Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam jeszcze jakieś inne (ze 3) załogi z pekaesu z drugiego dnia i górala w mrongoville

GÓRALA z Łodzi ale tak tak bardzo proszę jak nie w necie to chociaż na płytce :twisted: no imam nadzieję na jakiegoś szybkiego spocika :mrgreen: i wymianę materiałów!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jakieś inne (ze 3) załogi z pekaesu z drugiego dnia i górala w mrongoville

GÓRALA z Łodzi ale tak tak bardzo proszę jak nie w necie to chociaż na płytce :twisted: no imam nadzieję na jakiegoś szybkiego spocika :mrgreen: i wymianę materiałów!!!!

 

już edytowałem :wink: wstępnie wtorek - zajrzyj do spotkań :wink:

pozdrawiam

trzeba odświeżyć wspomnienia - może bez aut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogi napisal

 

nie gadaj, gdzie mnie widziales?

Kogi jak sie przyznajesz oficjalnie i otwarcie do uzaleznienia subarowego to moze na wzor Billa i Boba [zalozycieli ruchu AA w USA ponad 65 lat temu] zalozymy w Polsce pierwsza grupe AS - czyli Anonimowych Subaroholikow - sa grupy w Polsce AA, AN, AH, Asex, AD - niech bedzie AS.

Pozdrawiam.

Edi to Edinbourgh ??? [chyba tak sie pisze]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzakowski szkoda :cry: byłoby ciekawiej, taka mała dogrywka po plejadach. Może jednak wystartujesz to są raptem 3 przejazdy :roll:

Tym razem Wam pokibicuję

Dzień wcześniej zapowiada sie dośc huczny grill, więc w formie do jazdy i tak nie będę :smile:

 

Szkoda Piotrek !!!! Daj sobie spokój z kiełbaskami :-)

 

Będą jeszcze mega szybkie i dobrze przygotowane Justynki, które świetnie śmigają po słomce.

Ale ta frajda z jeżdżenia ... :-) no i znowu się zaroi od subaroholików :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogi napisal

 

nie gadaj, gdzie mnie widziales?

Kogi jak sie przyznajesz oficjalnie i otwarcie do uzaleznienia subarowego to moze na wzor Billa i Boba [zalozycieli ruchu AA w USA ponad 65 lat temu] zalozymy w Polsce pierwsza grupe AS - czyli Anonimowych Subaroholikow - sa grupy w Polsce AA, AN, AH, Asex, AD - niech bedzie AS.

Pozdrawiam.

Edi to Edinbourgh ??? [chyba tak sie pisze]

 

przyznaje sie, a co.... rodzina, znajomi wiedza :mrgreen:

a edi to edinburgh, szkocja

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na odprawie była mowa o zakazie stosowania opon typu slick o szutrówkach nic nie słyszałem

 

całe szczęście że zakazali bo na szutry pewnie sporo osób by slicku przyjechała :lol: :wink:

 

O ile pamiętam regulamin wspominał tylko o dopuszczeniu opon powszechnie dostępnych w handlu...

 

to ja juz nic nie rozumiem, niby strzelanie z łuku itp konkurencje a na szutrówkach można jechać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 19 (Lorda Tomira i Mastera Firka - niech moc będzie z Wami

 

Ale mi teraz urosło...............ego :twisted: Chociaż ktoś się poznał na naszej wielkości :mrgreen: . Dzięki i odpozdrawiam :cool:

 

No No Mariel dzięki za uznanie - tez urosłem - mam nadzieję że nie było to nasze ostatnie spotkanie na trasie :lol: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było spotkać starych znajomych a także poznać nowych ludzi.

 

Przede wszystkim chciałem podziękować Intakowi i chojnemu, że mnie przygarnęli do auta i pokoju, w ogóle za całe te balety. :grin:

A także pumexowi i Krebelce, którzy wzięli mnie na pilota co okazało się całkiem owocnym połączeniem skoro udało się nam wygrać „Terenówkę”.

Mam nadzieję, że miałem jakiś mały wkład w ten wynik. :smile:

 

Pozdrowienia dla ekipy MTS, Mamuśki z załogą, mcli z Martyną, Oscara z familią, aflinty z Lidką, Sybaryty, herrkama, Śmiecha i wielu innych.

Imprezowanie + spożywanie hejnałówki w takim towarzystwie przy nieco kanciastym okrągłym stole BEZCENNE :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

I cytując jednego takiego co nagrodę FAIR PLAY odebrał:

Nie ważne co tu jeszcze wymyślą my i tak będziemy przyjeżdżać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na szutrówkach można było oficjalnie jechać próby

 

na odprawie była mowa o zakazie stosowania opon typu slick o szutrówkach nic nie słyszałem

 

Tylko co oni rozumieli przez slicka? totalnie gładką gumę, czy Toyo R888 to też już dla nich slick? Bo widziałem startujące fury na tych gumach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to był przejazd manem na zaliczenie :cool:
W ogóle uważam, że to świetny pomysł z tymi dodatkowymi zadaniami na zaliczenie. Można się rozluźnić po upalaniu,a nie napinać jeszcze przy jeździe np. niby-rowerem. Nie wiem czy było to jakoś dodawane/odejmowane do/od czasu, nie chcę mi się liczyć :roll:

Poczekam aż JuNo rozkmini tabelkę w excelu :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Wysłałem prośbę o wyniki w formacie Excel'a do Biura Zlotu, ale narazie cisza.
JuNo ! Byleś na Plejadach prawie tyle razy co Ja... więc się zastanawiam po Ch.... ci te wyniki ! Niczego się nie nauczyłeś przez te lata :mrgreen:

To było pytanie kontrolne - jak długo nie będzie odpowiedzi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

I tak wiem, że wygrałem - tak jak na 3-ech poprzednich i wszystkich następnych Plejadach :cool: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Wysłałem prośbę o wyniki w formacie Excel'a do Biura Zlotu, ale narazie cisza.
JuNo ! Byleś na Plejadach prawie tyle razy co Ja... więc się zastanawiam po Ch.... ci te wyniki ! Niczego się nie nauczyłeś przez te lata :mrgreen:

To było pytanie kontrolne - jak długo nie będzie odpowiedzi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

I tak wiem, że wygrałem - tak jak na 3-ech poprzednich i wszystkich następnych Plejadach :cool: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Potrzebny jest np Solid Converter PDF, ale jak takiego nie posiadam. Może ktoś ma ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...