Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, dr.elich napisał:
W dniu 13.07.2019 o 13:00, Oktan napisał:
U nas też nowe koło i przy okazji trochę hamowania dostał lepszego emoji6.png
IMG_20190713_110914.thumb.jpg.696d39f427051c1911a288ac3ac658f8.jpg
IMG_20190713_110949.thumb.jpg.70ee133b81c89ec2a195cb16e7d8d106.jpg
IMG_20190713_110935.thumb.jpg.c070fd4bc9e960b2cc0c21ece51e52d3.jpg

Jak zamocowałeś te zaciski? Dorabiałeś adaptery?

Oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ptasi0r napisał:

Przod i tyl: Klocki, tarcze, plyn hamulcowy

u7TiIEr.jpg

AzDt2bp.jpg



Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Moje ulubione klocki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ptasi0r napisał:

A za co je lubisz? emoji4.png Ciekaw jestem czy beda piszczec, pod koniec ukladania jak juz byly gorace tarcze i klocki to powoli zaczely. Zobaczymy jak bedzie w normalnej eksploatacji

Wiesz co bardzo rzadko piszczą i nie demolują traczy jak np Hawk, że razem z kolcami wymieniasz tarcze, da się spokojnie dwa kpl zjeździć na jednej tarczy, nawet w upalając, są mega pod względem modulowania hamulca pedałem, Ty decydujesz jak mocno chcesz hamować, nie jest tak jak w przypadku CL RC5+ lub RC6 że dotkniesz lekko a auto już staje dęba, jest to bardzo niebezpieczne na mokrym i bywa zgubne, M1155 Mintexa właśnie taką mieszanką nie jest. Dozujesz hamulec tak jak chcesz, ogólnie będzie pan zadowolony :D

Sam takich używam od chyba 4lat tyle że zawsze z gładką tarczą Textar ;)

 

Edytowane przez Oktan
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Oktan napisał:

Wiesz co bardzo rzadko piszczą i nie demolują traczy jak np Hawk, że razem z kolcami wymieniasz tarcze, da się spokojnie dwa kpl zjeździć na jednej tarczy, nawet w upalając, są mega pod względem modulowania hamulca pedałem, Ty decydujesz jak mocno chcesz hamować, nie jest tak jak w przypadku CL RC5+ lub RC6 że dotkniesz lekko a auto już staje dęba, jest to bardzo niebezpieczne na mokrym i bywa zgubne, M1155 Mintexa właśnie taką mieszanką nie jest. Dozujesz hamulec tak jak chcesz, ogólnie będzie pan zadowolony :D

Sam takich używam od chyba 4lat tyle że zawsze z gładką tarczą Textar ;)

 

 

Co do klocków Hawk...jak to z nimi jest, dobre to czy słabe? Bo na necie są opinie mocno skrajne, od takich że auto staje dęba, po takie że to to w ogóle nie hamuje...

 

Jeździłem na Ferodo - lux

Teraz założyłem TRW - bo musiałem na szybko przed wyjazdem coś założyć - hamują słabiej od Ferodo a pylą niemiłosiernie

 

I chce coś zmienić, bo nie ździerże tych TRW aż się skończą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, dr.elich napisał:

A jesteś w stanie dorobić drugi zestaw adapterów? Oczywiście za odpowiednią opłatą.

Jaką średnicę tarczy włożyłeś?

Zrobię Ci taki gotowy set z tarczą i klockami jak chcesz ale resztę ustalimy na watsup jak chcesz :) tracza 332mm  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bikeman1 napisał:

 

Co do klocków Hawk...jak to z nimi jest, dobre to czy słabe? Bo na necie są opinie mocno skrajne, od takich że auto staje dęba, po takie że to to w ogóle nie hamuje...

 

Jeździłem na Ferodo - lux

Teraz założyłem TRW - bo musiałem na szybko przed wyjazdem coś założyć - hamują słabiej od Ferodo a pylą niemiłosiernie

 

I chce coś zmienić, bo nie ździerże tych TRW aż się skończą...

Popieram to co pisał @skwaro o Hawku, hamuje ale demolka starsza z tarczy i piszczy niemiłosiernie, mi to nie pasuje.

Ferodo za drogie jak na jakość, CL spoko ale jak pisałem za agresywne z miejsca, chyba że ktoś tak lubi, ja nie.

Dla mnie Mintex Racing jest najlepszym kompromisem jakość-cena i ogólnie to mega klocek.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś była przymiarka czy zimówki wejdą do Forresterra i nawet jest miejsca na ciężarek jeszcze :D

Rota GR-A 7,5x17 ET48

Ogolnie ten set jest tak zbudowany że felga z WRX wchodzi bez kłopotu ;)

IMG_20190720_104012.jpg

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kontrast, kolor nie pasujący do koloru auta, złotymi rzygam, czerwone obyte, niebieskie też, a ta zgniła zieleń nawet siadła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Popieram to co pisał [mention=5656]skwaro[/mention] o Hawku, hamuje ale demolka starsza z tarczy i piszczy niemiłosiernie, mi to nie pasuje.
Ferodo za drogie jak na jakość, CL spoko ale jak pisałem za agresywne z miejsca, chyba że ktoś tak lubi, ja nie.
Dla mnie Mintex Racing jest najlepszym kompromisem jakość-cena i ogólnie to mega klocek.


Pytanie czy latasz z ABSem czy nie. Dla mnie z ABSem agresywny klocek ma same zalety, bez pewnie już by nie było tak kolorowo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...