Skocz do zawartości

Cyna IX 16 Stycznia 2010


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 504
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

drkoo napisał/a:

Licecjionowany instruktor pomoze na prawym

 

proszę nie być natrętną/natrętnym nawet na pw już po raz kolejny

btw. gdzie można kupić taką "Licecjie"? :roll:

A mnie napisał

Jestem licecjionowanym kierowca i pilotem rajdowym

To w końcu kim on jest? :???:

 

 

 

 

 

 

:mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja się niestety komplikuje i nie wiem czy dam radę przyjechać. :sad:

Dasz radę :!: A jak nie to Ci pomożemy :wink:

 

:mrgreen:

 

Wszystko pięknie ale niestety mam problem sprzętowo - osobowy. Nie wspominając już o problemie czasowym, bo siedzę długo w pracy i nie mam czasu tego wszystkiego ogarniać (odnośnie przygotowania Justy).

 

Już nawet myślałem czy nie przyjechać na Cynę Sti ale szczerze pisząc boję się, że nie ogarnę (szczególnie w obecnych warunkach) i wyładuję w jakąś bandę. :oops: Dlatego też alternatywnie myślę o lotnisku w Nowym Mieście.

 

A wogóle może się okazać, że sobota będzie w pracy i wtedy to już wogóle.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja się niestety komplikuje i nie wiem czy dam radę przyjechać. :sad:

Dasz radę :!: A jak nie to Ci pomożemy :wink:

 

:mrgreen:

 

Wszystko pięknie ale niestety mam problem sprzętowo - osobowy. Nie wspominając już o problemie czasowym, bo siedzę długo w pracy i nie mam czasu tego wszystkiego ogarniać (odnośnie przygotowania Justy).

 

Już nawet myślałem czy nie przyjechać na Cynę Sti ale szczerze pisząc boję się, że nie ogarnę (szczególnie w obecnych warunkach) i wyładuję w jakąś bandę. :oops: Dlatego też alternatywnie myślę o lotnisku w Nowym Mieście.

 

A wogóle może się okazać, że sobota będzie w pracy i wtedy to już wogóle.... :evil:

 

 

ciota :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zawodnikow :twisted:

Trasa przygotowana , zablokowana zeby nikt nie jezdzil , podobno wyglada super :mrgreen:. Tor szutrowy wyrównany , w dziurawej czesci nawieziono mokrego piachu......który własnie wygladzony zamarza :wink: Problemem okazała sie proba Blue ( za trybuna) bo po przejechaniu rowniarki i zdjeciu 30cm sniegu ...podloze okazalo sie nie zamarzniete :shock: ...wiec odsłoniete ma prawie trzy dni na samoutwardzenie...... Jutro opisze to dokladnie bo sie wybieram , zeby cos ewentualnie jeszcze zdecydować..

Zapraszamy widzow , znajomych i kazdego chetnego do ogladania Cyny9 - zimowej :idea: Cieple/zimowe ubranie bezwzglednie wskazane równiez dla zawodników. Pozdr.AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem okazała sie proba Blue ( za trybuna) bo po przejechaniu rowniarki i zdjeciu 30cm sniegu ...podloze okazalo sie nie zamarzniete :shock: ...wiec odsłoniete ma prawie trzy dni na samoutwardzenie...... Jutro opisze to dokladnie bo sie wybieram , zeby cos ewentualnie jeszcze zdecydować..

 

To może małe novum - odwrócony tor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...