Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Koledzy, potrzebuję zrobić internetową księgarnię. Mam stacjonarną ale idzie jak krew z nosa, potrzebuję wskoczyć do internetu z towarem. Potrzebuję to zrobić szybko i małym kosztem. Wiem że są gotowe sklepy i kupuję tylko abonament. Może mi ktoś coś polecić, będę wdzięczny za pomoc.

 

 

Najlepiej kupic abonament na cos gotowe, bo od zera robienie to bedzie wiekszy koszt i trudniej - za to wada, narzedzie mniej elastyczne i nie spersonalizowane. Jak chcesz szybko wystartowac, to tylko gotowiec.

Dzieki serdeczne,to żaden biznes musze zwyczajnie upłynnić znaczna cześć towaru po kiepskich dla mnie cenach, pewnie nawet na paczki, a ze zależy mi na czasie to jednak skorzystam z tego gotowca. Dzieki za radę

 

 

Hi,

nie wiem jakie książki usiłujesz sprzedać ale znam trochę poletko wydawnicze od strony dystrybucji.

Jeżeli paczki z książkami są ogolnie dostepnym towarem to poważnie zastanowilbym się nad wydawaniem określonej liczby $$ na uruchomienie sklepu. Czas i wysilek konieczny na pozycjionowanie nie łaczy się z metodą szybkiej sprzedaży.

Jeżeli masz w ręku towar ktory zejdzie szybko to nie masz problemu :) samo sie sprzeda.

Podpowiedz co to za książki.

Jezeli ma byc szybko i tanio na zasadzie zalega mi i chetnie sie pozbędę aby odzyskac częśc $$ wtopionych w towar to sugeruję kontakt z hurtownikami. Za odpowieni % pewnie wezmą. szanse szybkiej sprzedaży są dużo większe.

Dzieki, o prawie zwrotu czy rozliczenia po kosztach nie ma mowy, temat przerabiałem. A książki wszelkiego rodzaju od podręczników po albumy. Potrzebuje to upłynnić do roku wiec jeszcze trochę czasu jest. Myśle nad internetem bo chce to pchnąć w paczkach, powiedzmy 10 książek za 50 zł z udziałem albumów. Nie ma tragedii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiałeś się nad wrzuceniem tego na Allegro?
Samo zrobienie sklepu to dopiero początek, trzeba go wypromować, a to pożera i czas i pieniądze. Na Allegro przewijają się tłumy ludzi (klienci już są) wystarczy im to sprzedać.
Chyba, że zamierzasz rozwijać sklep a nie budować go tylko po to żeby upłynnić ten towar, ale wtedy mógłbyś uderzyć i tu i tu jednocześnie.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiałeś się nad wrzuceniem tego na Allegro?

Samo zrobienie sklepu to dopiero początek, trzeba go wypromować, a to pożera i czas i pieniądze. Na Allegro przewijają się tłumy ludzi (klienci już są) wystarczy im to sprzedać.

Chyba, że zamierzasz rozwijać sklep a nie budować go tylko po to żeby upłynnić ten towar, ale wtedy mógłbyś uderzyć i tu i tu jednocześnie.

 

Popieram, jesli opchnac tylko towar, to allegro, olx i inne takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inżynier (konstruktor) z wiedzą o silnikach spalinowych poszukiwany!

 

Mamy kilka ofert do dyskusji, praca w pierwszej lidze (takich firm jak nasza jest na świecie dwie, najwyżej trzy).

 

Więcej info na PW

Edytowane przez Knurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@, puść do mnie info. Mój dobry przyjaciel być może by podpasował. Wykształcenie jest, doświadczenie w projektowaniu jest i do tego ta tematyka to jego pasja od wielu lat. Może akurat mu podpasuje. Sam osobiście też jestem mgr inż. w dziedzinie budowy i eksploatacji silników, ale nie mam zmysłu do projektowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam osob do pracy w introligatorni - od zaraz do konca sierpnia. Osoby dokladne i sumienne - skladanie / sklejanie standow reklamowych. Praca dwuzmianowa 6.00 - 14.00 oraz 14.00 - 22.00 w Falenicy (budynek Mery Pnefal).

Stawka 10pln netto/h.

Osoby zainteresowane zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma budowlano-remontowa mojego brata poszukuje pracownika od zaraz.

Zajmują się również dekarstwem i aktualnie poszukują pracownika do pomocy na dachach.

