Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wytłumaczcie mi proszę te niuanse tras.

Terenowa to zdaje się ciężka przeprawa przez błota i piach (tak by wynikało z fotek z zeszłych edycji), szosowa - raczej wiadomo.

A turystyczna?

Turystyczna - LANS :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A turystyczna?

 

kciałam wrzucić felieton z PLEJAD o tem wspaniałem wydarzenie jakiem jes trasa turystyczna ale ... cheba bedzie lepi jak se nabendziesz wspomniany periodyk i prześlabizujesz. Od września wyjszły czy numery z trylogiom na na temat ZLOTU. Turystyczna jes w grudniowym.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcześniej na plejadach nie bylem (bo niby jak?), to też popełnię w tym roku. Pani już została namówiona i jako świeżo upieczeni nowożeńcy przed podróżą poślubną podjedziemy do was ... poznać was. :cool:

Oby pogoda dopisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku chyba tez terenowa, i mam nadzieje że ALEX weżmie kampera :twisted:

Jak Ty terenowa, to ja szosowa Auto w tej sytuacji mam chyba pewne (za 1 litr Finlandii). Pełna specyfikacja wozu:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=120164&start=0

ALEX weżmie kampera, ale Plejad i Rajdu Polski napewno nie wytrzyma. Kamper albo tata :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krajan, świeżak i podekscytowany jesteś więć oszczędzam pasek ale oficjalnie ostrzegam... nie przeklinamy, bluzg wykropkowany traktujemy również jako bluzg, nie grozimy innym forumowiczom pobiciem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, sorry, naprawię się

 

Czy przypadkiem nie spotkaliśmy się jakiś tydzień temu rano na Partyzantów koło Bevrly Hills? Masz takiego ładnego niebieskiego GT-eka na złotym felunku?

 

 

Raczej nie, ja mam RS`a granatowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...