Skocz do zawartości

Cyna IX 16 Stycznia 2010


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjedź STI-em, przecież masz już Cynowe zwycięztwo w klasie n/a. Please, daj szansę innym :oops:
Trzeba bronić tytułu :wink: Podobno lepiej jest gonić niż uciekać, może zje go trema i jakoś damy radę :twisted:

 

:wink: :mrgreen:

 

Też tak uważam ... uciekając zawsze czuć oddech psów pościgowych :-)

Spokojnie Panowie jade bez napinki bo moje zimówki sa już wykończone.

Poza tym na pewno znajdzie sie jakaś wybebeszona, lekka Justynka na oponach kormorana i nas ustawi w szeregu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 504
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poza tym na pewno znajdzie sie jakaś wybebeszona, lekka Justynka na oponach kormorana i nas ustawi w szeregu :evil:

Jedna taka będzie, ale z mocno początkującym kierowcą - za to mój (pilot Justy) opis trasy będzie głównie składał się z: gaz, gaz, gaz, jeszcze gaz, doooooobra hamuj i nawrót :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż gumki zimowe nadają się na suchy Ułęż, to co tam :twisted:

 

1. raju / SC N1150

2. rpw

3. Michael - Impreza spec M

4. lukass/rajdowa młodzież - STi

5. rajdowa młodzież/lukass - Justy rally

6. Gracowy/Mati SpecBaba

7. Bzyk - Legacy???

8. ŁukaszG. / CC - co by ktoś przytulił te zmarźnięte bandy

9. Dehnel- Sexo VTS (Jeśli nie sprzedam)

10. Hemek/żonka hemka - forek xt

11. Dymek

12. Hogi & syn

13. grygo (znow 13 na liscie, oby tym razem wypalilo )

14. gpruszko & luba

15. GC8

16. Durbos jak zdążę przekładnię kierowniczą zamontować - na zimówkach z Batmobila

17. Kudłaty & Kudłata, jak p. Krzysio vel. Grochówa legaca odda po wymianie sprzęgła

18. Otori z Karolinką - gtek

19. maly40007

20. kuba.goller

21. capricorn jedzie - w imię ojca i syna, sam mu kazałem

22.Kical + 1

23. MaciejM

24. Bunch

25. niebieski708

26. Gazik

 

P.S. Koval nie wiem czy chciałeś sie dopisać czy tylko zacytować posta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. raju / SC N1150

2. rpw

3. Michael - Impreza spec M

4. lukass/rajdowa młodzież - STi

5. rajdowa młodzież/lukass - Justy rally

6. Gracowy/Mati SpecBaba

7. Bzyk - Legacy???

8. ŁukaszG. / CC - co by ktoś przytulił te zmarźnięte bandy

9. Dehnel- Sexo VTS (Jeśli nie sprzedam)

10. Hemek/żonka hemka - forek xt

11. Dymek

12. Hogi & syn

13. grygo (znow 13 na liscie, oby tym razem wypalilo )

14. gpruszko & luba

15. GC8

16. Durbos jak zdążę przekładnię kierowniczą zamontować - na zimówkach z Batmobila

17. Kudłaty & Kudłata, jak p. Krzysio vel. Grochówa legaca odda po wymianie sprzęgła

18. Otori z Karolinką - gtek

19. maly40007

20. kuba.goller

21. capricorn jedzie - w imię ojca i syna, sam mu kazałem

22.Kical + 1

23. MaciejM

24. Bunch

25. niebieski708

26. Gazik

27. tomars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zawodników.

Po dzisiejszej sprawdzeniu drugiego toru i wykryciu 4 dziur :mrgreen: ustalono , że zostana one w poniedzialek/wtorek usuniete poprzez zalanie ich wodą lub woda z piaskiem.....przewidziano 4 beczkowozy :mrgreen:

Z uwagi na dużą ilosc sniegu :idea: , zaleca sie uczestnikom zaopatrzenie sie w łopatę/szpadel/szuflę :idea: ..powinno to pomóc w próbach powrotu na wyznaczona przez organizatora trasę prób... :twisted::mrgreen: .

Ze sportowym pozdrowieniem AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej sprawdzeniu drugiego toru i wykryciu 4 dziur :mrgreen: ustalono , że zostana one w poniedzialek/wtorek usuniete poprzez zalanie ich wodą lub woda z piaskiem.....przewidziano 4 beczkowozy :mrgreen:

ja też tak robię, z tym że pracuję w drogownictwie a ze sportem samochodowym nie mam nic wspólnego :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po dzisiejszym sprawdzeniu toru szutrowego generalnie odradzam puszczenie go bo: oski sie zakopaly,dziury w wielu miejscach takie ze mozna urwac zderzaki nie mowiac o zawiasie,wielu ludzi ktorzy nie potrafia jezdzic poprostu zdewstuja tam sobie auta...to jest proba na mocne eNki i swiadomych kieerowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odradzam puszczenie go bo: oski sie zakopaly,dziury w wielu miejscach takie ze mozna urwac zderzaki nie mowiac o zawiasie

Od poniedzialku dziury beda zalewane woda w dużych ilosciach :roll: .......a wjazd na tor bedzie zablokowany.....powinien powstac piekny lodowy tor..... :mrgreen: ....jeżeli beda jakies klopoty to spychacz wytyczy jakas nowa probę.. :wink: .

