Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Szczepanoo napisał:

Witam,

Owiewki dodane, po 3 tygodniach oczekiwań dotarły ;) .... mniej wody na lewej nodze przy lekko uchylonej szybie i „prosiaczej” pogodzie. 

 

 Carpe diem „świniaki” 

2AB4278C-CB3C-4CE3-A103-657EFE379E4C.jpeg

To skąd ty je ciągnąłeś? Moje Heko przyszły po 3 dniach :D

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnięte skóry oraz środek w outbacku. Tego jakie były różnice w fotelach po zmyciu części i porównaniu to nawet nie będę opisywał bo wstyd. Teraz w aucie czuje się jeszcze lepiej :wub:

 

 

IMG_20190730_122443.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mattipk 

wrażenia słuchowe puki co nijakie, niewiele się zmieniło co do serii, jednak w garażu czeka również kolektor z sti, który wymaga troszkę więcej czasu i modyfikacji przy montażu. Spróbuję zrobić filmik i przesłać jak jest do tej pory

Edytowane przez zieloo
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem akumulator na Boscha. Centra padła dramatycznie. Zaparkowałem pod sklepem, wsiadam, przekręcam klucz na rozruch - wszystko wysiadło na amen - jakiś przekaźnik odciął. Na szczęście wożę kable. Co ciekawe napięcie na aku normalne a jednak trupek - jakaś cela padła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, eddie_gt4 napisał:

Nie polecam ori - drogie i niezbyt praktyczne... w WRX mam polskie  dywaniki i wykladzine Rezawplast - bardzo dobry stosunek jakosc / cena

Ok, dzięki za wskazówki. Jakie polecasz opony na zimę, muszę już myśleć? Rozmiar letnich 225/60 R17

Edytowane przez Paweł J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Paweł J. napisał:

Ok, dzięki za wskazówki. Jakie polecasz opony na zimę, muszę już myśleć? Rozmiar letnich 225/60 R17

 

To zalezy w jakich warunkach jezdzisz... u mnie od lat (w roznych autach) zimowki sa o cal mniejsze - Forek nie jest wyjatkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, dr.elich napisał:

Zdradzisz co to za mod?
Rozbieraleś lampę? Potrzebuję pomocy kogoś kto otwierał lampę EU bo chcę zaadaptować xenony z przedlifta jdm...

 

To ma być tylna lampa a'la F1, ale z racji że wyjechałem na urlop, temat na razie się zatrzymał :)

Obudowa jest wycięta na laserze, w we wnętrzu siedzą dwa czerwone ledy COB

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...