Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

 

Różnica KYB vs seria

Widzę że ten nowy KYB jest niższy !!! powiedz wypoziomował Ci się ładnie teraz Bug ?? z przodu i tyłu taki sam prześwit ???

 

 

Właśnie dalej siedzi nieco wyżej przód niż tył. Trochę pojeżdżę i myślę że sprężyny popracują i zejdzie bardziej w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja walczyłem 3 dni,

Wyciągnięcie kolektora dolotowego, zmiana uszczelek pod nim i pod przepustnicą,

Regulacja TPS, naprawa wiązki TPS do kompa gazowego.

Wymiana zaworków gazu EGI na kolektorze, regeneracja parownika koltec VG392.

Regulacja zaworów, pomiar sprężania: 1 - 12,3; 2 - 12,5; 3 - 12,5; 4 - 12,6 :) więc jestem zadowolony.

Wymiana uszczelek pod pokrywy i uszczelek gniazd świec - w końcu jest sucho :).

 

Została do wymiany manszeta na przegubie wew - jest pęknięcie, więc auto zaparkowane czeka na wolny czas właściciela :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że takowego nie posiadam wcale

i o to chodzi. Ale słyszałem teorie, że w wannie 2000 była to opcja. Więc podobna jak pogrzebie sie za schowkiem mozna znaleść zgrzaną na stałe zaślepkę filtra pyłkowego, która jeżeli się wytnie jest podejście do wsadzenia filtra... czy ktoś to potwierdzi albo podpowie cos więcej jak ugryść ten temat...?

@@Jaco46VR,podpowiesz skąd ogarnąć takie przełączniki jak ten zółty i czerwony...? plis...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

że takowego nie posiadam wcale

i o to chodzi. Ale słyszałem teorie, że w wannie 2000 była to opcja. Więc podobna jak pogrzebie sie za schowkiem mozna znaleść zgrzaną na stałe zaślepkę filtra pyłkowego, która jeżeli się wytnie jest podejście do wsadzenia filtra... czy ktoś to potwierdzi albo podpowie cos więcej jak ugryść ten temat...?

 

Jeden mój mechanik zachęcał mnie kiedyś, do wycięcia tej zaślepki i założenia onego filtra. Twierdził, że to banalnie proste, i że zrobił tak już kilku subarakom. Sie muszę w końcu za to zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja próbuje rozkminic jak wpakowac filtr pylkowy do wanny bo nie mam i masakra jest :-(

 

 

Ale słyszałem teorie, że w wannie 2000 była to opcja. Więc podobna jak pogrzebie sie za schowkiem mozna znaleść zgrzaną na stałe zaślepkę filtra pyłkowego, która jeżeli się wytnie jest podejście do wsadzenia filtra... czy ktoś to potwierdzi albo podpowie cos więcej jak ugryść ten temat...?

 

Było już rozkminiane na forum wielokrotnie. Oprócz filtra potrzeba zaślepkę, reszta banalna.. TUTAJ fotorelacja. Przy okazji: ciekawe, czy do GC filtry są tańsze niż do GD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilem letnie koła :)

 

Sent with Tapatalk

I jak jeździ na nich? Duża różnica w stosunku do 15? Bo 17 vs. 15 była przepaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I jak jeździ na nich? Duża różnica w stosunku do 15? Bo 17 vs. 15 była przepaść

Nie wiem :) Jeszcze nie jechałem, córki pilnuję i nie mam kiedy się wyrwać ;) Dopiero wieczorem pierwsze testy.

Być może jutro będę miał silniczek tylnej wycieraczki :D


Aaa. I podnośnik się zesrał... Już nie działa. Dobrze, że to było przy opuszczaniu ostatniego koła B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąwszy fabryczną zaślepkę założyłem filtr kabinowy.

Trzeba będzie zdobyć do niego jakąś ramkę z rozbitka, bo nie wydaje mi się , żeby to tak miało być.

 

 

Swoją drogą, to nieodgadnionymi drogami błądzi umysł japoński, który jakoś wpadł na pomysł, żeby w aucie z klimą nie montować tego filtra, choć jest miejsce na niego. :facepalm::blink::czerwona:

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...