Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem nowe tarcze DBA i klocki HPS 5.0.

Zobaczymy i posłuchamy, jak ten duet działa.

 

Próbowałem również naprawić mechanizm szyby kierowcy....

Zamówiłem używany zestaw w celu pozyskania silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś po około trzech latach krem Nivea zapodany na odbojniki tylnej klapy właśnie dzisiaj nagle przestał działać, więc rozsmarowałem nową porcję, i nastała cisza na pokładzie. :)

Niezmiernie mię się podoba interdyscyplinarna stosowalność towarów.

Wszakże - gdyż bo niebieski krem Nivea zawiera wodę, którą wysysa mróz - sugeruję z sympatią wazelynkię: wystarczy na 6 lat minimum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zniszczyłem dzisiaj zderzak (na szczęście tylko zderzak) z imprezy usa przez kota, jako że i tak planowałem wsadzić zderzak z eu z okrągłymi halogenami teraz mam na to okazję, jednak jakoś nie wiem czy tak do końca zrobić, szkoda niszczyć oryginał i wsadzać do niego części z modeli eu i nie wiem do końca co zrobić, mam do zderzaka usa 2 rodzaje małych halogenów i w sumie by mi też wystarczyły takie, może ktoś poradzić? I wie ktoś czy zakład blach/lak da radę pokleić/spawnąć trochę zderzak? Bo się połomało trochę w okolicach luk na halogeny. Swoją drogą ten zderzak już też trochę przeszedł, chyba że ja szpachle z czymś innym mylę :)

 

http://www.bikepics.com/pics/2015/02/16/bikepics-2724900-full.jpg

Edytowane przez Hiszpanu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zniszczyłem dzisiaj zderzak (na szczęście tylko zderzak) z imprezy usa przez kota, jako że i tak planowałem wsadzić zderzak z eu z okrągłymi halogenami teraz mam na to okazję, jednak jakoś nie wiem czy tak do końca zrobić, szkoda niszczyć oryginał i wsadzać do niego części z modeli eu i nie wiem do końca co zrobić, mam do zderzaka usa 2 rodzaje małych halogenów i w sumie by mi też wystarczyły takie, może ktoś poradzić? I wie ktoś czy zakład blach/lak da radę pokleić/spawnąć trochę zderzak? Bo się połomało trochę w okolicach luk na halogeny. Swoją drogą ten zderzak już też trochę przeszedł, chyba że ja szpachle z czymś innym mylę :)

 

http://www.bikepics.com/pics/2015/02/16/bikepics-2724900-full.jpg

a jak się ma kot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To git. Chyba marzec się zbliża i kotom odpuszczają lody i hamulce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanu..masz zderzak jak każdy kontynentalny...W czym rzecz bo nie rozumiem?

Chcesz zmienić na Gt'kowy to zmień...Tylko wtedy na koty uważaj bo Gt'kowego byłoby chyba bardziej szkoda :D

 

A seryjny możesz oczywiście pokleić i to całkiem profi nie poxiliną...Są firmy zajmujące się klejeniem plastików uzupełnianiem ubytków itp...Twoją decyzja jednak czy warto reanimowac stary zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam słabą wiedzę o subaru, także mogłem coś popieprzyć także pewnie dlatego nie rozumiesz. :) Też się zastanawiam czy jest warto to reanimować bo pewnie cała naprawa z malowaniem wyjdzie 500 zł, a sam zderzak do malowania kupię pewnie do 150 zł. Też się urwały 2 mocowania, tylko nie mogę dojrzeć gdzie, czy jakieś przymocowane do budy czy w samym zderzaku, chyba go jednak powieszę na ścianie w pokoju a kupię jakiś używany do malowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem jeden z poważnym braków funkcjonalnych w naprawdę dobrym samochodzie - zainstalowałem zestaw głośnomówiący Bluetooth.

Wybrałem dedykowany dla tego Outbacka model Grom Audio BT3 - o taki http://www.gromaudio.com/store/bt3_adapters/subaru_05-09_aux-in_mp3_bluetooth_ipod_iphone_adapter.html

 

Działa, z plusów mam sterowanie w kierownicy, port USB i jack 3.5mm, integrację z fabrycznym audio - no i nie szpeci wnętrza auta, widać tylko mikrofon.

Z minusów - nie wycisza sam radia przy połączeniu przychodzącym, trzeba ręcznie przełączyć audio na tryb CD i dopiero odebrać połączenie (niedogodność do zniesienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze mam słabą wiedzę o subaru, także mogłem coś popieprzyć także pewnie dlatego nie rozumiesz. :) Też się zastanawiam czy jest warto to reanimować bo pewnie cała naprawa z malowaniem wyjdzie 500 zł, a sam zderzak do malowania kupię pewnie do 150 zł. Też się urwały 2 mocowania, tylko nie mogę dojrzeć gdzie, czy jakieś przymocowane do budy czy w samym zderzaku, chyba go jednak powieszę na ścianie w pokoju a kupię jakiś używany do malowania.

 

 

Rzeźbić tego z finansowego punktu widzenia tak jak sam napisałeś...Nie ma najmniejszego sensu...klejenie czy raczej spawanie plastiku...wypełnienie ubytkow dopasowanie i pomalowanie całości to około 300-400zł...Ja już bym wolal trytytkami go podratowac i zostawić stricte na zimowe zabawy...a zainwestować i założyć zderzak gtkowy ;-)

Ewentualnie kup ze ssaka za flaszke i za druga flaszke pomaluj pod kolor ;-)

Ot i wszystko w temacie...Zawsze sa jakieś ofiary....szkoda, że tak szybko :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dobrą opcją jest kupienie własnej spawarki do plastiku, i samemu naprawianie takich rzeczy - zwraca się po pierwszym kocie (biedny futrzak, a dzisiaj święto tych wspaniałych zwierząt) / wyprawie w zaspę :P My tak robiliśmy z Tatą, zarówno z moim ssakowym, jak i GT'kowym zderzakiem - trochę wprawy i wygląda jak seria :P Potem oddać do wyrównania i polakierowania (znajomy lakiernik robił za stówkę cały zderzak) i voila ;)

 

Ale jak jest okazja, to kupuj GT'kowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś założyłem chlapacze i listwy boczne, wygląda całkiem, całkiem :yahoo:

Gdzie Co jak ? Daj foty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...