Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne dzięki, kiedyś skorzystam i sam odwzajemnię:) Ale jutro mam ostatni dzień urlopu i zarazem pierwszy od kwartału, kiedy to moja, wielce szanowna menago od czasu wolnego, dała mi dzień dla siebie abym mógł posprzątać w szopie i podziałać przy aucie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adi660r napisał:

Założyć stowarzyszenie miłośników Plejad, pozyskać dofinansowania, potem zdefraudować i się bawić;)

Ale co? Myślisz, że @Dyrekcja trzyma za nas kciuki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adi660r napisał:

rozszerzenie struktur o kaskaderów:):)

Żebym tak na stare lata miał się wygłupiać i robić z siebie pośmiewisko? Do czego to doszło?  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrissKristoffers nic się nie martw.. Normalna sprawa..

Ja chętnie przyjmę coś w Krk.. Oczywiście coś pasujacego dla obu stron.. Obecnie przebywam w Wwa ale moje drogi kierują się w tamtą stronę..

Ps. Dostępny od za 2tyg. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Guliwer napisał:

A nie odnosicie wrażenia, że straciliśmy pracę za czytanie The Forum? :facepalm:

Skąd wiedziałeś??? Moja szefowa miała wydrukowane wejścia i wpisy na The Forum. Miałem do wyboru dostać dyscyplinarkę tj. art. 52 lub podpisać porozumienie stron w trybie natychmiastowym bez okresu wypowiedzenia. 

 

I jeszcze z tekstem "te twoje Subaru to jest chore". 6 lat tam pracowałem czaicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiedziałeś??? Moja szefowa miała wydrukowane wejścia i wpisy na The Forum. Miałem do wyboru dostać dyscyplinarkę tj. art. 52 lub podpisać porozumienie stron w trybie natychmiastowym bez okresu wypowiedzenia.   

I jeszcze z tekstem "te twoje Subaru to jest chore". 6 lat tam pracowałem czaicie? 

 

Serio dyscyplinarka postraszyla? To musialoby być naprawdę poważne naruszenie dyscypliny np. Pijany, opuszczenie stanowiska, nieprzychodzenie. Za opisane tu działanie to raczej nagana.

Gdyby nie podchodziło pod art 52 mógłbys dochodzić praw w sądzie pracy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jkarp niekoniecznie, popatrz na wyrok Sądu Najwyższego z 4 listopada 2010 r. (II PK 110/10). 

Quote

kwestia, czy korzystanie ze sprzętu należącego do pracodawcy do celów niemających związku z wykonywaną pracą jest ciężkim naruszeniem podstawowych obowiązków pracowniczych, powinna być oceniona z punktu widzenia częstotliwości tych działań. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo widzisz kolego trzeba pracować w obrębie swoich zainteresowań , mi za czas spędzony na forach samochodowych nikt głowy nie suszy bo zawsze mogą poszukiwać tam czegoś związanego z moja pracą. Nawet do biura gazetki branżowe nam kupują a za moją namową również plejady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karenz napisał:

Bo widzisz kolego trzeba pracować w obrębie swoich zainteresowań , mi za czas spędzony na forach samochodowych nikt głowy nie suszy bo zawsze mogą poszukiwać tam czegoś związanego z moja pracą. Nawet do biura gazetki branżowe nam kupują a za moją namową również plejady.

Gdzie wysłać CV? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...