Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zgasiłem kontrolkę rezerwy

 

Ja na razie sprawdziłem działanie. Działa...

 

 

 

Założyłem lightbar na zderzak

 

Napisz coś więcej o tym. Ma to homologację drogową, jaka moc? Właśnie zastanawiam się nad takim czymś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napisz coś więcej o tym. Ma to homologację drogową, jaka moc? Właśnie zastanawiam się nad takim czymś. 

 

 

Brak homologacji, nie zamierzam używać na drodze. Uchwyty są na stałe, a samą lampę zdejmuje się w 30 sekund. Moc 120W. Recenzje online sugerują, że świeci bardzo dobrze, ale jeszcze go nie sprawdzałem - będę podłączać w tygodniu. Koszt ok. 300zł (nie pamiętam dokładnie), chinol z Aliexpress; ale wygląda na bardzo dobrze wykonany. Dla 100% pewności zamierzam go jeszcze uszczelnić silikonem przy wszelkich łączeniach.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego wieczoru po podłączeniu miałem mieszane uczucia. Na pustym polu świeciło mocniej od długich, ale nie powaliło mnie jasnością. Później, po wjeździe do lasu, okazało się że lampa świeci dość szeroko i w otwartym terenie część światła się "gubiła". Jak miałem po bokach drzewa, to dopiero było widać że świeci bardzo mocno i jasno. Jeszcze eksperymentuję z kątem lampy. Mocowania w zderzaku są na stałe, samą listwę można szybko zdjąć (2 śruby po bokach i wtyczka za grillem). Jak za te pieniądze mogę polecić. Może kiedyś rozważę większy - na dach. Dalekosiężne też mają plusy - nie mają tak zimnego odcienia jak ledy w tego typu listwach i moim zdaniem wyglądają dużo fajniej na samochodzie.

 

Podsumowanie kosztów:

lampa: ~coś ok. 300zł, nie pamiętam dokładnie

przekaźnik, kable, wtyczki, gniazdo na bezpiecznik: 60zł

trochę pracy kumpla elektryka: 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...