Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

...co by tradycji stało sie zadość, jak to już od 3 lat bywało, tak i w tym roku to własnie ja zakładam niniejszy wątek.

Nie ukrywam, że ponaglany sms-ami i wiadomosciami na skrzynkę od innych forumowiczów, ze to właśnie ja powinienem honory czynić :wink:

Strasznie to miłe, dziekuje wszystkim :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pamiętacie kiedy w zeszłym roku ruszyły zapisy na Plejady? Termin zlotu pewnie mniej wiecej ten sam, no chyba ze jest juz oficjalna data którą przegapiłem :roll: . Trzeba byc czujnym jak ważka bo idą szybciej niz świeże bułeczki :mrgreen:

 

BTW Kto się wybiera na tegoroczne Plejady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin podobny, w zeszłym roku był koniec maja, teraz czerwiec, zapisy były chyba od 2 kwietnia, jakoś na początku, ale wczesniej zapisywali się Ci, co mieli dostęp do strony z rejestracją.

 

Mam nadzieję, że się w tym roku załapię, mój mąż chce sprawdzić OBKa w terenie :roll: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma, dzięki :mrgreen: zawsze można na Ciebie liczyć

beben, ja się wybieram więc frakcję Sochaczewską możemy już powoli organizować. A co do terminu to przecież w tym roku wyjątkowo wcześnie go podano - VI Plejady odbędą się w dniach 11-14 czerwca 2009r. Mam nadzieje, że łatwiej będzie się zapisać niż w ubiegłym roku ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do terminu to przecież w tymroku wyjątkowo wcześnie go podano - VI Plejady odbędą się w dniach 11-14 czerwca 2009r.

 

Przegapiłem to info.

 

Co do frakcji sochaczewskiej to chyba jeszcze tylko Wawrzon wchodzi w gre, namawiam go na wyjazd. Zobaczymy co z tego wyjdzie bo tuż po jest Rajd Polski na którym trzeba być, a wszystko pogodzić może być kłopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie kiedy w zeszłym roku ruszyły zapisy na Plejady? Termin zlotu pewnie mniej wiecej ten sam, no chyba ze jest juz oficjalna data którą przegapiłem :roll: . Trzeba byc czujnym jak ważka bo idą szybciej niz świeże bułeczki :mrgreen:

 

BTW Kto się wybiera na tegoroczne Plejady?

Na zeszłoroczny Zlot zapisałem się 2008.04.04 (piątek) i to był pierwszy dzień oficjalnych zapisów :cool: - po trzech dniach roboczych był już full :shock: .

Wcześniej już działały zapisy dla zaproszonych.

 

Oczywista oczywistość, że ja się wybieram :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mąż chce sprawdzić OBKa w terenie :roll: :mrgreen:

Moja żona jak zobaczyła film z Plejad to stwierdziła, że w tym roku to by chciała pojechać szosową :twisted:

Jeśli dobrze pamiętam to w tym roku plejady mają być o jeden dzień dłuższe, ktoś coś wie lub ma jakiś pomysł z czym to się wiąże :???: oprócz oczywistych oczywistości :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to też będą pierwsze Plejady - zatem zapisuję się rękoma i nogami :smile:

Chciałoby się przypłynąć łódką - tylko jak ja na nią wpakuję Subarynkę :wink: . Żartuję, zjawię się oczywiście samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie bo tuż po jest Rajd Polski na którym trzeba być, a wszystko pogodzić może być kłopot

Proszę nie kombinować :mrgreen: wszystko można połączyć, ja w zeszłym roku też miałem kilka spraw oprócz plejad i wyszła mi taka traska:

Gdańsk - Wałbrzych,

Wałbrzych - Warszawa

Warszawa - Kraków - Warszawa

Warszawa - Chorzów (przez Bratysławę :shock: ) na koncert Metallica

Chorzów - Warszawa

Warszawa - Gdańsk

Obecność obowiązkowa, bo będą bany :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben, Smiech'u, wspólny wyjazd jak w zeszłym roku robimy??

jak nas zaproszą

 

jestem oczywiście za, ostatnio bardzo fajnie jechało się w około 10 samochodowym konwoju :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Mar 12, 2009 11:18 am ]

Proszę nie kombinować wszystko można połączyć, ja w zeszłym roku też miałem kilka spraw oprócz plejad i wyszła mi taka traska:

Gdańsk - Wałbrzych,

Wałbrzych - Warszawa

Warszawa - Kraków - Warszawa

Warszawa - Chorzów (przez Bratysławę ) na koncert Metallica

Chorzów - Warszawa

Warszawa - Gdańsk

Obecność obowiązkowa, bo będą bany

 

Szacuneczek :mrgreen: .

BTW Na koncercie tez byłem ale sie cholernie zawiodłem nagłośnieniem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Na koncercie tez byłem ale sie cholernie zawiodłem nagłośnieniem :evil:

Ja niestety też :cry: na płycie było fatalnie słychać, ale i tak warto było jechać 1500km z Warszawy :mrgreen: (na szczęście na prawym)

 

Ile osób z Trójmiasta się wybiera, w zeszłym roku była tylko apal, o przepraszam Apal i ja Przemek73 tzn. Primi :mrgreen:

 

Nicki pozmienianie, trzeba koniecznie nowe koszulki pozamawiać u boćka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile osób z Trójmiasta się wybiera, w zeszłym roku była tylko apal, o przepraszam Apal i ja Przemek73 tzn. Primi

:cool:

Z 3miasta było więcej osób, ale tylko my z forum :wink:

 

Nicki pozmienianie, trzeba koniecznie nowe koszulki pozamawiać u boćka.

 

jest szansa, że będzie cieplej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście się wybieram i też zastanawiam się nad szosową

Primi napisał/a:

Nicki pozmienianie, trzeba koniecznie nowe koszulki pozamawiać u boćka.

Primi, skąd zmiana nicka :?: Mogą nas mylić :?: :twisted:

Oczywiście się wybieram i też zastanawiam się nad szosową. Trzeba się wcześnie skoncentrować nad wyborem hotelu, żebyśmy nie byli porozrzucani, jak w zeszłym roku. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się wcześnie skoncentrować nad wyborem hotelu, żebyśmy nie byli porozrzucani, jak w zeszłym roku.

 

O to to, bo widzę, że frakcja turystyczna jedzie popracować tym razem :wink: .

 

Ja liczę, że znowu uda mi się na lewym tylko w tamtą stronę, później mam zamiar leniuchować na prawym :wink: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...