Skocz do zawartości

Cyna IX 16 Stycznia 2010


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 504
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam pytanko. Niestety moj start w cynie nie wypalił bo pilot zaniemogł

Na Cynie możesz jechać bez pilota :idea:

 

[ Dodano: Pią Sty 15, 2010 9:18 pm ]

heh 5 minut po napisaniu wiadomosci zadzwonil telefon w pokoju, ze za 15 minut mam podjechac pod serwis. moja reakcja :shock: :shock: :shock: + :grin: :grin:

No to super, bo właśnie chciałem pisać, że jakbyś dał radę przejechać około 15 km to u mnie w garażu może byśmy coś usprawnili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj start w cynie nie wypalił bo pilot zaniemogł

Na Cynie mozna startowac bez pilota :idea: ....np. znany zawodnik Raju startuje sam :roll: ...ostatnio trenowal jak sie samemu wypchnac z zaspy :cool:

Jezeli chodzi o jazdy dowolne na torze po Cynie to sa one przewidziane bezpłatnie dla uczestnikow Cyny.Żeby dostac sie na tor trzeba zgłosic się do Biura Zawodow do kol. KubyM wpłacic jakąs kwotę :?: i otrzymac numer startowy.....inaczej na tor nie wpuszczą. Troche to komplikuje bo im wiecej chetnych tym dłuzej trzeba czekac ......ale cóż....

AK

ps.najlepiej wystartuj , trasę najpierw przejezdzasz zapoznawczo i potem na czas......moze sie okazac , ze bez pilota szybciej.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Zielony Groszek odpalił :!: Jadę zaraz sprawdzić czy kierownica współpracuje z kołami i czy ja pamiętam jak się jeździ imprezą :?: Ostatni raz siedziałem w niej rok temu jak miała inną przekładnię kierowniczą, inną skrzynię biegów, inne hamulce i inne prawe przednie drzwi :mrgreen: . Kurcze to jaiś nowy/inny samochód :shock: . Ruszam, muszę groszka do domu sprowadzić. Michael, o której ruszamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paru ancymonów umówiło się na 7:00 pod Motelem Subaru i też mogę tam podjechać

Bigban, prześlij mi swój nr. tel. - będę dzwonił, jak Grygo mnie nie zabierze, ale póki co rezerwuję to miejsce,

sprawa wyjaśni się pewnie jeszcze dzisiaj...

dzięki chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podnioslem maske i widac wyciek plynu z okolicy dolnego, grubego przewodu wchodzacego w chlodnice od strony kierowcy. bylby ktos w stanie w jakikolwiek sposob mi pomoc?

 

widać ząb czasu i mrozu na getekach... u mnie to samo :( niestety w mojej okolicy nie dostałem węża o odpowiedniej średnicy więc mocna izolacja i do przodu... a co spróbujemy. Jeśli ktoś może na jutro przywieźć taki wąż na słomkę to ubijemy interes :D

 

biały gt na szwajcarskich blachach

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. raju / SC N1150

2. rpw

3. Michael - Impreza spec M

4. lukass/rajdowa młodzież - STi

5. rajdowa młodzież/lukass - Justy rally

6. Gracowy/Mati SpecBaba

7. Bzyk - Legacy???

8. ŁukaszG. / CC - co by ktoś przytulił te zmarźnięte bandy

9. Dehnel- Sexo VTS (Jeśli nie sprzedam)

10. Hemek/żonka hemka - forek xt

11. Dymek

12. Hogi & syn

13. grygo (znow 13 na liscie, oby tym razem wypalilo )

14. gpruszko & luba

15. GC8

16. Durbos jak zdążę przekładnię kierowniczą zamontować - na zimówkach z Batmobila

17. Kudłaty & Kudłata, jak p. Krzysio vel. Grochówa legaca odda po wymianie sprzęgła

18. Otori z Karolinką - gtek

19. maly40007

20. kuba.goller

21. capricorn jedzie - w imię ojca i syna, sam mu kazałem

22.Kical + 1

23. MaciejM

24. Bunch

25. niebieski708

26. Gazik

27. tomars

28. MłodySTi - GT TURBO

29. Mik na prawym z Wiktorem na lewym - wolnossacym Legacy

30. Jaskuł

31. Jurek P

32. Ygrek

33.Panek

34.Bobo

35.David

36.KrzysiekO - EVO - tylko muszę wolną sobotę sobie załatwić

37. Sebastian.R

38. makinen_rally

 

a co mi tam skoro mam być to się zapiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff. subaru - friends included, przekonalem sie o tym kolejny raz :grin: wielkie dzieki dla p. Andrzeja za szybka reakcje, dla p. recepcjonistki za przekazana informacje i dla Grzeska za przybycie w ten mrozny wieczor i pomoc. Chyba wyszla blaha sprawa, bo na 1 rzut oka przyczyna wycieku byla zsunieta opaska z weza wchodzacego w chlodnice. Podnieslismy auto i zalozylismy druga, mam nadzieje, ze wytrzyma. Jutro sie okaze. Do zobaczyska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff. subaru - friends included, przekonalem sie o tym kolejny raz :grin: wielkie dzieki dla p. Andrzeja za szybka reakcje, dla p. recepcjonistki za przekazana informacje i dla Grzeska za przybycie w ten mrozny wieczor i pomoc. Chyba wyszla blaha sprawa, bo na 1 rzut oka przyczyna wycieku byla zsunieta opaska z weza wchodzacego w chlodnice. Podnieslismy auto i zalozylismy druga, mam nadzieje, ze wytrzyma. Jutro sie okaze. Do zobaczyska!

 

Odkąd jestem na forum a to juz pare lat jest...ZAWSZE powtarzam ze Pan Koper to jest wspaniały facet :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie powróciłem! Jako że nie startowałem wypowiem się z pozycji "widza obecnego przy grillu" :mrgreen:

 

IMPREZA MEGA FAJNA!

Oby takich więcej... :idea:

 

Trasy nienajłatwiejsze, sporo jazdy po bandach i lodzie. Dziś jak nigdy sprawdzała się maksyma: mniej sprzętu - więcej talentu :mrgreen:

 

Organizatorzy (znowu/jak zwykle :roll: ) stanęli w pełni na wysokości zadania - za to pełen szacun i podziękowania.

Szaya rządzi na maksa. Komentarze - bezcenne :cool:

 

Ci co nie byli - niech żałują - był FUN i super klimat mimo wszechogarniającego zimna :grin:

 

p.s. raju pojechałeś na prawdę fajnie - widać że w tym Lanosie drzemie wielki potencjał SŁUŻBOWEGO auta :wink: :grin:

 

p.p.s. znalazca blachy rejestracyjnej proszony jest o kontakt z Michaelem celem ustalenia wysokości znaleźnego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...