Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Crazy_Ivan napisał:

Generalnie dobry, chociaż ma kilka tragicznych wtop (patrz wyciąganie kilkuset kilo bomb z ziemi za przewody, niszczenie niewybuchów bez osłony, czy saper zmieniający się w snajpera ) ;) 

 

W końcu to film fabularny, a nie reportaż ;)

Ale klimat tamtej wojny oddaje doskonale 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, GREGG napisał:

 

W końcu to film fabularny, a nie reportaż ;)

Ale klimat tamtej wojny oddaje doskonale 

 

Nie oczekuję reportażu, ale wolę realizm ;) No chyba, że ktoś lubi w filmach driftujące tylnonapędowe Subaru, to spoko :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Crazy_Ivan napisał:

 

Nie oczekuję reportażu, ale wolę realizm ;) No chyba, że ktoś lubi w filmach driftujące tylnonapędowe Subaru, to spoko :P 

Jak lubisz realizm to polecam Ci tym razem serial nie film mam nadzieję że nie łamię regulaminu ale co tam :D https://www.filmweb.pl/serial/Generation+Kill%3A+Czas+wojny-2008-427201

2 godziny temu, llkuba napisał:

Dzisiaj godzina 20:00 TVN "Legion Samobójców".

Naprawdę? gniot jakich mało daj Pan spokój :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tokio34 napisał:

 

Naprawdę? gniot jakich mało daj Pan spokój :D

 

 

Koniec mnie rozczarował ale jak ktoś jest fanem DC Comic to i tak oceni film na mocne 8/10. Harley Quinn bardzo  ciekawa postać przy której nie mogło zabraknąć Jokera. Może zacznę grać w Batman Arkham ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, llkuba napisał:

Dzisiaj godzina 20:00 TVN "Legion Samobójców".

Moja córka miała rację twierdząc, że nie da się tego obejrzeć ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Aga napisał:

Moja córka miała rację twierdząc, że nie da się tego obejrzeć ;)

 

 

Jest to jeden z najgorszych filmów Warne Bross. Nie wiem kim jest latający człowiek w przebraniu ptaka który w Batman Arkham (gra) do nietoperza mówi "mam Ciebie na oku" i odlatuje. 

 

Jeszcze jest:

 

Watchmen z 2009 roku,

Wonder Woman (2017),

Aquaman(2018),

Shazam!(2019),

 

których jeszcze nie oglądałem.

 

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, llkuba napisał:

Nie wiem kim jest latający człowiek w przebraniu ptaka który w Batman Arkham (gra) do nietoperza mówi "mam Ciebie na oku" i odlatuje. 

 

Azrael. 

 

23 minuty temu, llkuba napisał:

Jeszcze jest:

 

Watchmen z 2009 roku,

Wonder Woman (2017),

Aquaman(2018),

Shazam!(2019),

Watchmen to zupełnie inna liga. Polecam zdecydowanie. 

 

Wonder woman bardzo mi się podobał. Moim zdaniem nie odstaje od poziomu Marvela czyli jak na standardy DC jest wręcz wybitny. 

 

Aquaman - przyjemny sposób na spędzenie czasu. Nie jest wybitny ale nie jest też słaby. 

 

Shazama nie widziałem. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Tokio34 napisał:

Jak lubisz realizm to polecam Ci tym razem serial nie film mam nadzieję że nie łamię regulaminu ale co tam :D https://www.filmweb.pl/serial/Generation+Kill%3A+Czas+wojny-2008-427201

Naprawdę? gniot jakich mało daj Pan spokój :D

 


Znam :) Z seriali i Seal Team jest bardzo dobrze zrobiony. Polecam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne 2  komiksy które widziałem dobrze zekranizowane to 300 i Sin City 1. Nie wiem czy to kwestia Franka ale naprawdę trzymały klimat komiksu.

Watchemenami mimo renomy komiksu nie byłem zachwycony, może serial to naprawi.

Mam cichą nadzieję że nie wezmą się za ekranizację Sandmana...

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2019 o 16:51, llkuba napisał:

Watchmen z 2009 roku,

Wonder Woman (2017),

Aquaman(2018),

Shazam!(2019),

Watchmen - całkiem ok

Wonder Woman - trochę mi się kojarzy z Kapitanem Ameryką, trochę z Czarną Pnaterą i trochę z Aquamanem, ale ogólnie fajny, właśnie w takim marvelowskim stylu

Aquaman - baja jak cholera, ale jako rozrywka do obejrzenia

Shazam - taka rozrywkowa papka, ogónie kino familijne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, BartZ napisał:

Watchmen - całkiem ok

Wonder Woman - trochę mi się kojarzy z Kapitanem Ameryką, trochę z Czarną Pnaterą i trochę z Aquamanem, ale ogólnie fajny, właśnie w takim marvelowskim stylu

Aquaman - baja jak cholera, ale jako rozrywka do obejrzenia

Shazam - taka rozrywkowa papka, ogónie kino familijne ;)

 

 

Wczoraj było deszczowo w Poznaniu więć oglądaliśmy Aquamana i Wonder Woman i stwierdzam, że bardzo fajne filmy.

