wyszło 33 punkty.

Hm... 33 punkty jeżdżąc "na wariata"... To chyba taki znowu straszny wariat nie jestem?... :)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Fundacji Krzysztofa Hołowczyca http://www.kierowcabezpieczny.pl/ też jest podobny test do rozwiązania

 

Rrrrrany, test Holowczyca wykazał jak łatwo mnie zirytować - najchętniej bym teraz natrąbił na webmajstra, zajechał mu drogę i pokazał środkowy palec :-). Kretyńsko przeładowana strona w fleszu, za każdym razem ten sam irytujący sygnał dźwiękowy i tam sama animacja, niepotrzebnie spowalniająca wyświetlanie kolejnych pytań. Z testu PZU mam za to 23 punkty. Ale chcę poruszyć drażliwą kwestię prowadzenia po kieliszku - w krajach starej Unii obowiązuje rozsądny limit 0,5 promila oznaczający, że można jednak prowadzić właśnie po małym piwie czy kieliszku wina. I jestem za takim właśnie limitem, osobiście uważam, że po małym piwie jestem nawet lepszym kierowcą niż bez, bo ogarnia mnie błogość i ogólna życzliwość dla otoczenia, więc np. chętniej kogoś wpuszczam na swój pas. 0,5 promila jest OK!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w tych badziewnych testach dostałem 18 punktów od PZU (swoją drogą kiepskie odpowiedzi tam mają, brak jakichś sensowniejszych przystających do życia). Test Hołka jest druciarsko wykonany, źle się wyświetla pod linuxem (jest deko za mały), chyba, że mu dwa monitory przeszkadzają, za dużo czasu zajmuje przechodzenie pomiędzy odpowiedziami. Pytania w teście czasem brzmią jakby je zadawała Renata Beger, a wnioski sugerują schizofrenię, tylko nie wiem czy odpowiadającego na pytania, czy też może wystawiającego opinię :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiają mnie jedynie animacje dołączone do wyników - dlaczego ten, który rzekomo jeździ najbezpieczniej, jedzie pod prąd i do tego się cieszy i pozdrawia innych kierowców? :roll:

 

Bardzo trafne spostrzeżenie. Odpowiedź jest prosta. Bo to jest niedzielny kierowca. Jeździ, niebezpiecznie, nieprzewidywalnie, ale wolno tak, że wszyscy się wcisną, znaczy wszystkich puści, podziwia przyrodę, zamiast patrzyć skupiony na jezdnię. Miga zawsze podczas zmiany pasa (pasów nie zmienia zawsze lewym jedzie, bo pusto, lub na 4tym skrzyżowaniu będzie skręcał w lewo).

W związku z powyższym jestem dumny i cieszę się :D , że nie mieszczę się w przedziale punktów 0-20 i żałuję, że nie załapałem się do przedziału dla "niezrozumianych indywidualistów" :cry:

 

P.S. Czasami jeżdżę za szybko ale za to tylko raz jechałem pod prąd :wink: ale wiadomo, bezpieczniej jechać 50km/h pod prąd, autostradą niż 60km/h o 22.00 w mieście :mrgreen:

 

Świetne pytanie:

9. Czy często robisz rzeczy na ostatnią chwilę?

 

Jeśli ktoś nigdy nie robi na ostatnią chwilę, bo przecież zawsze zdąży (np. skręcić) to jest świetnym kierowcą.

Jeśli jednak ktoś uczy się jeden dzień przed jakimś egzaminem, śmieci wyrzuca na 5 min przed przyjazdem śmieciarzy itp. to jest niebezpiecznym kierowcą :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wynik to: 47 punktów, mieścisz się w zakresie 41-60 punktów

 

a to duzo??

 

kilku forumowiczow miało przyjemnosc jechac samochodem gdy pełniłem role kierowcy i zyja!

 

Ba, nawet z tego co wiem maja sie bardzo dobrze!

 

O dupe potłuc takie testy!

Jak sie nie denerwowac na polskich drogach? - nie da sie widzac buractwo, które nie powinno miec karty rowerowej a co dopiero PJ :x

 

Pozdrawiam i szerokiej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Holowczyc napoisal mi m.in: Powinieneś zmienić swój styl jazdy i postawę za kierownicą. Unikaj agresji - bądź życzliwy i rozważny. Wyluzuj się! Nie musisz się spieszyć. Potraktuj jazdę samochodem jako relaks i przyjemność. Życie jest piękne - nie zapominaj o tym, przecież jedziesz na wakacje…

 

K..... a ja wakacje bede mial w listopadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Holowczyc napoisal mi m.in: Powinieneś zmienić swój styl jazdy i postawę za kierownicą. Unikaj agresji - bądź życzliwy i rozważny. Wyluzuj się! Nie musisz się spieszyć. Potraktuj jazdę samochodem jako relaks i przyjemność. Życie jest piękne - nie zapominaj o tym, przecież jedziesz na wakacje…

 

K..... a ja wakacje bede mial w listopadzie

Czyli lubisz zimną wódkę i denerwują Cię spocone dziewczyny (cytat z innego psychotestu zamieszczonego na łamach CKM) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...