Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

a coś pod Wrocławiem może w rozsądnej odległości? 

 

Ja znam tylko:

20190111_094547.thumb.jpg.51b6d65a52273841692e66cb9ac134c5.jpg

tylko że to tu:

 

2004480170_Zrzutekranu2021-01-15o16_56_42.thumb.png.cbdb363c0f76ac64a2971e05eb1efe7f.png

 

i nie ma żadnej barjerki : ]

 

https://goo.gl/maps/CsxTLv7MwC1RWvwG7

 

Przydałby się jakiś może parking dla tirów czy coś takiego poza miastem? 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update z dziś:

 

 

https://goo.gl/maps/ycPvfQjA3rTe1eUMA

-> teren spoko, więcej jezdnego śniegu, szerzej niż kiedyś, trochę nierówności ale miejsce zrobiło się bardziej popularne są auta są ludzie z dziećmi - nie nadaje się chyba żeby ktoś trafił jak jest pusto

 

https://goo.gl/maps/xDqW8VZmA9fm4GPe8

-> dla mnie tam zawsze było za wąsko a aktualnie skute lodem. Coś tam można się pokręcić ale raczej bez szału

 

https://goo.gl/maps/v7RrdgXF6fNJTABV8

-> Tu kiedyś dało się właściwie pokręcie w koło drzewa ale teraz jest tam całkiem spoko :D Zrobił się taki mały tor śnieżny. Jest troche nierówności (raczej nie dla przesadnie niskich aut) przez które trzeba przejechać i kilka dziur które trzeba wyminąć ale poza tym to fajny śnieg, fajne zakręty, można się pobawić - całkiem dobrze się bawiłem.

  • Dzięki! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pomijając temat placów gdzie można pączki kręcić, czy kojarzy ktoś gdzie w okolicy znaleźć jakiś kawałek szutrowej drogi , by bez pałętających się ludzi i straszenia mundurowymi  "potrenować technikę jazdy" (również w lecie)?

Oczywiście są imprezy na torach, szkolenia itp...., ja jednak raz na jakiś czas chciałem kilka szybszych zakrętów zrobić i to wszystko. 

@Tinuviel dzięki za podsumowanie wyżej, ta trzecia miejscówka wygląda super jeśli faktycznie jak na środek miasta nikt się nie przyczepi :D 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, subbiefan napisał:

Miejsce nr 3 dość regularnie sprawdzają niebiescy.

 

Byłem tam chyba dwa dni temu. jak wjeżdżałem to właśnie wyjeżdżała policja, jak zjeżdżałem to właśnie wjeżdżała straż miejska :D chyba mi się upiekło chociaż nie wiem czy to nielegalne, nie ma zakazów, nie wiem nawet czyja to działka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Tinuviel napisał:

 

Byłem tam chyba dwa dni temu. jak wjeżdżałem to właśnie wyjeżdżała policja, jak zjeżdżałem to właśnie wjeżdżała straż miejska :D chyba mi się upiekło chociaż nie wiem czy to nielegalne, nie ma zakazów, nie wiem nawet czyja to działka. 

"własność gminy w zarządzie, użytkowaniu"
zakazu wjazdu nie ma, więc w sumie nie wiem za co mogliby "karać"... niszczenie trawnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tinuviel napisał:

 

Byłem tam chyba dwa dni temu. jak wjeżdżałem to właśnie wyjeżdżała policja, jak zjeżdżałem to właśnie wjeżdżała straż miejska :D chyba mi się upiekło chociaż nie wiem czy to nielegalne, nie ma zakazów, nie wiem nawet czyja to działka. 

też mi się upiekło najwyraźniej, ale po wyjeżdżonym w śniegu całym "torze" wnioskuję, że mimo wszystko jest dość popularne miejsce:) można się tylko nadziać na całkiem duże dziury gdzie nie przykrył śnieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po raz kolejny przywiało mnie do Wrocka na parę dni. 

Może spocik? 

Tak proponuję czwartek (co by był czas na przemyślenie, zaplanowanie). 

Miejsce? 

Może Wroclavia, o 19 będzie dobrze? 

Nie wiem jak tu z miejscówkami, ale odkryty plener chyba nie. 

 

Jakby kto się kręcił w okolicach szpitala na Brochowie, to tam 8-14 dostępny na bajer. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.02.2021 o 18:33, Tinuviel napisał:

 

Byłem tam chyba dwa dni temu. jak wjeżdżałem to właśnie wyjeżdżała policja, jak zjeżdżałem to właśnie wjeżdżała straż miejska :D chyba mi się upiekło chociaż nie wiem czy to nielegalne, nie ma zakazów, nie wiem nawet czyja to działka. 

Też udało mi się tam raz pokręcić wokół drzewa w środku dnia i poza jedną beemką nikt się nie pojawił. Ale wobec tego, co piszecie mogę chyba mówić o szczęściu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam plan od 15 do 18 dzisiaj, może godz. 19?

Pytanie, czy tak jak wełniacz napisał:ludziom chce się na 1-2 autowego spota śmigać. 

Ogólnie od 15 do 18 mam spotkanie na Pasażu Grunwaldzkim i będę wolny później. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, gniechus napisał:

@Wełniacz może wybierzemy się któregoś pieknego wieczora na gokarty jak za starych dobrych czasów?

jest to jakiś plan

 

11 godzin temu, hemi112 napisał:

Mam plan od 15 do 18 dzisiaj, może godz. 19?

Pytanie, czy tak jak wełniacz napisał:ludziom chce się na 1-2 autowego spota śmigać. 

Ogólnie od 15 do 18 mam spotkanie na Pasażu Grunwaldzkim i będę wolny później. 

u mnie niestety ciężko z zaplanowaniem czegoś z dużym wyprzedzeniem, dzisiaj wypadła mi akurat praca. Jutro ewentualnie jeśli będą chętni. @hemi112 Ty do kiedy we Wro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...