Skocz do zawartości

Cyna IX 16 Stycznia 2010


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 504
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poraz kolejny dzięki uprzejmości rpw mialem okazje odwiedzić z aparatem Waszą impreze. Poniżej kilka fotek z jazd Leszka Kuzaja.

 

kuzi.jpg

 

kuzia.jpg

 

kuzi1.jpg

 

kuzi4.jpg

 

kuzi6.jpg

 

kuzi7.jpg

 

kuzi10.jpg

 

kuzi11.jpg

 

kuzi12.jpg

 

kuzi13.jpg

 

kuzi14.jpg

 

kuzi15.jpg

 

Mam jeszcze sporo zdjęć Waszych Subarynek stojących w "parku maszyn" jeśli nie bedziecie mieli nic przeciwko wrzuce je w tym temacie nieco później.

 

gt2w.jpg

 

PS. Pozdrawienia dla Vert`a za "wykołysanie" mnie na tylnej kanapie STI "lanosa" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za rakieta na 7. ?

Szybko bylo :idea: ogladałem na koncowce toru szutrowego , szare Suzuki z lampami dodatkowymi , nie wiem co on tam miał nawkladane ale szybciej ciasne zakrety jechal niz inni...jakbym nie widzial to bym nie uwierzył :mrgreen: ..mozna koledze pogratulować :!: :!:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpol napisał/a:

A co to za rakieta na 7. ?

 

Szybko bylo :idea: ogladałem na koncowce toru szutrowego , szare Suzuki z lampami dodatkowymi , nie wiem co on tam miał nawkladane ale szybciej ciasne zakrety jechal niz inni...jakbym nie widzial to bym nie uwierzył :mrgreen: ..mozna koledze pogratulować :!: :!:

AK

kolega się nazywa Grześ Karpiarz, Suzuki Swift 4x4 Mistrz Okręgu Warszawskiego w klasie II kierowców amatorów :mrgreen: a co ma nawkładane ? najczęściej wkłada jedynkę, czasem dwójkę a poza tym zwykły Swift tylko driver kozak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki Cyny 9
No tak w N/A Kołdej poza konkurencją, różnica do drugiego :shock: no i 4 miejsce w generalce wolnymssakiem - pogratulować. Liczyłem, że N/A wpadną do pierwszej 10, ale 4 miejsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma nawkładane ? najczęściej wkłada jedynkę, czasem dwójkę a poza tym zwykły Swift tylko driver kozak

Myslałem , ze to fwd :roll: z dobra szpera oponami i krotka skrzynią :mrgreen: .....jesli to 4x4 to troche wyjasnia co nie zmienia faktu , ze tam gdzie go widziałem jechał b.szybko....pogratulować :idea::idea:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki Cyny 9
No tak w N/A Kołdej poza konkurencją, różnica do drugiego :shock: no i 4 miejsce w generalce wolnymssakiem - pogratulować. Liczyłem, że N/A wpadną do pierwszej 10, ale 4 miejsce.

 

Warunki byly naprawde trudne. Szpera dawała duża przewagę. To w pewnym stopniu tłumaczy niskie pozycje n/a w generalce. Tymbardziej gratuluję zwycięzcy w klasie -

4 miejsce w generalce i miażdząca przewaga w klasie - to robi wrażenie.

Gratuluję Rajowi i Bzykowi, chłopaki pokazali, że naprawdę potrafią jeździć.

Jazda po śniegu to zupełnie inna bajka, która wymaga treningu, widać to wyraźnie po moich czasach :oops: m Tym razem koledzy z klasy wynikami trochę mnie zawstydzili :oops:

Będę musiał znowu odbić to sobie na Plejadach :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie przed chwilą wróciłem z Cyny :twisted: troszke mi sie przedłużyło :mrgreen: Było mega :idea: fajnie Was było wszystkich zobaczyć :idea: Gratulacje dla zwyciezców :!:

W sobote jexdziliśmy do 21. :shock: Jazda z Leszkiem szczególnie jak on był na prawym , bezcenna. Pierwszy raz w życiu jechałem na prawdziwym kolcu :shock: , nie przypuszczałem że może być tak przyczepnie na lodzie :idea: Sto razy to lepsze jak jazda po szutrze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwinisko, kurde, jak fajnie było Ciebie zobaczyć :cool: Fajnie, że będziesz za tydzień. Dzięki za herbatkę :mrgreen:

 

A jazdy z LK naprawdę rewelacja :shock: To co on wyczyniał na tak ciasnym i wolnym torze to przechodzi pojęcie. Ja byłem pod wielkim wrażeniem. Może zaproś go do mnie, zorganizujemy tutaj jakiś tor wokół mojego bloku? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki Cyny 9
No tak w N/A Kołdej poza konkurencją, różnica do drugiego :shock: no i 4 miejsce w generalce wolnymssakiem - pogratulować. Liczyłem, że N/A wpadną do pierwszej 10, ale 4 miejsce.

 

straszne baty od Kołdeja dostaliśmy, fakt :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie przed chwilą wróciłem z Cyny :twisted: troszke mi sie przedłużyło :mrgreen: Było mega :idea: fajnie Was było wszystkich zobaczyć :idea: Gratulacje dla zwyciezców :!:

W sobote jexdziliśmy do 21. :shock: Jazda z Leszkiem szczególnie jak on był na prawym , bezcenna. Pierwszy raz w życiu jechałem na prawdziwym kolcu :shock: , nie przypuszczałem że może być tak przyczepnie na lodzie :idea: Sto razy to lepsze jak jazda po szutrze :cool:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

wez kolec do nowego miasta tam tez mozna polatac na kolcu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...