Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No kurde balans....... Sesja mi wtedy wypada...............

 

No to nie masz wyjścia, szkoda mi ciebie bo ..... :sad:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bedziesz sie musiał uczyc we wrześniu żeby wszystko w poprawkach zaliczyć :lol: Plejady nie mają terminu poprawkowego wiec wybór jest tylko jeden :twisted:

 

[ Dodano: Czw Mar 12, 2009 1:17 pm ]

Wpadnę.

 

LEGACEM .

 

Oczywiście na turystyczną sie szykujesz :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, skąd zmiana nicka :?:

Hubeeert promocję zrobił :mrgreen:

Oczywiście się wybieram i też zastanawiam się nad szosową.

No to mamy ustalone jedziemy szosową :mrgreen:

Trzeba się wcześnie skoncentrować nad wyborem hotelu, żebyśmy nie byli porozrzucani, jak w zeszłym roku. :mrgreen:

Dokładnie tak, jestem za. Musimy wspólnie coś upolować. Może wcześniej do SIP-u wysłać jakąś prośbę w tej sprawie :???:

Albo w dwa wozy 8) .

Dwa wozy naraz, ot zuch z Ciebie :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy ustalone jedziemy szosową

OK, tylko muszę znaleźć pilota, bo moja Druga Połowa nie lubi tych klimatów :cry: Jakieś propozycje są - trzeba zrobić casting :twisted:

I może uda mi się w tym roku namówić mojego kierowcę na trasę szosową?

Jak się dołączę, to może razem namówimy :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę, że znowu uda mi się na lewym tylko w tamtą stronę, później mam zamiar leniuchować na prawym .

Apal, na szosowej ( :?: ), to się na prawym chyba pilotuje, a nie leniuchuje :wink:

 

terenowej :idea: , na szosowej identyczny OBK już kiedyś był :shock: , myślałam nawet że to mój, ale tablice były inne :wink:

 

albo znowu będzie relaks :mrgreen:

 

o ile się załapiemy :roll:

 

Przemeq, tylko żeby Ci znowu się terminy nie pomyliły, na ślub się nie umawiaj :razz: :wink:

 

Harvester, termin obejmuje Boże Ciało i weekend po BC :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, kiedyś dojdzie do sytuacji, że zaliczysz jakąś taryfę i Cię objadę. A wtedy się odegram za wszystkie czasy .

 

niedoczekanie twoje :cool: , moja żonka nigdy sie myli w nawigacji. ot taki wyjątek wśród kobiet :wink: , a jak ja mam zamiar się pomylić to ona jak nie huknie .... , że wolę się nie sprzeciwiac i jest ok :mrgreen:

 

Mam nadzieję że przejdziesz BK na Plejadach :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, tylko muszę znaleźć pilota, bo moja Druga Połowa nie lubi tych klimatów :cry: Jakieś propozycje są - trzeba zrobić casting :twisted:

Możesz jechać bez pilota, to chyba nie stanowi większej różnicy :wink: :mrgreen: No chyba, że walczysz o wynik, to wtedy trzeba się zacząć zbroić i trenować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja żonka nigdy sie myli w nawigacji. ot taki wyjątek wśród kobiet :wink: , a jak ja mam zamiar się pomylić to ona jak nie huknie .... , że wolę się nie sprzeciwiac i jest ok :mrgreen:

 

Nie tylko Twoja. :cool:

 

Mam nadzieję że przejdziesz BK na Plejadach :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

LOL :mrgreen::mrgreen:

 

A odnośnie obecności, to jeszcze nie wiem na pewno ale postaram się być obecny.

Plejady są super. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jechać bez pilota, to chyba nie stanowi większej różnicy
Jednak przekonałem się, że nawet na turystycznej pilot się przydaje, bo trasy nie zawsze były takie, jak je GPS wyznaczył. W dodatku mam paskudnie złą orientację w terenie (jak to mawiam, gubię się we własnej piwnicy :evil: ).
No chyba, że walczysz o wynik, to wtedy trzeba się zacząć zbroić i trenować
Wolnym ssakiem i przeciw naszm forumowym orłom nie mam szans :mrgreen: ... ale się staram ... i na "Emilowych" pojeżdżawkach plasuję się pod koniec stawki. :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolnym ssakiem

Szosowa ma chyba podział na klasy więc będzie oddzielna klasyfikacja dla takich asów jak my :mrgreen:

nawet na turystycznej pilot się przydaje, bo trasy nie zawsze były takie, jak je GPS wyznaczył

A to prawda maiłem na myśli raczej same próby sportowe, na placu chyba się nie zgubisz :?: :wink:

Mam nadzieję że przejdziesz BK na Plejadach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Czy jak mam końcowy tłumik z El-tecu to przejdę BK czy wpadnę wolnymssakiem do outlaw :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na placu chyba się nie zgubisz

Wiesz, tych pachołków tyle zwykle nastawiają, a tu adrenalina itd. :twisted: ... ale damy radę :mrgreen:

ciekawe czy spoiler WRC mi pomoże

Pomoże, on zdaje się dodaje ze 40 kucyków :!: :mrgreen:

... więc może jednak dołączysz do szosowej :?: Ja nie mam spoilera, więc masz fory :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... więc może jednak dołączysz do szosowej :?: Ja nie mam spoilera, więc masz fory :mrgreen:

 

Na szosowej niestety nie wyśpię się na prawym, sądząc po ekipie, która pojedzie - raczej będę zmęczona nad ranem... :mrgreen:

 

Primi, a myślałam, że świeżynka jesteś... :mrgreen: - nowy nick-nowa tożsamość :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy ustalone jedziemy szosową

OK, tylko muszę znaleźć pilota, bo moja Druga Połowa nie lubi tych klimatów :cry: Jakieś propozycje są - trzeba zrobić casting :twisted:

A może młody się nada? Albo nie. Serwis nam się zawsze przydać może... :mrgreen::mrgreen:

 

A na szosową trzeba przekonać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylna część(zwana pupą) gotowa :?: :mrgreen:

 

 

szubaru, echhh, to droga przez mękę... już w drugim punkcie stoi, bo w pierwszym tak spaprali, że ledwo się udało uratować lotkę lub to co z niej zostało... szlag mnie jasny trafia :evil::evil::evil::evil:

 

Liczę, że do Plejad ogarną :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...