Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę codziennie, że właściciele innych aut nie bardzo lubią kierowców subaru :twisted: ostatnio w Warszawie, jechałem za nową imprezą, a za mną nowe legacy tak jakoś wyszło :).

 

Nie zauważyłem, aby tak było tzn. jakieś specjalne utrudnianie. W Warszawie kultura jazdy stale rośnie szczególnie jeśli chodzi u wpuszczanie czy to na pas czy z drogi podporządkowanej (dotyczy to pewnego procentu kierowców, ale wystarczającego). Co nie znaczy że jest grupa kierowców co wpycha się na chama zamiast chwilę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest. Ale jest pewna grupa kierowcow, ktorej na swiecie trudno znalezc. Najciekawsze jest to jak sie przyjrzysz dokladniej to sie okazuje, ze czesto to takie fajne misiaki z BMI powyzej 30 :mrgreen:

 

mam wrażenie, że w polsce to akurat ta grupa się przesiadła od jakiegoś czasu na audi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest. Ale jest pewna grupa kierowcow, ktorej na swiecie trudno znalezc. Najciekawsze jest to jak sie przyjrzysz dokladniej to sie okazuje, ze czesto to takie fajne misiaki z BMI powyzej 30 :mrgreen:

 

mam wrażenie, że w polsce to akurat ta grupa się przesiadła od jakiegoś czasu na audi :mrgreen:

O to to! Od wczoraj czterech czy pięciu pajaców w audi mnie zgotowało - co jeden to lepszy. Jak widzę starą beemkę 3 (von Tjuningen) w gazie, to od razu wiem, czego się spodziewać. A tu - nowe audice, a poziom handlowca w pikaczento :evil:

 

Słyszałem, że bmw to bardzo dobre samochody, ale mają (przeważnie!) pecha do właścicieli. Audi chyba podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że bmw to bardzo dobre samochody, ale mają (przeważnie!) pecha do właścicieli. Audi chyba podobnie...

 

Niestety mocny samochód jest dla silnych ludzi, słabi zaczynają świrować :-), aby nie było że tylko w BMW czy Audi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że bmw to bardzo dobre samochody, ale mają (przeważnie!) pecha do właścicieli. Audi chyba podobnie...

 

Niestety mocny samochód jest dla silnych ludzi, słabi zaczynają świrować :-), aby nie było że tylko w BMW czy Audi:

 

 

taa... znane...

gówniarz (zawód syn) w sti kupinym przez bogatych rodziców z Wałbrzycha AFAIK.

tacy niestety wszędzie się trafiają :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeusz, aż tak źle nie było :lol:

 

Na Julianowskiej mieszkałam, vis a vis cmentarza :wink:

Nieśmiało dorzucę że ten budynek to też " dzieło" MiltiHekku :mrgreen:

 

no tak coś przeczuwałem właśnie... :wink:

 

Niestety moi drodzy, pomyłka... Kandro 2 to budowało... nie mieszkałam w "Kołobrzegu" :wink:

Wszystkie 3 budynki na tym małym osiedlu w połowie cmentarza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na zakopiance dojechał na grubość lakieru i mrugał na mnie pewien pan bo jechałem lewym pasem wyprzedzając sznurek innych samochodów. Nie mogłem szybciej wyprzedzać bo przede mną był jeszcze jeden wyprzedzający :wink: . Pan jechał oczywiście Passatem, nie muszę chyba dodawać, że w tedeiku :twisted: . Jestem również gotów postawić stówkę, że obuty był w sandały+skarpety :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeusz, aż tak źle nie było :lol:

 

Na Julianowskiej mieszkałam, vis a vis cmentarza :wink:

Nieśmiało dorzucę że ten budynek to też " dzieło" MiltiHekku :mrgreen:

 

no tak coś przeczuwałem właśnie... :wink:

 

Niestety moi drodzy, pomyłka... Kandro 2 to budowało... nie mieszkałam w "Kołobrzegu" :wink:

Wszystkie 3 budynki na tym małym osiedlu w połowie cmentarza :mrgreen:

Oj tam oj tam ....

150 metrów pomyłki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na zakopiance dojechał na grubość lakieru i mrugał na mnie pewien pan bo jechałem lewym pasem wyprzedzając sznurek innych samochodów. Nie mogłem szybciej wyprzedzać bo przede mną był jeszcze jeden wyprzedzający :wink: . Pan jechał oczywiście Passatem, nie muszę chyba dodawać, że w tedeiku :twisted: . Jestem również gotów postawić stówkę, że obuty był w sandały+skarpety :mrgreen:

 

Jeszcze tylko miesiąc.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...