Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

czy dzisiaj był jakiś spot na zmianę opon ? ;) tyle postów o zmianie opon jakby to jakaś akcja była;) zima idzie czy cuś ? :D ja też podążyłem za trendem i też zmieniłem kapcie , nie żeby przed zimą , lecz dlatego że jak brać subarowa zmienia opony to ja też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dzisiaj był jakiś spot na zmianę opon ? ;) tyle postów o zmianie opon jakby to jakaś akcja była;) zima idzie czy cuś ? :D ja też podążyłem za trendem i też zmieniłem kapcie , nie żeby przed zimą , lecz dlatego że jak brać subarowa zmienia opony to ja też :D

Bo_lo kolorek mi odpowiada i na przyszły sezon będzie odświezenie ,no chyba,ze...ale to może dwie felgi po przekatnej na inny kolor ;) generalnie kolor zostaje,bo dobry naszym zdaniem :)

 

Barczi: Ja akurat byłem dziś ustawiony u kumpla i miałem tzw.dzien serwisowy ,bo wolne :) Od jutra w pracy a od poniedziałku auto w rekach zony bo wyjeżdżam na 3 tyg.

A jak tam inni mieli to nie wiadomo ,lecz w dolnoslaskim ma tez zima zawitac więc może wszyscy w końcu zime zakładaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem oleje i płyny do nowego nabytku - w przyszłym tygodniu wizyta w ASO:

 

P3PKbP.jpg
3hiege.jpg
 
+ zanim zarejestruje to oryginalne felgi pomalowałem w klinikarims.pl :
 
przed
ZDIxR0.jpg
 
i po
TIL67U.jpg

 

i zacząłem wygłuszać wnętrze:

 

przednie boczki

UTObr0.jpg

 

i tylne

svtA44.jpg

 

jeszcze parę plastików i podłoga ale podłoga to innymi matami :)

Edytowane przez kamilgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dziś zrobiłem przy szuwarku :

- stare koła zimowe zmienione bo coś zaczęło trząść forkiem powyżej 80 km/h i to w różnych warunkach, a więc postanowiłem zmienić koła na nówki zimówki i nowe felgi (zakupione wraz z autem) i sprawdzimy czy to wina kół :yahoo:

- trzeba było dolać oleju bo znikło, ale co się dziwić jak ostatnimi czasy forek trochę ostrzej pojeździł :P

- ogólna kontrola płynów, zborniczków i innych ;) tak tak na upg się nie zapowiada przed zimą i niech forek tak trzyma :P (dla pewności każdego proszę odpukać w niemalowane :P )

- zaraz powinien być kurier z paczką dywaników gumowych oraz matą do bagażnika :yahoo:

- plan na dziś jeszcze pojechać na myjnie i trochę opłukać Don Forczysława bo się zabrudziła świnia :)

 

Tak się Forczysław prezentuje na nowym kole. Felga Ronal, a opona dunlop jak dobrze pamiętam :)

post-5454-0-62352000-1417087382_thumb.jpg

post-5454-0-61673700-1417087406_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem wymieniać żarówki, na Osramy Nightbreakery.

Skończyło się na ponownym lutowaniu kostki od lampy, wymianie postojówek na Ledy jakieś, spolerowałem trochę prawą lampę i podłączyłem aku do ładowania, bo od tych wszystkich operacji i sprawdzania czy poprawnie świeci padł.

post-4030-1417115234,8628_thumb.jpg

post-4030-1417115252,5972_thumb.jpg

Tym razem już poprawnie każdy kabelek w koszulce termokurczliwej i wszystkie razem też, a na to taśma izolacyjna. Jest ok.

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemi112  no coś ma się na weekend zepsuć pogoda dla aut fwd i rwd ,bo dla awd  taka zmiana pogody może mieć swoje plusy :yahoo:


kamilgt  fajna felaśka ;)


Krzychu91  u mnie tez od czasu do czasu olej znika sam z siebie :D:biglol:  choć to tylko wolnyssak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopieściłem Subaraka przed zimą :D

 

- wymieniłem tylną belkę (stan był opłakany, w okolicy mocowania do budy rdza sypała się plastrami...)
- wymieniłem olej w tylnym dyfrze (Motul Gear 300 75W90 :D)
- korzystając z okazji dołożyłem tylny stabilizator 20mm :D (uprzednio wypiaskowany i polakierowany proszkowo na czerwono), do kompletu poliuretanowe gumy Strongflex :)
- wymieniłem komplet tulei wahaczy wzdłużnych oraz przednią tuleję przedniego wahacza
- wymieniłem uszczelki pompy wspomagania oraz sam płyn do wspomagania

Do kompletu jeszcze tylko pojadę jutro ustawić geometrię na forumowych ustawieniach i testuję jak bardzo poprawi się prowadzenie auta :D

Serwisujemy Suabaraczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...