Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Chłopaki czy polecacie kogoś od wypełniania odprysków w szybach? Przygotowuje się do zdania samochodu i muszę się z tym uporać:
IMG_3519.thumb.jpg.f9e6df72e70c0e709d5ca21d53f16c99.jpg

Ja robiłem w Boleslawcu tydzień temu, jak będziesz zainteresowany to dam namiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, gomis napisał:

W okolicach korony jest firma która się tym zajmuje od x lat. Wśród znajomych większość korzysta z ich usług bo robią tanio i dobrze. Jakbyś potrzebował więcej informacji, to pisz :) 

Dzięki! Już wygooglowałem firmę na ul. Torfowej  - możliwe, że to oni. Mają opinie 4,93 na google, więc może nie będzie źle ;-) Umówiłem się na dzisiaj, więc zobaczymy. Wycenili ten odprysk na 80 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie o nich chodziło :) Tylko nie myj specjalnie auta przed przyjazdem do nich, bo ulice (przynajmniej jeszcze ze dwa lata temu) są wykonane z nawierzchni piaskowo-żwirowej.

Edytowane przez gomis
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć!

+1 WRX 2.0 MY15 we Wrocławiu.

Chętnie poznam lokalnych kierowników Subaru. Na ile się zorientowałem czytając kilka stron tego tematu, regularnych spotów nie ma, ad hoc też coś ciężko się zebrać. Będę śledził temat i jak tylko coś się zadzieje, postaram się wpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czołem. Czy ktoś z Was zna i poleca miejsce, w którym obszyją mi na nowo kierownice?

 

i przy okazji kogoś kto by ogarnął audio? Wymiana radia i głośników? Kompletnie nie mam czasu i miejsca na dłubanie tego samemu :(

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Czołem. Czy ktoś z Was zna i poleca miejsce, w którym obszyją mi na nowo kierownice?

http://www.tapicer-samochodowy.com

W 2013 r. robili mi kompletną tapicerkę w Outbacku. Super jakość skóry i świetna robota, przez sześć lat użytkowania nie było żadnych problemów . 

Edytowane przez Michał W.
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Czołem. Czy ktoś z Was zna i poleca miejsce, w którym obszyją mi na nowo kierownice?

 

i przy okazji kogoś kto by ogarnął audio? Wymiana radia i głośników? Kompletnie nie mam czasu i miejsca na dłubanie tego samemu :(

 

tylko kiery ale spoko jakość:
https://pl-pl.facebook.com/ObszyjKiere/

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Czarne_Koronkowe napisał:

i przy okazji kogoś kto by ogarnął audio? Wymiana radia i głośników? Kompletnie nie mam czasu i miejsca na dłubanie tego samemu :(

 

Kiedyś kumpel polecał mi ich, ale jeszcze nie miałem okazji skorzystać - https://www.4ohmy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...