Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Kraków ma, Warszawa ma, Poznań ma, ja też chcę ! W innych miastach mimo, skąpstwa, wywyższania się jednego nad drugim, niebezpiecznego pędu za pieniądzem i posiadania mniejszej liczby mieszkańców niż stolica Dolnego Śląska są regularnie organizowane spotkania forumowiczów.

Bardzo bym chciał wsiąść udział takim spotkaniu w tym przepięknym księżycowym mieście, jeszcze przed swoją śmiercią. Niestety jestem aspołecznym indywidualistą, więc zorganizowanie takiego spotkania jest wysoce ponad moje siły.

Wiem, że najłatwiej jest mówić, ale mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto nie jest taką sierotą jak ja i zorganizuje takowe spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków ma, Warszawa ma, Poznań ma, ja też chcę ! W innych miastach mimo, skąpstwa, wywyższania się jednego nad drugim, niebezpiecznego pędu za pieniądzem i posiadania mniejszej liczby mieszkańców niż stolica Dolnego Śląska są regularnie organizowane spotkania forumowiczów.

 

Nie żebym się czepiał, ale o ile dobrze wiem, to Wrocław ma więcej mieszkańców tylko od Poznania :) Do Krakowa a szczególnie Warszawy sporo mu brakuje. Ale jak rozumiem, to tak prowokacyjnie było napisane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzech chętnych, tłumy, normalnie tłumy... Dziwni Ci forumowicze z Wrocławia.. Ale ich nieobecność na razie można zwalić na łikend, zobaczymy ile osób zgłosi się tutaj pod koniec przyszłego tygodnia.

 

OGS, też bym chciał dożyć, ale wcześniej chyba nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic subaryna jest dlubana w USA i tak zostanie .. wezme ja tylko do jeta na hamownie zeby wiedziec ile ma ps :) jednak nie licze na wiecej niz 270 :(

w kazdym razie dzwiek silnika jest zajebisty i fajnie swiszczy zaworek :)

 

ze wzgledu ze nie moglem znalesc STI w dobrej cenie kupilem lancera evo 8 i raczej go bede robil na maxa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w naszym pięknym mieście w przeciągu godziny widziałem 4 Subaru, przez cały ostatni tydzień, za każdym razem jak gdzieś w miasto jadę to przypatrzę jakiegoś sześcio-gwiazdkowca, a mimo wszystko nikt się nie chce integrować ? O co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w naszym pięknym mieście w przeciągu godziny widziałem 4 Subaru, przez cały ostatni tydzień, za każdym razem jak gdzieś w miasto jadę to przypatrzę jakiegoś sześcio-gwiazdkowca, a mimo wszystko nikt się nie chce integrować ? O co chodzi ?

 

Chodzi o to, że subaru zchodzi pod strzechy. Ludzie kupują bo auto jest dobre/modne (niepotrzebne skreślić). Natomiast siłą rzeczy forumowiczów i fanów tej marki w tym gronie coraz mniej. Nowi posiadacze mają integrację gdzieś/albo o niej nie wiedzą. Ot cała tajemnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie widziane dzisiaj były z przed 2003, kilka z tych widzianych w tygodniu pochodziło z początku lat 90siątych... Widziałem też "współczesne" STI, które wiedziało, że się mruga na widok drugiej Imprezy.

Do tego sam zobacz, że jest trochę forumowiczów z Wrocławia i okolic.

Twoje argumenty są sensowne, ale przykro mi, w ogóle do mnie nie przemawiają... Ale chyba już wyjaśniłem dlaczego...

 

Coraz częściej się zastanawiam, czy nie wolał bym mieszkać w Krakowie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie widziane dzisiaj były z przed 2003, kilka z tych widzianych w tygodniu pochodziło z początku lat 90siątych... Widziałem też "współczesne" STI, które wiedziało, że się mruga na widok drugiej Imprezy.

Do tego sam zobacz, że jest trochę forumowiczów z Wrocławia i okolic.

Twoje argumenty są sensowne, ale przykro mi, w ogóle do mnie nie przemawiają... Ale chyba już wyjaśniłem dlaczego...

