Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Radio jest większe niż 2din... trzeba było pociąć ramkę i dopasować do radia. Potem szczeliny zalać plastikiem i wzmocnić od tyłu, bo ramka zrobiła się delikatniejsza. Na koniec szczeliny dostały szpachlę wykończeniową i dotarłem ramkę na gładko. Okleiłem folią carbon 4D (będę musiał okleić jakąś lepszą bo ta była marki avisa i słabo się rozciągała, nie polecam tych folii) będę musiał znaleźć 3M i jeszcze raz okleić. Dorobiłem mocowania wewnętrzne i podłączyłem (wyjście na subarową kostkę, w tym radiu jest żeńska część nie męska). Radio jest marki Clarion, robione dla Subaru (niektóre Forestery od chyba 2012 w górę, nawet w STI było słabsze radio montowane).

Co zaskakuje to jakość dźwięku, nawet na papierzakach z GTka i dodatkowych gwizdkach gra bardzo przyjemnie. Co najmniej jak sprzęt z średniej półki cenowej... Będę wyciszał drzwi i wymieniał głośniki żeby to fajnie zagrało :) i zobaczymy dalej.

Radio posiada Bluetooth i dzięki czemu moja Z3 ma darmowy zestaw głośnomówiący w aucie :) Radio czyta mp3 i wma. Dorobiłem dodatkowe wejście na usb w podłokietniku :) Jak będzie czas to podłącze tylną kamerkę cofania bo też jest opcja w radiu :)

Jak na razie nie mam czasu na auto i tak stoi z bajzlem w środku zrobię jakieś zdjęcia w dzień jak posprzątam.

32ef73f1a331f38emed.jpg

df79c41e725433f7med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię wracając z pracy przechodząca w garażu patrzeć kiedy stoi utytłana nawet w zimę moja niebieska miłość wiec zawsze zbieram drobniaki by zajechać na szczęście nieopodal (700m) na myjkę tak jak i dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stanąłem nawet się pogibałem i nawet nie drgnęły (95 kg), jak Cię to interesuje mogę zrobić fotke mocowań.

To firma autoryzowana przez aso, z wymaganiem gwarancji, żeby montowane były w aso, więc to raczej nie ozdoba.

Edytowane przez radiolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...