Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ogarniam cen busów więc nie wiem ale z tego co piszecie to raczej faktycznie mebelki w granicach miasta niż dalsze wypady:)

 

Chociaż ostatnio jechałem Pankiem z caresharingu z wrocławia do gdańska i na dwie osoby wyszło to w cenie pociągu ( chociaż mieli akurat jakieś promocje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś potrzebował skorzystać z busa czy coś to śmiało mogę polecić firmę na stadionie miejskim CARNET. Wydanie samochodu bezproblemu, zdanie tak samo. Samochody sprawne w miarę nowe bo z 2 lata mają i nie są zajechane. Cenowo wygląda bardzo atrakcyjne bo z tego co sprawdzałem najniższa cena na rynku to była 190 zł brutto i bez kaucji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzychu91 napisał:

Jak by ktoś potrzebował skorzystać z busa czy coś to śmiało mogę polecić firmę na stadionie miejskim CARNET. Wydanie samochodu bezproblemu, zdanie tak samo. Samochody sprawne w miarę nowe bo z 2 lata mają i nie są zajechane. Cenowo wygląda bardzo atrakcyjne bo z tego co sprawdzałem najniższa cena na rynku to była 190 zł brutto i bez kaucji. 

Bez kaucji? Kurka ale musza być kary opisane w umówię ;) super, sprawdzę - byłoby mi duuuzo bliżej niż do MiCaru. Widze za za VANy maja obniżkę z 299 na 199. Jeśli to tylko na czas epidemii to szału nie ma. No cóż, sprawdzę i tak :)

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

Czy ktoś we Wrocławiu jest mi w stanie polecić miejsce, gdzie doświadczona osoba przeanalizuje mapę w moim WRX 2,5T? Z tego co wiem w aucie została zmieniona mapa, ale jakiekolwiek informacje na jej temat się rozpłynęły i dla własnego spokoju chciałbym, żeby ktoś ogarnięty zerknął czy coś nie jest ewidentnie skaszanione ;) Fajnie jakby przy okazji była możliwość ogarnięcia auta na hamowni.

 

Ktoś może coś polecić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

 

Mój dobry kolega, którego w skrócie opisałbym jako dumny posiadacz niebieskiego bug-a WRX oraz wkrótce posiadacz Małżonki :) no właśnie bierze ślub. Jak się domyślacie chcę mu sprawić niespodziankę i zorganizować "subarową" eskortę z pod kościoła w miejsce gdzie będzie odbywało się wesele. Dwa subaraki już są tj. ojciec Pana Młodego i moja skromna osoba. Całe wydarzenie odbędzie się 11.07.2020 we Wrocławiu. Żeby nie rozpisywać się zbyt obszernie (jest szansa, że kolega może tu zajrzeć) osoby które chciałyby wesprzeć tą szczytną inicjatywę prośba wiadomość do mnie na priv.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy we Wrocławiu żyje w ogóle jakiś temat spotów? Wybieram się do Was w przyszłym tygodniu (15-18) i z chęcią poznałbym grupę Subaromaniaków z tych okolic.

 

P.S. @Stefantastycznie widzę że odzew "na bogato", w Krakowie trzy tygodnie temu było tak na weselu naszego forumowicza:

01.JPG

07.JPG

14.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Dj Brabus napisał:

To jakby co, jestem na szkoleniu wrappingowym 15-18.07 w godzinach 9:00-17:00 - zatem jakby wrocławskie grono chciało się zmobilizować (nie wiem - strzelam np. piątek 17.07), to chętnie Was poznam. :) 

Ale w sensie, że kebsy zawijasz? To ja chętnie :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Ale w sensie, że kebsy zawijasz? To ja chętnie :D

Taaa... :dance:

 

alpine car wrap.png

 

@Tinuviel Ty masz przynajmniej Spec B - a co ja mam powiedzieć ze swoim 2.0R? 

 

P.S. W sensie, że nie ma się co pokazywać takimi cieniasami? :D 

Edytowane przez Dj Brabus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:applause: 

Impreza udana dopiero dziś miałem siłę zajrzeć na forum :)

W imieniu swoim i młodych chciałem bardzo serdecznie podziękować całej ekipie za mobilizację. Frekwencja przerosła moje oczekiwanie :) Uśmiech na twarzach tylu osób był bezcenny.  

 

Skoro tym razem tak fajnie wyszło za jakiś czas wrzucę propozycję wypadu na gokarty no chyba, że wcześniej ktoś będzie ślubował !

 

20200711_172102.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!

Jesteście zajebiści !!!

Dzięki wielkie za uświetnienie Naszego wesela.

Myślę, że ok 2500KM to było spokojnie... no i ten zapach i dźwięk!

Sorry, że nie miałem okazji z Wami posiedzieć już na miejscu, ale wiadomo - rosół stygł  :biglol:

Jeszcze raz dzięki w imieniu swoim i małżonki.

Mam nadzieję, że jakiś spot się skręci i wtedy już na spokojnie pogadamy.

STEFAN - zrobiłeś plejadową robotę - od przygotowania auta do ślubu - aż po skrzyknięcie ŚWIŃSKIEJ EKIPY.

 

SzErOkOśCi !!!

 

Scott

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Dj Brabus napisał:

Żeby spot we Wrocławiu urządzić w dwa auta, to trzeba z innego miasta przyjechać... :mellow:

 

Wcale nie, ja z @legacy4ever dosyć regularnie widuję się na spotach:mrgreen:, ale faktycznie są to raczej spoty robione dla dwóch dziadów. @Dj BrabusRzuć następnym razem konkretną godzinę i dzień, będzie łatwiej się zorganizować! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...