Skocz do zawartości

Ken Block atakuje, kontratakuje, jak kto woli ;)


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Luku napisał(a):

mój kumpel powiedział trochę śmiechem, trochę na smutno ale "jakby jechał czymś co ma cztery koła to by się pewnie nie rozbił"

No wlasnie taki paradoks ale w brew pozorom w gorzystym terenie skuterey sniezne sa bardzo niebezpieczne i bardzo latwo jest go przewrocic i moe cie wlasnie przygniesc. Nie znam szczegolow wypadku ale to wlasnie jedna z mozliwosci. Inna to ze robil jakis trick i nie wyszlo. W kazdym razie nie ma znaczenia bo goscia nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest foto z wypadku Kena. To zdjęcie pochodzi z innego wypadku, który miał miejsce w marcu 2022 w stanie Nowy Jork. Swoją drogą też pechowy… Dwóch facetów poszło na czołówkę…

Niestety takie czasy, gdzie przy medialnych sprawach jest wysyp niesprawdzonych informacji. Łatwo jest się na to złapać, w sumie sam też się dałem…

 

Warto weryfikować, np wrzucić w googla wyszukiwanie obrazem ;)

 

Źródło IŹródło II

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawdopodobmie miejsce wypadku. W kazdym razie fotka zamieszczona przez buiro Sheriffa w oficjalnym komunikacie. 

 

Co tam sie stalo mozna na razie nie wiadomo i pewnie sie niedowiemy. I tak nie ma to znaczenia. 

 

FlhHZYtagAAJ0pT.thumb.jpg.18c3399265e39febbdfa32c7eefd1efd.jpg

 

poster_b148cb7721fc4691a33efbfe982235ff.thumb.jpeg.584392c45c299646ae629bb2d1e187f3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze ze nie oglądałem ostatniej Electikhany bo jakos nie do końca EV mnie pasował do tego konceptu ale to co Audi Sport przygotowało dla niego jest na prawdę imponujące.

Ok moze nie byl to ultra szybki kierowca ale sam fakt ze dzial sportu audi buduje mu zabawke za 12 mil $ dla 5 min filmiku pokazuje tak na prawde co on osiągnął. Szkoda ze ta historia sie tak szybko skończyła i bylo by kapitalnie gdyby jego corka kontynuowała sage. 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, turdziGT napisał(a):

Szkoda ze ta historia sie tak szybko skończyła i bylo by kapitalnie gdyby jego corka kontynuowała sage. 

na razie Travis razem z Subaru to robią (sam Ken chciał zobaczyć Travisa)

, ale jakby młoda przejęła to też całkiem fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gościa, bo mimo, że umiejętności jakichś fenomenalnych nie miał, to jego filmy oglądało się po prostu fajnie. Tak jak np. Jackasów.

Ps. W kuluarach mówi się, że jego następcą może być nie kto inny, ale równie utalentowany Polak mający swój epizod w WRC oraz nawet w F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2023 o 22:23, Luku napisał(a):

mój kumpel powiedział trochę śmiechem, trochę na smutno ale "jakby jechał czymś co ma cztery koła to by się pewnie nie rozbił"


nie wolno im wysiadać z auta. Tylko samochody. Zaczynam wierzyć w swego rodzaju fatum...
colin.jpg.d8a0e5801f8c86cd059a875bd7fbde26.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...