AK

ps.w piatek bede sprawdzał :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. raju / SC N1150

2. rpw

3. Michael - Impreza spec M

4. lukass/rajdowa młodzież - STi

5. rajdowa młodzież/lukass - Justy rally

6. Gracowy/Mati SpecBaba

7. Bzyk - Legacy???

8. ŁukaszG. / CC - co by ktoś przytulił te zmarźnięte bandy

9. Dehnel- Sexo VTS (Jeśli nie sprzedam)

10. Hemek/żonka hemka - forek xt

11. Dymek

12. Hogi & syn

13. grygo (znow 13 na liscie, oby tym razem wypalilo )

14. gpruszko & luba

15. GC8

16. Durbos jak zdążę przekładnię kierowniczą zamontować - na zimówkach z Batmobila

17. Kudłaty & Kudłata, jak p. Krzysio vel. Grochówa legaca odda po wymianie sprzęgła

18. Otori z Karolinką - gtek

19. maly40007

20. kuba.goller

21. capricorn jedzie - w imię ojca i syna, sam mu kazałem

22.Kical + 1

23. MaciejM

24. Bunch

25. niebieski708

26. Gazik

27. tomars

28. MłodySTi - GT TURBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dadzą radę, Ci którzy zrezygnują to ich problem. To jest rajd i trzeba być twardym, nie zawsze są idealne warunki. Jeździć trzeba umić...

Na takim torze jaki jest w tej chwili niektórzy mogą nie dać rady, większość toru jest okey ale jest kilka miejsc, gdzie wypada się z zakrętu i wpada w koleiny na pół koła, zamarznięte pełne lodowych brył i albo dasz radę się zhamować o ile masz dobry opis i utrzymać się na górze albo o ile masz płytę celujesz w koleiny i słuchasz szorowania po podwoziu albo wpadasz bokiem w koleiny i gniesz zawias albo felgę. Przypuszczam, że w ferworze walki wielu zawodników po prostu tam wpadnie i dopiero będzie się ratować.

Jeżdżę Legacem w KJS ach i dziury nie są mi obce ( im gorsze warunki tym dla mnie lepsze ) ale ktoś kto upala od czasu do czasu może być rozczarowany. Ale jeżeli będzie tak jak pisze Pan Koper to będzie miodzio

pozdrawiam

RU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. raju / SC N1150

2. rpw

3. Michael - Impreza spec M

4. lukass/rajdowa młodzież - STi

5. rajdowa młodzież/lukass - Justy rally

6. Gracowy/Mati SpecBaba

7. Bzyk - Legacy???

8. ŁukaszG. / CC - co by ktoś przytulił te zmarźnięte bandy

9. Dehnel- Sexo VTS (Jeśli nie sprzedam)

10. Hemek/żonka hemka - forek xt

11. Dymek

12. Hogi & syn

13. grygo (znow 13 na liscie, oby tym razem wypalilo )

14. gpruszko & luba

15. GC8

16. Durbos jak zdążę przekładnię kierowniczą zamontować - na zimówkach z Batmobila

17. Kudłaty & Kudłata, jak p. Krzysio vel. Grochówa legaca odda po wymianie sprzęgła

18. Otori z Karolinką - gtek

19. maly40007

20. kuba.goller

21. capricorn jedzie - w imię ojca i syna, sam mu kazałem

22.Kical + 1

23. MaciejM

24. Bunch

25. niebieski708

26. Gazik

27. tomars

28. MłodySTi - GT TURBO

29. Mik na prawym z Wiktorem na lewym - wolnossacym Legacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dadzą radę, Ci którzy zrezygnują to ich problem. To jest rajd i trzeba być twardym, nie zawsze są idealne warunki. Jeździć trzeba umić...

Na takim torze jaki jest w tej chwili niektórzy mogą nie dać rady, większość toru jest okey ale jest kilka miejsc, gdzie wypada się z zakrętu i wpada w koleiny na pół koła, zamarznięte pełne lodowych brył i albo dasz radę się zhamować o ile masz dobry opis i utrzymać się na górze albo o ile masz płytę celujesz w koleiny i słuchasz szorowania po podwoziu albo wpadasz bokiem w koleiny i gniesz zawias albo felgę. Przypuszczam, że w ferworze walki wielu zawodników po prostu tam wpadnie i dopiero będzie się ratować.

