Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

a ja dziś z moją Subarynką byłem w klinice gdzie zrobiliśmy jej transfuzje płynów takich jak wymiana oleju w skrzyni automatycznej , w przednim dyferencjale, w tylnym moście, w układzie hamulcowym i przy okazji wymieniliśmy paski klinowe bo od alternatora już gubił ząbki.Jeszcze dodam ze około 2 miesiące temu było malowane pół auta ale jakoś zapomniałem tu wpisać i pokazać już końcowy efekt. Dodam jeszcze że to nie prawda że zleci tylko niecałe 6 L oleju ze skrzyni bo aby zdjąć filtr trza odkręcić jedną rurkę a drugą poluzować i po tym zabiegu zleciało mi jeszcze około 1,5 L oleju co w sumie dało 7 i ciut a ja musiałem zapitalać do sklepu po dodatkowe opakowanie oleju  :P bo 7 butelek to za mało  :biglol: . 

 

A tu zdjęcie z transfuzji :)

 

f24d60c12920a137m.jpg

Edytowane przez ipsx82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie shortblocka i lewej głowicy i po przejechaniu 1000 km, udałem się w sentymentalną podróż do Dzierżoniowa by dokonać wymiany : olej, filtr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy wymianie dynamicznej wlazlo calosciowo 12 l oleum.Teraz, przy kolejnej wymiance, poldynamicznej mechanik mowi, ze da rade z 9 cioma, by 6,5 wlazlo doceolowo....

Jaco, ta maglownica to uzywana? Po ilu i w czym padla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maglownica uzywana sucha bardzo ladna  moja juz na wymarciu a pacjent to impreza gt wagon 1997 troche miala nastukane :)


wstawiona ori puszka filtra powietrza stozek out , zrobiony pas przedni bo mialem jedno miejsce pordzewiale i troche pokrecilem przy gruszcze od turbo pompuje rowno 0,7 na kazdym biegu wczesniej mialem falowanie doladowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Naprawiłem śrubkę klemy minusowej, a dokładnie to wymieniłem, bo się była rozpadła i zniknęło mi wszystko co świeci.

Rozumiem, że robiłeś tylko w polecanym ASO    ;)

 

No nie, dzisiaj było zamknięte, ale jutro pojadę żeby mi wystawili fakturę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Naprawiłem śrubkę klemy minusowej, a dokładnie to wymieniłem, bo się była rozpadła i zniknęło mi wszystko co świeci.

Rozumiem, że robiłeś tylko w polecanym ASO    ;)

 

No nie, dzisiaj było zamknięte, ale jutro pojadę żeby mi wystawili fakturę. ;)

 

Dawno się tak nie uśmiałem :biglol:  Może nie pisz takich rzeczy bo niektórzy są gotowi w to uwierzyć. Nasuwa się tylko pytanie jaki dzień wykonania usługi w FV, dziś w końcu niedziela  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Naprawiłem śrubkę klemy minusowej, a dokładnie to wymieniłem, bo się była rozpadła i zniknęło mi wszystko co świeci.

Rozumiem, że robiłeś tylko w polecanym ASO    ;)

 

No nie, dzisiaj było zamknięte, ale jutro pojadę żeby mi wystawili fakturę. ;)

 

Dawno się tak nie uśmiałem :biglol:  Może nie pisz takich rzeczy bo niektórzy są gotowi w to uwierzyć. Nasuwa się tylko pytanie jaki dzień wykonania usługi w FV, dziś w końcu niedziela  :biglol:

 

Mam nadzieję, że bardziej znasz się na samochodach niż na ustawie vat -owskiej  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...