Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Czytałem, że przyczyną śmierci były obrażenia wielonarządowe, głowy oraz kręgosłupa.

To już se wyobrażam jak wyglądali.

 

Na pewnym polskim portalu dla sadystów było zdjęcie jednego z uczestników. "Mielonego", rozsmarowania ani dekapitacji nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Na pewnym polskim portalu dla sadystów było zdjęcie jednego z uczestników. "Mielonego", rozsmarowania ani dekapitacji nie było.

Tak, leżał jeden na noszach i wszyscy mu foty cykali. Straż czy inne służby nie postarali się z zabezpieczeniem/zasłonięciem miejsca wypadku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Snuff napisał(a):

Tak, leżał jeden na noszach i wszyscy mu foty cykali. Straż czy inne służby nie postarali się z zabezpieczeniem/zasłonięciem miejsca wypadku.

 

Ciężko tam było zasłonić, bo jak od góry? A pod most też w tym miejscu się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudzili się: Pół tysiąca kontroli i 400 mandatów na łączną kwotę 130 tysięcy złotych.

https://www.rmf24.pl/regiony/krakow/news-w-krakowie-dalej-scigaja-sie-na-ulicach-policja-wkracza-do-a,nId,6923905#crp_state=1

 

Ciekawe na jak długo. 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obok mojej firmy, od kilku tygodni ustawia sie patrol z ręczną suszarką.

Ulica trzy pasmowa na którym krótkim jej odcinku jest 50 nie oznakowana. Reszta trasy to 70 z powtarzającymi sie znakami o 70’ tce właśnie.

Fabryka pieniądza. 

Łapią auto za autem.

 

W sumie przyjeżdzają trzy ekipy, różne. Ale w jednej z nich jest gość co bardzo wczuwa sie w role Majami Vice. Taki legutki karczek z siłki w słonecznych okularach pomimo pochmurnej pogody.

Przeważnie jest ze szczupłą brunetką nienachalnej urody.

 

Najlepsze jak on ma suszarkę, stoi z przodu maski. Pozycja przyczajonej małpy, kiedy trafi zawodnika, nie patrzy co sie dzieje,tylko zapier...biegnie na środek i wymachuje lizakiem jak [moderator czuwa]...stwarzając takie zagrożenie że jprd.

 

Jak zobaczyłem to pierwszym razem, mówię do niego " co ty wyprawiasz, ochuj...? " 

Dziś też byli, inni.

Od 6:45 do 14.

300 zł. od auta.

 

Edytowane przez Pan Dziedzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Obok mojej firmy, od kilku tygodni ustawia sie patrol z ręczną suszarką.

Ulica trzy pasmowa na którym krótkim jej odcinku jest 50 nie oznakowana. Reszta trasy to 70 z powtarzającymi sie znakami o 70’ tce właśnie.

Fabryka pieniądza. 

Łapią auto za autem.

 

W sumie przyjeżdzają trzy ekipy, różne. Ale w jednej z nich jest gość co bardzo wczuwa sie w role Majami Vice. Taki legutki karczek z siłki w słonecznych okularach pomimo pochmurnej pogody.

Przeważnie jest ze szczupłą brunetką nienachalnej urody.

 

Najlepsze jak on ma suszarkę, stoi z przodu maski. Pozycja przyczajonej małpy, kiedy trafi zawodnika, nie patrzy co sie dzieje,tylko zapier...biegnie na środek i wymachuje lizakiem jak [moderator czuwa]...stwarzając takie zagrożenie że jprd.

 

Jak zobaczyłem to pierwszym razem, mówię do niego " co ty wyprawiasz, ochuj...? " 

Dziś też byli, inni.

Od 6:45 do 14.

300 zł. od auta.

 

 

W Trójmieście takie kontrole tylko w Sopocie i to w stałych miejscach, które wszyscy znają.

W Gdyni i Gdańsku od lat nie pamiętam kiedy widziałem jakąś kontrolę prędkości.

Gdzie ci Policjanci chowają się w ciągu dnia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blixten napisał(a):

Ciekawe na jak długo. 

W dniu 18.07.2023 o 09:06, Luku napisał(a):

(..) więc pokrzyczą w mediach parę dni jak to będą reagować, zmieniać, sprawdzać  po czym wszystko ucichnie, dużo gadania, mało robienia, ale widoczny zapdol będzie więc można się rozejść

 

jesteśmy w fazie "paczcie jak robimy!" niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o unikanie wulgaryzmów, tych wykropkowanych, niedopowiedzianych, bez literek, wersji skróconych itp. itd. 

 

Nie chce mi się paskować, ale kilka punktów by mogło polecieć, mam nadzieję, że nie będzie mi się musiało chcieć ;)

 

Buziaki ;)

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Blixten napisał(a):

W Gdyni i Gdańsku od lat nie pamiętam kiedy widziałem jakąś kontrolę prędkości.