 

Oczywiście zdolności, lub doswiadczenie mile widziane, ale niekonieczne.

 

Może ktoś z forum, a może znacie kogoś kto byłby zainteresowany?

 

Praca jest od zaraz. Nawet od jutra.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma budowlano-remontowa mojego brata poszukuje pracownika od zaraz.

Zajmują się również dekarstwem i aktualnie poszukują pracownika do pomocy na dachach.

 

Oczywiście zdolności, lub doswiadczenie mile widziane, ale niekonieczne.

 

Może ktoś z forum, a może znacie kogoś kto byłby zainteresowany?

 

Praca jest od zaraz. Nawet od jutra.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na pw.

Dodam, że praca w Warszawie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocek i bliskie okolice (przynajmniej na tę chwilę), okolice branży TSL, szukam:

- prawników do współpracy... pisma, pieczątki, pisma, pieczątki, pisma, pieczątki, czasami sąd

- kreatywnych współpracowników (k/m) do biura (rozmowy z klientami w biurze/telefon, handel, czasami wizyty u klienta, internet, bardzo ważna umiejętność dopasowania się w rozmowie do poziomu interlokutora, prawo jazdy, baaardzo mile widziany j.niemiecki/angielski)

Info: kalifor ta od bananów o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braciak szuka młodego zdolnego testera w ramach dorywczej pracy "na wakacje"

 

Daj młodemu człowiekowi pracę na wakacje!

Szukam kogoś w miarę ogarniętego do "przeklikania" i przetestowania aplikacji według określonych procedur oraz uzupełnienia braków w dokumentacji użytkownika.

Praca na kilka dni. Stacjonarnie w Piastowie (Maz).

Wymagania: umiejętność szybkiego pisania na komputerze, płynna obsługa komputera, znajomość języka polskiego na poziomie nieżenującym.

Podaj dalej lub zgłoś się na priv.

Dziękuję!

(nie programisty - testera, najlepiej bez znajomości kodowania - osoby zdolnej do zepsucia aplikacji i opisania tego w raporcie).

Kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam pracy

Inżynier architekt krajobrazu- specjalność projektowanie krajobrazu wielofunkcyjnego

Duża wiedza motoryzacyjna (największa moja pasja chyba  ;))

Angielski na poziomie b2 + podstawy niemieckiego

Prawo jazdy kat.b (mam własne auto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Projektowanie mebli, wystaw (stawianie ekspozycji od A do Z) i wnętrz (kuchnie, łazienki itp)

Jak by ktoś słyszał o czymś lub szukał- zapraszam na PW.

 

hej pw

Hej Wszystkim!

 

Przypominam się z moją inicjatywą - możliwość dorobienia. 

Zajmujemy się wyposażaniem w meble biurowe, meble hotelowe, krzesła, sofy, fotele:

 

1. Biur

2. Hoteli

3. Restauracji

4. Kawiarni

 

wystarczy wskazać inwestycję, a my już się dalej wszystkim zajmiemy. Wynagrodzenie prowizyjne

 

A może ktoś z forumowiczów obecnie lub w przyszłości będzie potrzebował wyposażenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pracownika do Helpdesku

Narodowość bez znaczenia ważna znajomość polskiego i angielskiego.

 

 

Zadania

udział w projektach realizowanych na potrzeby Spółki,

utrzymywanie i zapewnienie ciągłości pracy użytkowników w systemach Microsoft Windows,

wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z obsługą komputerów i programów komputerowych,

wsparcie w zakresie sprzętu peryferyjnego,

diagnostyka i naprawa sprzętu komputerowego (w tym współpraca z serwisami zewnętrznymi),

instalacja i konfiguracja komputerów stacjonarnych i notebooków,

obsługa i dokumentacja zgłoszeń,

inwentaryzacja sprzętu komputerowego,

 

Wymagania:

znajomość podstawowych zagadnień sieciowych: TCP/IP, LAN/WAN, DHCP, DNS,

znajomość środowisk: Windows XP, Windows 7,

bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

umiejętność pracy zarówno w zespole jak i samodzielnie.

 

Dodatkowym atutem będzie:

znajomości środowisk Microsoft Windows Server,

znajomość rozwiązań mobilnych,

znajomość zagadnień bazodanowych,

Prawo jazdy kategorii B,

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

 

Kontakt przez forum albo lowubedo@gmail.com

Edytowane przez n3wbi3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...