Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.08.2021 o 06:32, anonim1133 napisał:

Polecił bym dwie drogi. Ta niebieska ikonka z samej góry(od Psary, delikatny rów do przejechania), albo od Sołtysowic -tylko trochę krzaków jest, można lakier załatwić (trochę je przycialem, ale tak na szybko raczej). Jak byście jechali dajcie znać, chętnie pojadę jako asekuracja :-P

 

Mapa 4x4
https://goo.gl/maps/qTAqQQKtN4BHuYDV8

Screenshot_20210806_062833_com.google.android.apps.maps.png


Cześć Panowie.

 

Kolega się dziś z rana do mnie odezwał z pomysłem na poskakanie gdzieś w terenie, a że spontany są najlepsze :) i korzystając z okazji, że wczoraj trochę popadało to namawiać dwa razy nie trzeba było. Wybieramy się jak z mapki zamieszczonej swojego czasu przez kolegę @anonim1133

Gdyby ktoś jeszcze był chętny to pisać :) planujemy wystartować Ok godziny 12:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na Psim Polu jest chłopak, który wyciąga wgnioty i również jeździ Subaru :) Kiedyś coś u niego wyciągałem i byłem zadowolony.

Jeśli będziesz chciał kontakt to daj znać na PW.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.09.2022 o 16:10, Kotolot napisał:

a macie Panowie może kogoś do polecenia od wyciągania wgniotek w drzwiach ?

 

Wyciągałem raz wniogtkę w PDR service i niestety była to robota do poprawy.

Drugi raz miałem bardzo duże wgniecenie na masce - nikt nie chciał się tego podjąć, każdy mówił, że maska do wymiany. W końcu z polecenia trafiłem do Ultimate Cars na Agrestowej - wyciągnięcie wzorowe, polecam bardzo!

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema. Czy jest jakieś miejsce we wrocławiu gdzie mógłbym oddać auto i:

 

- ściągną hak

- wypiaskują

- ocynkują

- pomalują proszkowo

- zamontują

 

jak wymaga za wiele to chociaż dwa miejsca? Czyli powiedzmy mechanik mi to zdemontuje, ja zaworze gdzieś grzie to wypiaskują/ocynkują/pomalują ?

 

Wnerwia mnie nalot rdzy na haku i chciałbym z tym zrobić porządek raz a dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tinuviel napisał:

Siema. Czy jest jakieś miejsce we wrocławiu gdzie mógłbym oddać auto i:

 

- ściągną hak

- wypiaskują

- ocynkują

- pomalują proszkowo

- zamontują

 

jak wymaga za wiele to chociaż dwa miejsca? Czyli powiedzmy mechanik mi to zdemontuje, ja zaworze gdzieś grzie to wypiaskują/ocynkują/pomalują ?

 

Wnerwia mnie nalot rdzy na haku i chciałbym z tym zrobić porządek raz a dobrze.

Serio? Chcesz za to płacić? Rozumiem piaskowanie, ale demontaż i malowanie mógłbyś zrobić sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, makos89 napisał:

Serio? Chcesz za to płacić? Rozumiem piaskowanie, ale demontaż i malowanie mógłbyś zrobić sam. 

 

przez demontaż to mam na myśli nie samą kulę ale też uchwyt i belkę a do tego trzeba chyba ściągnąć zderzak, i wejść pod auto i to odrkęcić i ja nie mam podnośnika w garażu na podwórku ani kanału w garażu na podwórku ani garażu ani nawet podwórka :P Mam jakiś podnośnik, mogę sobie kocyk rozłożyć pod blokiem pod auto, otowrzyć piwko i zacząć zrzucać zderzak i hak :D malować proszkowo też nie umiem za bardzo ;)

Edytowane przez Tinuviel
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, makos89 napisał:

Nie, ale zastanawia mnie fakt chęci malowania HAKA, podkreślam HAKA proszkowo i cynkowania.

 

Nie kumam, no starczy z auta i wygląda brzydko bo zamiast być czarny to ma rude plamy. Co byś go tak zostawił żeby sobie rdzewiał bo to HAK?  Wiem że można popsikać czarnym szprejem i już ale chciałbym to zrobić pożądanie i myślę że jakby to ocynkować i porządnie pomalować to byłby spokój na lata. Tym bardziej że ja przyczep nie targam a tylko bagażnik na rowery montuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Ja sporadycznie rajdóweczką odwiedzam Krzywą. W Oleśnicy w ramach WLTA dawno nie startowałem, ale w sumie mógłbym się ogarnąć i się wybrać.

Muszę tylko do ładu poskładać auto, bo ostatnio świruje i raz odpala raz nie - jak wyjaśnię temacik to możemy pocisnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...