Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Lulusia dalem firmie do prania w srodku az miodzio na oczy jak zrobili tylko wilgotno :P

to jeszcze zainwestuj w to http://tenzi.sklep.pl/tenzi-textil-prot-nano-05-l-p-546.html dzięki czemu nie będzie tapicerka po praniu wchłaniać brudu , ponieważ pranie wyciąga ten impregnat z foteli zaaplikowany fabrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lulusia dalem firmie do prania w srodku az miodzio na oczy jak zrobili tylko wilgotno :P

to jeszcze zainwestuj w to http://tenzi.sklep.pl/tenzi-textil-prot-nano-05-l-p-546.html dzięki czemu nie będzie tapicerka po praniu wchłaniać brudu , ponieważ pranie wyciąga ten impregnat z foteli zaaplikowany fabrycznie.

 

Przemysle sprawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj założyłem kierę NARDI. Trochę było rzeźby z docinaniem plastikowej podstawy żeby nie ocierało oraz z klaksonem i odbijaniem kierunków ale udało się. Wnętrze nabiera sensu: kiera nardi, schowek zamiast air bagu, gałka momo STI.

 

ba15a42932f0a370med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przegląd....12 dni po terminie (i tak dobrze że zerknąłem).

Obawiałem się o amorki ale wszystko OK. Księżniczka nie do zarżnięcia.

Dzisiaj wymieniłem sobie filterek kabinowy bo jak wracałem z deseczki z dwoma kumplami to nie dało rady odparować przedniej szyby.

Po wyciągnięciu rzeczywiście okazało się że cały czarny a i jakieś nasionka w nim się znalazły.

Teraz w środku po ustawieniu najwyższych obrotów musze w goglach jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrzad filt powietrza swiece kable regulacja zaworow,kabinowy, chamulce przod tyl,plyn chlodniczy, olej silnikowy i w dyfsze

No iii jestem spokojny o zime (:

Mechanik powiedzial ze pompa wody byla orginalna (: i lozysko juz szumialo

Ps. Wymianka przy 200 tys. Na blacie ( niemiec "plakal" jak sprzedawal) ((:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyssałem płyn do spryskiwaczy letni (była na szybko mikstura ,do letniego ok.3 l dolałem z litr spirytu, co waliło spirytem przy psikaniu jak cholera !!) na normalny dobry zimowy :)

Obecnie (22:30) na termometrze na 4 pietrze jest -10 st C. Więc dobry uczynek  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...