- na zjeździe z Mostu Wantowego w stronę Centrum

- na wjeździe w stronę Lotosu

- na wysokości stadionu w Letnicy 

- na Morenie przy Carrefour 

 

Praktycznie codziennie ich widzę w którejś z tych lokalizacji.

 

 

 

Nie wiem czy czytaliście wczorajszy wywiad ze Stuhrem. On nie widzi nic złego w tym że potrącił faceta mając 0,7 promila. Uważa że to błahostka a ludzie robią na niego nagonkę ze względu na poglądy polityczne. 

I jak w tym kraju ma być normalnie mając takie "elity".

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Aga napisał(a):

Bardzo proszę o unikanie wulgaryzmów, tych wykropkowanych, niedopowiedzianych, bez literek, wersji skróconych itp. itd. 

 

Nie chce mi się paskować, ale kilka punktów by mogło polecieć, mam nadzieję, że nie będzie mi się musiało chcieć ;)

 

Buziaki ;)

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Aga napisał(a):

Bardzo proszę o unikanie wulgaryzmów, tych wykropkowanych, niedopowiedzianych, bez literek, wersji skróconych itp. itd. 

 

Nie chce mi się paskować, ale kilka punktów by mogło polecieć, mam nadzieję, że nie będzie mi się musiało chcieć ;)

 

Buziaki ;)

 

 

 

A tym co unikają, buziaki się nie należą ? :rolleyes:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasdraz napisał(a):

- na zjeździe z Mostu Wantowego w stronę Centrum

- na wjeździe w stronę Lotosu

- na wysokości stadionu w Letnicy 

- na Morenie przy Carrefour 

 

Praktycznie codziennie ich widzę w którejś z tych lokalizacji.

 

 

 

Nie wiem czy czytaliście wczorajszy wywiad ze Stuhrem. On nie widzi nic złego w tym że potrącił faceta mając 0,7 promila. Uważa że to błahostka a ludzie robią na niego nagonkę ze względu na poglądy polityczne. 

I jak w tym kraju ma być normalnie mając takie "elity".

Do elity ma jeszcze kawałek drogi i chyba idzie w niewłaściwą stronę. Dla mnie to na razie popularny aktor, z kilkoma dobrymi rolami na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pumex1 napisał(a):

Odnoszę wrażenie, że jakieś spiętrzenie ostatnio nastąpiło. 

image.png

Jestem teraz w PL. Wczoraj pierwszy raz wsiadłem w auto i po 30 min juz natrafiłem na 3 takich kredytów za kierownicą ze w Norwegii bie widziałem czegoś takiego przez 20 lat. Az ręce opadają.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał(a):

Jestem teraz w PL. Wczoraj pierwszy raz wsiadłem w auto i po 30 min juz natrafiłem na 3 takich kredytów za kierownicą ze w Norwegii bie widziałem czegoś takiego przez 20 lat. Az ręce opadają.

Witamy w kraju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał(a):

Jestem teraz w PL. Wczoraj pierwszy raz wsiadłem w auto i po 30 min juz natrafiłem na 3 takich kredytów za kierownicą ze w Norwegii bie widziałem czegoś takiego przez 20 lat. Az ręce opadają.

to się nazywa nasza kultura jazdy (lub jej brak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blixten napisał(a):

Poczekaj, poczekaj, czy te dwa buziaki chciałaś dzielić na wszystkich forumowiczów ?
Wg polskich standardów 3 dla każdego to minimum :D

Dobra, to będą bany leciały skoro się nie podoba :twisted: :mrgreen:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, turdziGT napisał(a):

Wczoraj pierwszy raz wsiadłem w auto i po 30 min juz natrafiłem na 3 takich kredytów za kierownicą ze w Norwegii bie widziałem czegoś takiego przez 20 lat. Az ręce opadają.

Zapraszamy do Trójmiasta. 

Właśnie w tej chwili 3 wypadki i mega korek na Obwodnicy. :facepalm:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Blixten napisał(a):

 

W Trójmieście takie kontrole tylko w Sopocie i to w stałych miejscach, które wszyscy znają.

W Gdyni i Gdańsku od lat nie pamiętam kiedy widziałem jakąś kontrolę prędkości.

Gdzie ci Policjanci chowają się w ciągu dnia ? 

 

Mało jeździsz. Regularnie na Grunwaldzkiej, w stronę Wrzeszcza, na wysokości AM.

Trakt, w stronę Gdańska przed nowymi wiaduktami, Elbląska kawałek za zjazdem z Sucharskiego (oba kierunki), W-Z, gdzieś na wysokości Jasienia (oba kierunki).

Mój ulubiony motyw to jak sobie jadę na dwupasmówce, poza terenem zabudowanym, lewym i ktoś mnie przyblokuje a za rogiem niebiescy.

Micha się cieszy :D

Wklep sobie nr rejestracyjne aut nieoznakowanych, wydrukuj i powieś w aucie w laminacie  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...