 

Nie bardzo rozumiem Twoją odpowiedź. Czy ja pisałem tylko o nowych autach Subaru? Ludzie sprowadzają je też z zagranicy, kupują używane w kraju. Od kiedy jesteś związany z Subaru - zaczynasz je zauważać w tłumie ulicznym. Niemniej nie zmienia to faktu, że tylko niwielka część posiadaczy subaru udziela się na forum/integruje/kultywuje zwyczaje machania. Życie jest brutalne, nie dla wszystkich jest to kapliczka na kółkach (i może całe szczęście), dla wielu to auto jak każde inne. Na dobrą sprawę świadomość tego co prezentuje Subaru jest w społeczeństwie ograniczona praktycznie do Imprezy. Mało kto nawet kojarzy fakt, że znakomita większość tych aut ma napęd na 4 koła - mimo, że na każdym jest jak wół napisane AWD :) A to, że spotkałeś kogoś kto zna zwyczaje odmachiwania (wcale nie musi być związany z forum) nie zaprzecza temu co wyżej (i poprzednio) napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że spotkałeś kogoś kto zna zwyczaje odmachiwania (wcale nie musi być związany z forum) nie zaprzecza temu co wyżej (i poprzednio) napisałem.

 

Jak kiedyś miałem 13'to letniego Mitsubishi Colt'a to też jak zobaczyłem drugiego takie to mu machałem, a on mi, a do żadnego klubu nie należałem. Przez rok jeżdzenia po Warszawie spotkałem tylko dwa takie. To dopiero rzadkie auto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, pewnie zebys wolal... tylko jeszcze o tym nie wiesz 8)

Kiedy już za bardzo się swoim narażę to się do Was przeprowadzę.

 

(...) sprowadzają je też z zagranicy, kupują używane w kraju. Od kiedy jesteś związany z Subaru - zaczynasz je zauważać w tłumie ulicznym.

Jeśli ktoś kupuje kilkunastoletnie Legacy czy Justy to musi coś wiedzieć o marce, bo inaczej pewnie by kupił coś niemieckiego.

W przeciągu ostatniego półrocza wyraźnie zwiększyła się liczba posiadaczy Subaru we Wrocławiu, więc to nie jest (tylko) wina tego, że "lepiej patrzę".

 

 

Niemniej nie zmienia to faktu, że tylko niwielka część posiadaczy subaru udziela się na forum/integruje/kultywuje zwyczaje machania.

Ale jednak jest trochę ludzióf z Wrocławia na forum, nie ?

Życie jest brutalne, nie dla wszystkich jest to kapliczka na kółkach (i może całe szczęście), dla wielu to auto jak każde inne.

Ciekawe co byś mówił, gdyby w Krakowie nie było "spotkań pod halą... ":wink:

Pewnie w Opolu będą szybciej niż w mojej ukochanej Wenecji... ( W Poznaniu już są a tam z definicji :wink: musi być mniej Subaru :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś kupuje kilkunastoletnie Legacy czy Justy to musi coś wiedzieć o marce, bo inaczej pewnie by kupił coś niemieckiego.

W przeciągu ostatniego półrocza wyraźnie zwiększyła się liczba posiadaczy Subaru we Wrocławiu, więc to nie jest (tylko) wina tego, że "lepiej patrzę".

 

Już pisałem, że subaru zchodzi pod strzechy - czyli można z tego wysnuć wniosek, że ich przybywa? A to w połączeniu z lepszym patrzeniem daje Ci wrażenie jakby subaru było tyle samo co Fiatów.

Wiedzieć coś o marce a integorwać się we wspólnym gronie posiadaczy aut tej samej marki to dwie odrębne kwestie. Zapewniam Cię, że wiele z tych osób co kupiło Subaru, równie dobrze mogło kupić Toyotę - naprawdę wielu ma te auta z zupełnego przypadku, tyle, że wolą japończyka od niemieckiego.

 

 

Ciekawe co byś mówił, gdyby w Krakowie nie było "spotkań pod halą... ":wink:

Pewnie w Opolu będą szybciej niż w mojej ukochanej Wenecji... ( W Poznaniu już są a tam z definicji :wink: musi być mniej Subaru :?

 

Nic bym nie mówił, ale cieszę się, że są bo można się pointegrować jeszcze bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...