Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj najpierw sprawdzenie i dolewka oleju. Potem mycie bezdotykowe, a po południu odkurzanie wnętrza po zimie, przetarcie plastików i pucowanie szyb. Wreszcie jakoś wyglada, bo z tylu to moja córka nazbierała już chyba ze 3 herbatniki na dywaniku ;)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygłuszyłem drzwi matą dźwiękoszczelną, zamiast KLAK robią FUUMP przy zamykaniu i nie buczą po podkręceniu radia. :) Teraz modlić się żeby silnik od szyb nigdy nie padł bo zdzierać tej gumy raczej nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...sprawdzilem cisnienie w oponach,dolalem plynu do spyskiwaczy,zle ,bo na zimnym sprawdzilem poziom oleju,bo jutro Zamosc.....opony zimowe,za 2 tyg. zmienie....no i jutro nachlam Legara,Shell po korek i ...fakturka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wczoraj wykupione OC na cały rok ;)

ojojoj...to takie rzeczy..też.....się tu pisze.... u mnie podobnie....w takim razie....

 

Ps. Krzysiu...do zobaczenia na drodze....wypatruj 22B...... ;)

Bartku chcesz mi powiedzieć, że za kupiłeś od Arka jego Apokalipse? Musisz zjawić się na spocie! :-) teraz będę mieć oczy szeroko otwarte :-) w którym rejonie można Cię znaleźć? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zatankowałem ;) i odkurzyłe oraz przegrałem na światłach z Audi A4 B5 :( - czyli zrobiłem przykrość szarakowi :). Okazało się po starcie, że to Audi to jakieś s4 czy coś, bo ładnie mu z wydechu gadało i było słychać turbo... No i odjechał mi tak jakbym jechał yarisem 1.0 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...