Jump to content

STOP Wariatom Drogowym - nowa akcja.

owoc666

Recommended Posts

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

20!.

najfajnieszy jest opis oceny:

"(...) Nie zapominając jednak, że natura człowieka zmienną jest, cały czas pielęgnuj w sobie dobre nawyki i nie daj się "zwieść na złą drogę"."

b.

Ludzie! Kurnia, ja mialem 19. Ale czy ja obiektywnie odpowiadalem? No ja sie pytam? A moze podswiadomie specjalnie pisalem, zeby miec dobry wynik? Moze widze siebie jako aniolka, a inni na drodze widza morderce?

Poza tym w tym tesce za malo pytan sprawdzajacych czy sie klamie. Wlasciwie zero. W zwiazku z tym test nie jest miarodajny. A wrecz jst mylacy. ZObaczcie ze tylko jeden wynik byl wysoki. A zaloze sie, o dowolne pieniadze ( do 15 zlotych), ze nalezy nam sie wiecej punktow.

Co z tego, ze jak leje, to jade wolniej, kiedy czasem gnam bez powodu, choc wcale nie jestem spozniony? A tego nie bylo.

Im sie piractwo myli z Road Rage chyba, albo mieszja te zjawiska.

właśnie odpalam rajd

He, he - trzeba pamiętać o wykupieniu ubezpieczenia. 150 czegośtam i na każdy oes masz nową brykę 8)

kurna..albo ja nie umiem jeżdzić na klawiaturze..albo lepiej zostane na prawym 8) ..ale boki mam już opanowane :mrgreen:

Matka..też mnie sie wydawało że cie ostatnio przybyło :mrgreen:

A ty, drogi Galu, jaki miałeś wynik?

Wyjdzie na to, że robię konkurencję Mamusi, ale za pierwszym razem mi wyszło 42. Potem przemyślałem sprawę ("czyżbym był aż takim burakiem?!"), wziąłem poprawkę na to, że pytania są tendencyjne (co już Arno zauważył), podszedłem do drugiej próby... i wyszło 26.

No i popatrz Pan, Panie Owoc: kierownik ten sam, test ten sam - a wyniki różne... raz burak-oszołom-morderca, a zaraz potem w-miarę-rozsądny-użytkownik-dróg...

A może to tak jest, że tak w teście, jak i na drodze mamy różne chwile...

Ja 24 szczeliłem :D

I nawet na początku mnie pochwalili, ze niby uważny i kulturalny :mrgreen:

a za chwile niczem kubeł zimnej wody na łeb że lekkomyslny i nieuważny... :oops:

I weź tu bądź mądry :!:

osobiście byłoby trudno..no chyba że to drugie oblicze jest bardzo odmienne

Aż tak odmienne, bym kiedyś mógł podejrzewać siebie o bycie w stanie odmiennym, to napewno nie... 8)