Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

To polecić możemy jeszcze tylko JM Auto ;)
Dzwiek jest tez przy wejściu na wysokie obroty czy tylko przy zejściu? W FXT występował problem z uszczelka kolektora wydechowego, ale tam objawem było chrobotanie przy wysokich obrotach, a nie przy zejściu.
Tylko przy zejściu na małe obroty

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Chciałbym się spotkać z kimś kto ma Subaru GT 1999-2000r, aby porównać przyspieszenie. Mam wrażenie ze moje Subaru nie zbiera się tak jak powinno. Jestem z okolic Dzierżoniowa więc do Wrocławia, Kłodzka, Wałbrzycha, Brzegu mogę spokojnie podjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2019 o 15:10, Lepszy napisał:

Cześć. Chciałbym się spotkać z kimś kto ma Subaru GT 1999-2000r, aby porównać przyspieszenie. Mam wrażenie ze moje Subaru nie zbiera się tak jak powinno. Jestem z okolic Dzierżoniowa więc do Wrocławia, Kłodzka, Wałbrzycha, Brzegu mogę spokojnie podjechać.

To może podjedź po prostu do MTS w Dzierżoniowie? @Maras na pewno rzuci okiem :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 9.12.2019 o 21:43, Wełniacz napisał:

Wolałbym stadion tam więcej walki i szerzej... ale widzę że spot we Wrocławiu zorganizować to jak lot na Marsa :D

 


 

Hehe ja świeży chciałem cisnąć o spot xD ale kurła.. z serwisu nie mogę wyjechać. 
 

silnik się remontuje ...w następnym tygodniu powinien jednak wyjechać na ulice także wrócę do tematu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Szanowne

Czy znamy kogoś w okolicach i we Wrocławiu od antykorozji kogo polecimy i ma "czas" i "ochotę" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2020 o 18:19, zk napisał:

Szanowni Szanowne

Czy znamy kogoś w okolicach i we Wrocławiu od antykorozji kogo polecimy i ma "czas" i "ochotę" ?

Że niby fanaberia ? I nie ma we Wrocławiu takiego speca ? Ja pitole nisza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.01.2020 o 18:19, zk napisał:

Szanowni Szanowne

Czy znamy kogoś w okolicach i we Wrocławiu od antykorozji kogo polecimy i ma "czas" i "ochotę" ?

"GTD auto", choć główny powód był inny niż ruda. 

Obiegowa opinia głosi, że nie jest to najtańsze miejsce.

Dlaczego tam dałem auto? Bo termin był od razu ustalony,  a nie jak to miało miejsce u innych "Pan zadzwoni/przyjedzie za dwa tygodnie to może ustalimy termin"

 

ruda.jpg

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2020 o 18:31, Krzychu91 napisał:

I jak wrażenia ? Opinie ma pozytywne z tego co słychać 

Auto dałem dwa lata temu, do dziś nic w tych miejscach nie zauważyłem.

W dniu 20.03.2020 o 20:33, Tinuviel napisał:

Jakiech środków używają? Też musz ogarnąć auta póki mają się dobrze.

Nie pamiętam, ale kilka razy przyjechałem w czasie pracy zobaczyć postępy, to wszystko miałem po kolei pokazywane i tłumaczone.

 

Zainteresowanym mogę auto pokazać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pany jakby ktoś gdzieś śmigał z okolic WRO i nie chciał sam jeździć to proszę o kontakt :-)

Nigdy nie jechałem WRX/STI i chciałbym zobaczyć jak to jest. Oczywiście jako pasażer. Mogę się dorzucić do wachy, marna to propozycja bo ktoś kto ma WRX/STI to kasa na paliwo mu nie straszna.

Dam się 1.6 przejechać eheheheh xD

Edytowane przez Adrian Foto
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2020 o 18:08, Opanowany napisał:

"GTD auto", choć główny powód był inny niż ruda. 

Obiegowa opinia głosi, że nie jest to najtańsze miejsce.

Dlaczego tam dałem auto? Bo termin był od razu ustalony,  a nie jak to miało miejsce u innych "Pan zadzwoni/przyjedzie za dwa tygodnie to może ustalimy termin"

 

ruda.jpg

 

jeżeli to GTD auto jest na Szwajcarskiej to nie robią już konserwacji podwozia - byłem dziś spytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
24 minuty temu, Krzychu91 napisał:

Dysponuje ktoś busem (nie musi być jakiś wielki coś pokroju T4 bez foteli starczy) i byłby w stanie pożyczyć ? Ewentualnie jakaś sprawdzona wypożyczalnia. Trasa z Wrocławia do Poznania i z powrotem czasowo maksymalnie 8 - 12h. 

 

 

stoją busy z carsharingu we Wrocławiu ale nie wiem czt to tanio czy drogo.

Screenshot_20200505-011550.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Krzychu91 napisał:

Dysponuje ktoś busem (nie musi być jakiś wielki coś pokroju T4 bez foteli starczy) i byłby w stanie pożyczyć ? Ewentualnie jakaś sprawdzona wypożyczalnia. Trasa z Wrocławia do Poznania i z powrotem czasowo maksymalnie 8 - 12h. 

Ja zawsze służbowo wypożyczam w Micarze na Żmigrodzkiej. Spoko chłopaki, nigdy nie miałem problemu. Z tego co pamiętam na szybko to wychodzi jakieś 200 zł netto za dobę, ale w tym jest jakiś limit kilemtrowy. Możesz bez limitu za jakąś rozsądną dopłatą.

Gorzej, że musisz wyłożyć 2000 kaucji, ale to wszędzie.

7 godzin temu, Tinuviel napisał:

 

 

stoją busy z carsharingu we Wrocławiu ale nie wiem czt to tanio czy drogo.

Screenshot_20200505-011550.jpg

Sugerowałbym się wczytać w zasady, ale spodziewam się, że wyjazd poza obręb miasta może być niemożliwy. Poza tym zobacz, że przy 8 godzinach płacisz 432 zł  za sam czas, a do tego 0,99 zł za kilometr. To może być spoko, jak masz przewieźć kanapę z IKEA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...