Jeżdżę Legacem w KJS ach i dziury nie są mi obce ( im gorsze warunki tym dla mnie lepsze ) ale ktoś kto upala od czasu do czasu może być rozczarowany. Ale jeżeli będzie tak jak pisze Pan Koper to będzie miodzio

pozdrawiam

RU

 

Idąc tym tropem można postulować o likwidacje metalowych band przy widowni, żeby ktoś przypadkiem w nią nie wjechał. Nie można cały czas narzekać że coś jest nie tak, kto nie da rady zrezygnuje, kto się rozwali znaczy że nie umie jeździć albo miał pecha, ja tak uważam. Po co pisać ciągle na forum że cos jest nie tak, jest impreza, kto jedzie to znaczy że decyduję się na warunki. Cieszmy się, że w końu udało się zorganizować zimową CYNĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamarznięte pełne lodowych brył i albo dasz radę się zhamować o ile masz dobry opis i utrzymać się na górze albo o ile masz płytę celujesz w koleiny i słuchasz szorowania po podwoziu albo wpadasz bokiem w koleiny i gniesz zawias albo felgę. Przypuszczam, że w ferworze walki wielu zawodników po prostu tam wpadnie i dopiero będzie się ratować.

Co sie da wyrownac / zalac woda to bedzie zrobione. Jak zwykle na Cynie jest obowiazkowy przejazd zapoznawczy wszystkich prób :idea: . To powinno pomóc w obraniu własciwej strategii..... :twisted: Warunki zapowiadaja sie naprawde interesujaco... :razz: ..

AK

ps. moim zdaniem kluczowym bedzie przejechanie wszystkich prób " bez zatrzymywania :mrgreen: "....byc moze niezbyt szybko.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym zapoznaniu z zimowym słomczynie jestem spokojniejszy o jazdę w takich warunkach, więc piszę się też na cynę.

1. raju / SC N1150

2. rpw

3. Michael - Impreza spec M

4. lukass/rajdowa młodzież - STi

5. rajdowa młodzież/lukass - Justy rally

6. Gracowy/Mati SpecBaba

7. Bzyk - Legacy???

8. ŁukaszG. / CC - co by ktoś przytulił te zmarźnięte bandy

9. Dehnel- Sexo VTS (Jeśli nie sprzedam)

10. Hemek/żonka hemka - forek xt

11. Dymek

12. Hogi & syn

13. grygo (znow 13 na liscie, oby tym razem wypalilo )

14. gpruszko & luba

15. GC8

16. Durbos jak zdążę przekładnię kierowniczą zamontować - na zimówkach z Batmobila

17. Kudłaty & Kudłata, jak p. Krzysio vel. Grochówa legaca odda po wymianie sprzęgła

18. Otori z Karolinką - gtek

19. maly40007

20. kuba.goller

21. capricorn jedzie - w imię ojca i syna, sam mu kazałem

22.Kical + 1

23. MaciejM

24. Bunch

25. niebieski708

26. Gazik

27. tomars

28. MłodySTi - GT TURBO

29. Mik na prawym z Wiktorem na lewym - wolnossacym Legacy

30. Jaskuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki zapowiadaja sie naprawde interesujaco... :razz: ..

AK

ps. moim zdaniem kluczowym bedzie przejechanie wszystkich prób " bez zatrzymywania :mrgreen: "....byc moze niezbyt szybko.... :wink:

a kiedy jakieś rysunki prób :?: tzn tego nowego toru :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety padł mi napęd w Justy i zdaje się, że będę miał wyłącznie ośkę. :sad:

Ale i tak przyjadę. :wink:

Rafał mam drugą uszkodzoną skrzynię, ale napęd w niej jest ok więc mogę poratować jakby co. Ale może to jakaś pierdoła typu te przewody podciśnieniowe albo aktuator który tym steruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety padł mi napęd w Justy i zdaje się, że będę miał wyłącznie ośkę. :sad:

Ale i tak przyjadę. :wink:

Rafał mam drugą uszkodzoną skrzynię, ale napęd w niej jest ok więc mogę poratować jakby co. Ale może to jakaś pierdoła typu te przewody podciśnieniowe albo aktuator który tym steruje?

 

lukass, dzięki za ofertę. :wink:

 

Niestety nie wiem co się stało. Wrócił z serwisu i wszystko jest OK ale napęd 4x4 niestety nie. :sad: Jak go włączę robi się straszny hałas z tylnej części samochodu. A po włączeniu opcji ośki, mam takie strasznie głośnie "łup" gdzieś z tylnego zawiasu. Jakby rozpięcie napędu następowało z bardzo dużym oporem.

 

Niestety nie mam czasu w tym tygodniu żeby pojechać do serwisu na reklamację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można cały czas narzekać ż

Kuba nie mam zamiaru narzekać :smile: opisałem tylko to co jest w tej chwili na torze dla tych, którzy są ciekawi jak tam jest w tej chwili a nie mają czasu podjechać. Uwierz, że śmigam Legasiem, po większych dziurach i te koleiny na torze mnie nie przerażają :razz:

RU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...