Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzucę nie siebie do tematu. Kolega dość mocno związany z motoryzacją od dziecka, prowadzi obecnie blog konserermotoryzacji.pl , testuje nowe modele na zaproszenia dealerów, a to wszystko w ramach pasji. Z tego co wiem to chętnie połączyłby przyjemne z pożytecznym i przyjrzałby się ofertom z branży typowo motoryzacyjnej lecz nie od strony mechaniki, a bardziej np. stanowiska w salonie lub gazecie/portalu motoryzacyjnym. Obecnie w na stanowisku w branży e-commerce. Wiedzę ma szeroką i dotyczącą wielu marek, natomiast przede wszystkim tej z jedną gwiazdą ;) także jeśli ktoś szuka to jak najbardziej polecam, zwłaszcza, że pióro ma lekkie a i aparycję do klienta także nienaganną. Jak ktoś ma propozycję to przekażę bezpośrednio.

Do polubienia bloga i profilu na FB za równo tego jak i jego W124 Brabus także zapraszam :) 

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwany młodszy rekruter / specjalista od tzw. employer brandingu.

Ciekawa i rozwijająca praca dla osoby, która nie chce się zamykać w 'korporacyjnym taśmociągu'. Konieczna przyzwoita znajomość angielskiego.

 

Praca pod Krakowem (okolice lotniska), firma jest z branży motoryzacyjnej (i nie chodzi o hurtownię części zamiennych czy olei) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Knurek1111 napisał:

Praca pod Krakowem (okolice lotniska), firma jest z branży motoryzacyjnej (i nie chodzi o hurtownię części zamiennych czy olei) ;)

A nie prościej napisać nazwę firmy, żeby każdy zainteresowany mógł sobie sprawdzić? (Nie żebym był zainteresowany, tylko nie rozumiem takiego ukrywania się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bast napisał:

A nie prościej napisać nazwę firmy, żeby każdy zainteresowany mógł sobie sprawdzić? (Nie żebym był zainteresowany, tylko nie rozumiem takiego ukrywania się)

 

Po to występuję tutaj jako Knurek1111, żeby móc sobie spokojnie wypisywać co mi się podoba ;) A nie żeby później tłumaczyć się naszym klientom, że napisałem to albo tamto. Nazwa firmy tylko na PW dla zainteresowanych pracą:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Poszukiwany:

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Kraków

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało: 

  • diagnostyka i naprawa samochodów zgodnie ze standardami ASO Subaru,
  • wykonywanie napraw, przeglądów okresowych,
  • diagnozowanie usterek przy pomocy komputerów diagnostycznych,
  • doposażanie nowych samochodów,
  • dbałość o powierzone mienie, czystość i porządek na hali warsztatowej oraz stanowisku pracy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwany:

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Kraków

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało: 

  • diagnostyka i naprawa samochodów zgodnie ze standardami ASO Subaru,
  • wykonywanie napraw, przeglądów okresowych,
  • diagnozowanie usterek przy pomocy komputerów diagnostycznych,
  • doposażanie nowych samochodów,
  • dbałość o powierzone mienie, czystość i porządek na hali warsztatowej oraz stanowisku pracy.

Wymagania kwalifikacyjne: 

  • wiedza z zakresu elektryki, elektroniki i mechaniki pojazdowej,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, oraz schematów elektrycznych,
  • wykształcenie kierunkowe elektromechanik/mechanik pojazdów samochodowych,
  • doświadczenie w zawodzie jako elektryk, lub elektro-mechanik samochodowy minimum 3 lata.

Oferujemy: 

  • pracę w renomowanej firmie,
  • perspektywę rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia techniczne),
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • motywacyjny system wynagrodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja usilnie poszukuję kogoś, kto po swojej "etatowej" pracy będzie w stanie wygospodarować parę chwil aby zając się moim ogrodem i ogólnie podwórkiem.

Z powodu totalnego braku czasu, niestety zaniedbałem bardzo te sprawy.

 

Do zrobienia:
- ogólne ogarnięcie terenu

- uzupełnienie "placków" na trawniku

- sprzątanie liści

- poprawienie niedoróbek w kostce

- ułożenie odwodnienia wzdłuż podjazdu

- odnowienie domku "ogrodniczego"

- inne prace ogrodnicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2018 o 18:10, donrej napisał:

Woyt skąd jesteś?

 

Jak w opisie - Łódź, dzielnica Widzew

 

W dniu 6.07.2018 o 16:03, diabel_215 napisał:

Albo inaczej, jeżeli mieszkasz w okolicach KRK to odezwij się na pw

 

Niestety nie KRK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ojciec Założyciel

W Krakowie Emil Frey poszukuje aktualnie mechanika samochodowego ( lub elektro mechanika ).

Warunki są przyzwoite, praca pewna, żadnych "nielegali" ( to inne Forum :) ).

Gwarantowane także warunki socjalne ( w tym opieka medyczna ).

Naturalnie znajomość tematyki Subaru ( lub Mazdy ) mile widziana, ale niekonieczna ( szkolenia w standardzie ).

Wynagrodzenie prowizyjne ( to normalne na tych stanowiskach ).

Całość oczywiście na normalną umowę o pracę.

 

Jest też jeden minus - bardzo blisko do mnie :biglol:

 

Jeżeli ktoś coś wie ( znajomi ?) proszę o kontakt bezpośrednio z działem personalnym : kadry@subaru.pl

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukam ogarniętego specjalisty ds planowania produkcji z dobrą znajomością Excela i umiejętnościa analitycznego myślenia z udokumentowanym doświadczeniem. Firma produkcyjno usługowa z zakresu obróbki metalu i budowy konstrukcji stalowych. Lokalizacja Bydgoszcz.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przed świętami taki "prezent" mi się trafił i straciłem pracę, Szukam zatrudnienia praca biurowa, administracja szeroko rozumiana albo coś związanego ze znaczkiem 6 gwiazd :) czyli "szybko, sprawnie przywieź, zawieź, a przy tym baw się dobrze" :yahoo:

 

Może ktoś, coś lub wie kto potrzebuje praca w terenie jak najbardziej - dosyć siedzenia za biurkiem, a z budowania modeli wyżyć się nie da. Jeżeli będzie potrzeba oczywiście podeślę CV

 

pozdrawiam

krisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, tylko według mojej lokalizacji, home-office mile widziany i praca związana z Plejadami :wub: Jakby coś to byłem, jakkolwiek to nie zabrzmi, wysoko wykwalifikowanym sprzedawcą :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...