 

 

Aquaman dość fajna produky z róźnymi morskimi stworami, aktor bardzo przypomina mi starego Thora.

 

Wonder Woman film w klimacie II wojny światowej (uwielbiam) i tak jak piszesz przypomina Kapitana Ameryke z tym, że Diana jest pół Bogiem pół człowiekiem. Koniec filmu mnie zaskoczył myślałem, że Ares nie pojawi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, llkuba napisał:

Aquaman dość fajna produky z róźnymi morskimi stworami, aktor bardzo przypomina mi starego Thora.

Nie no, Jason Momoa jest zajebisty. Idealnie się wkomponował w tę rolę :)

 

9 minut temu, llkuba napisał:

Wonder Woman film w klimacie II wojny światowej (uwielbiam)

Również ;)

 

Ogólnie, IMHO, DC ma trochę pecha do solidnych blockbusterów właśnie w stylu Avengersów i s-ki.

Szczególnie po Justice League obiecywałem sobie sporo, a wyszło powiedzmy przeciętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BartZ napisał:

Nie no, Jason Momoa jest zajebisty. Idealnie się wkomponował w tę rolę :)

 

Też uważam, że jest świetny. Porównuje go do Thora w czasach jak nie miał problemu z alkoholem :)

 

26 minut temu, BartZ napisał:

Ogólnie, IMHO, DC ma trochę pecha do solidnych blockbusterów właśnie w stylu Avengersów i s-ki.

Szczególnie po Justice League obiecywałem sobie sporo, a wyszło powiedzmy przeciętnie.

 

Produkcje Marvela są zupełnie inne niż DC na korzyść Marvela. Według mnie im więcej mocnych super bohaterów w filmie pojawia sie to można zauważyć niedociągnięcia przez które jestem rozczarowany. Mam wrażenie jakby reżyser nie ogarniał postaci i nagle np: Kapitan Ameryka chodzi z młotem Thora. Wonder Woman zrobił na mnie ogromne wrażenie tak jak stary Batman czy Superman.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, GREGG napisał:

Aquaman i Wonder Woman da się obejrzeć. W przeciwieństwie do Kapitan Marvel, ten film jest beznadziejny 

Według mnie w Kapitan Marvel początek był beznadziejny dopiero po przybyciu na ziemię akcja fajnie ruszyła. Jestem fanem Marvel, DC czy nawet Transformers i na pewne rzeczy przymykam oko. 

 

Z takich super hero najgorzej wspominam fantastyczną czwórkę ale uwielbiam srebrnego surfera. 

 

Z dzieciństwa bardzo dobrze wspominam He-Man i dobre rady na końcu bajki. 

 

Oczywiście jest to moje zdanie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, llkuba napisał:

Według mnie w Kapitan Marvel początek był beznadziejny dopiero po przybyciu na ziemię akcja fajnie ruszyła. Jestem fanem Marvel, DC czy nawet Transformers i na pewne rzeczy przymykam oko. 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że zboczę nieco ze świata komiksów? ;)

 

Oni. Paolo Sorrentino.

Podobnie jak w jego poprzednim filmie "Wielkie Piękno" mamy do czynienie z niemal pół-bogiem, uwielbianym (czy szczerze?) przez otoczenie i popleczników.

Tam był artysta, kreator, ekspert, tu zaś wodzirej, sprzedawca marzeń, dziecko szczęścia.

Na pytanie, czy uważasz, że za to, że jesteś najbogatszym Włochem, właścicielem większości mediów i ich premierem, oni mają Cię jeszcze kochać? Bez zastanowienia odpowiada- Tak.

W tym filmie bardziej "Oni" dla mnie, to próbujące za nim podążać, przypodobać i wkupić w łaski, otoczenie.

To obecny świat, obawiam się, że nie do końca w krzywym zwierciadle. Pragnienie bycia "tam", wyrwanie się, nie wiadomo z czego, pokazanie się ze swoją zewnętrznością, jednocześnie nie mając nic więcej do zaoferowania. 

Podobnie jak Jep, w Wielkim Pięknie, Sylvio to postać tragiczna. Mimo ,że  ma wszystko, czego chce, że zrealizował swój własny sen o sobie, pozostaje coś, co zdejmuje ten przyklejony uśmiech. Właśnie podobnie jak Jep, Sylvio czuje. Czuje że już coś odpłynęło i nie wróci. Czuje, że może nie było idealnie. Wie o tym, ale czy to przyjmuje...

Obejrzyjcie, warto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...