Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba przyda się tu ocena 1-10 :)

 

To ja wrzucę Underdog. Całkiem dobrze rolę zagrał Eryk Lubos. Chabior też ma dobry epizod trenera.

Sceny zestawienia treningu Lubosa a Khalidova, rodem wziętę z Rocky 4, a porwanie dziecka "pod podłożenie się", z Kickboxera ;) Ciekawie dobrana muzyka. Helvegen "Wardruna" idealnie wpasowane. 

Generalnie mimo, że nie jestem miłośnikiem KSW - oglądało się dobrze. Powiedziałbym, że wyceniam:  5,5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero się na Boże ciało wybrałem- dla mnie to jest pierwszy film od X czasu, gdzie nie muszę mega skróconej recenzji zaczynać od słów "jak na polski film...".

 

Jest kilka rzeczy, które mnie nurtują w całości, ale zostawię to na rozmowy ze znajomymi co to widzieli, żeby nie "spojlerować" tutaj.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2019 o 13:38, pumex1 napisał:

"Sekretne życie Waltera Mitty" - z Benem Stillerem. 

7,5/10

Dla mnie 10/10 mega pozytywny film i świetna muza zdjęcia i w ogóle. Mogę oglądać w nieskończoność.

A dziś obejrzałem "Green book". Kolejny fantastyczny film i nie chodzi mi o fantastykę :-) - polecam.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2019 o 09:57, radekk napisał:

ktoś widział już Le Mans 66?

 

13 godzin temu, Houdini napisał:

widział, krótko mówiąc warto 

 

Jeśli macie taką możliwość  to w kinach CinemaCity jest sala z panoramicznym bardzo wielkim ekranem i bardzo głośnym przestrzennym dźwiękiem IMAX i aż ciary przechodziły po plecach podczas zmian biegów.

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BartZ napisał:

Dobry film i Ben zupełnie jak nie on.

A to ciekawe, bo nie przepadam za nim. 

 

8 godzin temu, ipsx82 napisał:

Jeśli macie taką możliwość  to w kinach CinemaCity jest sala z panoramicznym bardzo wielkim ekranem i bardzo głośnym przestrzennym dźwiękiem IMAX i aż ciary przechodziły po plecach podczas zmian biegów.

W Trójmieście nie ma ani jednego kina tej sieci... Same heliosy i multikino... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ipsx82 napisał:

 

 

Jeśli macie taką możliwość  to w kinach CinemaCity jest sala z panoramicznym bardzo wielkim ekranem i bardzo głośnym przestrzennym dźwiękiem IMAX i aż ciary przechodziły po plecach podczas zmian biegów.

dla mnie było nawet za głośno, na początku sama reklama IMAX to przegięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ipsx82 napisał:

Jeśli macie taką możliwość  to w kinach CinemaCity jest sala z panoramicznym bardzo wielkim ekranem i bardzo głośnym przestrzennym dźwiękiem IMAX i aż ciary przechodziły po plecach podczas zmian biegów.

A ja właśnie tego głośnego, przestrzennego dźwięku nie znoszę. Jest sztuczny, nie pasujący w najmniejszym stopniu do realnego świata i rozlokowany bez składu i ładu w stosunku do tego, co widzą oczy. Zwykłe efekciarstwo.

Kino zrobiło mega postęp, jeśli chodzi o obraz. Co do dźwięku, cofa się w dziwnym, absurdalnym kierunku.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, KamilP napisał:

Joker wciska w fotel

 

Pełna zgoda. Wczoraj byłem na nim w kinie...i ...jestem pod ogromnym wrażeniem.

W sumie to taki trochę teatr jednego aktora, ale za to genialnego. Każdy kadr tego filmu był skrojony na wymiar. 

Wielki film i wielkie emocje. Oby Phoenix został godnie za tą rolę uhonorowany.

 

Jak Joker wchodził do kin, myślałem, że to kolejna część "przygód" Batmana ;)

Po trailerze...zobaczyłem że jest duużo lepiej (nie mam nic do Batmana).

I tak sobie pomyślałem, ile osób poszło do kina zobaczyć faceta latającego na nietoperzych skrzydłach ;)  Chciałbym zobaczyć ich miny po seansie.

 

Skojarzyło mi się z filmem Larsa von Triera: "Nimfomanka". Był reklamowany niemal jako erotyk, śmiałe sceny, etc.

Idę sobie ja do kina, a w moim rzędzie siadają dwie parki. Klasyczni Sebusie i Andżele . Popcorn cola..wiadomo. Film się zaczyna...10 min, towarzystwo wytrzeszcza oczy z niedowierzaniem, na co przyszli. Mija 20 min, słyszę szepty, umawiania się...po czym wstają i wychodzą.

Następnie był mój uśmiech, który trwał co najmniej minutę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irlandczyk - 3:30 czas, namawiano mnie na kino ale zrezygnowałem, atak na film nastąpił wczoraj

ocena ogólna 4/10, no nie przekonało mnie udawanie przez 80 latków 40 latków, nie te ruchy, mimika, chód itp.

Jak ktoś lubi gangsterskie kino może się nie rozczaruje, ja nie musiałem wychodzić z kina :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...