Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wkońcu odebrałem Forka po wymianie silnika, @Oktan dzięki za silnik, działa elegancko.

 

Po dużej przerwie zaczynam coś działać przy aucie odświeżyłem komorę silnika, pomalowałem wszystkie pordzewiałe blachy i osłony.

 

Przerobiłem też wlot żeby pasował do intercoolera z wrx-a, teraz powietrze trafia tam gdzie trzeba.

 

Zamontowałem też kierownice momo, udało się nawet przełożyć tempomat.

@niebieskiultras do forestera pasuje p&p.

IMG_20190630_114619065_BURST000_COVER.jpg

IMG_20190630_114626831_BURST001.jpg

IMG_20190630_110233592.jpg

Edytowane przez Maniek95
  • Super! 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Maniek95 napisał:

Wkońcu odebrałem Forka po wymianie silnika, @Oktan dzięki za silnik, działa elegancko.

 

:thumbup: bardzo mnie to cieszy że wszystko w jak najlepszym porządku :) z resztą inaczej nie podejrzewałem że może być, wiem co sprzedaję ;)

dbaj, zmieniaj olej i niech służy !!

Edytowane przez Oktan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend podmieniony tylni stabilizator na 21mm wraz z gumami i łącznikami, potem zrobiona zbieżność. Upgrade zawieszenia Daily skończony. Czas się zająć sekcją środkową wydechu^_^

DSC_2413-1376x774.JPG

Screenshot_20190629-204346-720x360.png

DSC_2406-1376x774.JPG

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, R4RE napisał:

W weekend podmieniony tylni stabilizator na 21mm wraz z gumami i łącznikami, potem zrobiona zbieżność. Upgrade zawieszenia Daily skończony. Czas się zająć sekcją środkową wydechu^_^

 

 

 

 

 

Hej, pamiętasz o zdjęciach końcowych tłumików dla mnie? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, bikeman1 napisał:

 

 

Hej, pamiętasz o zdjęciach końcowych tłumików dla mnie? :) 

Pamietam, sorki trochę zalatany-_- byłeś pierwszy a w sumie jest Was już 3ech:omg:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, rosaskc napisał:

Zamontowałem rejestrator. W zeszły piątek widziałem takiego wariata na A2, że to konieczność...

 

20190701_214100.thumb.jpg.2fbb3dbd6e946c60855801aace71b464.jpg

Kretynów widzę codziennie tylko zawsze mam coś ciekawszego do kupienia dla Świni... czuje, że będę żałował. Co za model kupiłeś jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Infra napisał:

Kretynów widzę codziennie tylko zawsze mam coś ciekawszego do kupienia dla Świni... czuje, że będę żałował. Co za model kupiłeś jeśli można wiedzieć?

Jeżdżąc autostradą kretynów też widzę dzień w dzień. Takich, co nie myślą. Tamten to jednak był potencjalny zabójca. Na moich oczach prawie zepchnął z drogi inne auto, bo on koniecznie musiał się przed niego wcisnąć... Stąd decyzja, że kupuję kamerkę i koniec, bo tak samo jak Ty zbierałem się do tego co najmniej rok.

Mio C325. Opinie raczej dobre, filmiki z niej w necie wyglądają ok, 300 zł do zapłaty.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dokończyłem wydech w STI :D

 

 

  • Super! 9
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rosaskc napisał:

Jeżdżąc autostradą kretynów też widzę dzień w dzień. Takich, co nie myślą. Tamten to jednak był potencjalny zabójca. Na moich oczach prawie zepchnął z drogi inne auto, bo on koniecznie musiał się przed niego wcisnąć... Stąd decyzja, że kupuję kamerkę i koniec, bo tak samo jak Ty zbierałem się do tego co najmniej rok.

Mio C325. Opinie raczej dobre, filmiki z niej w necie wyglądają ok, 300 zł do zapłaty.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzyko zawsze jest, ale parowo na pewno mniejsze jak karcherem, osobiście jestem przeciwnikiem mycia silnika, ale mój miał dużo tłustego nalotu i pozostałości po preparatach na gryzonie i oddałem to aby wszystko odświeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rosaskc napisał:

Umyłem :P

 

20190703_204325.thumb.jpg.9eecdfb8eb55fc0e914d42fbfc19bc94.jpg

 

 

 

Godzinę temu, R4RE napisał:

przód też?  :P

Chyba tylko połowę ogrodzenia, bo ładna zielona, a reszta brudna szara taka:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem przerdzewiałą flanszę wydechu środkowego w forku żony bo uszczelka już nie miała się na czym trzymać. Reszta w niezłym stanie więc na razie zostaje :)693b4f0e189a5dddb17fc5386a15b7ad.jpg

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...