Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy zna się ktoś na wycenie lokomotyw ? lub jest w stanie mi wycenić lokomotywy gdy podam model oraz przebieg ? Jak ktoś coś to proszę o kontakt na prv. Będę wdzięczny za pomoc. 

:huh:  kupiłeś pociąg, czy pracujesz w FABLOK'u ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Koledzy zna się ktoś na wycenie lokomotyw ? lub jest w stanie mi wycenić lokomotywy gdy podam model oraz przebieg ? Jak ktoś coś to proszę o kontakt na prv. Będę wdzięczny za pomoc.

 

:huh:  kupiłeś pociąg, czy pracujesz w FABLOK'u ?
Mam tylko na sprzedaz 6 lokomotyw ale temat już pchnięty.

poszukuję osób na stanowisko sprzedażowe  w branży energetycznej, możliwa umowa o pracę, umowy zlecenia, własna działalność.

Sprzedaż energii grupa zakupowa ?

Drodzy koledzy i koleżanki, jest ktoś może kto się zajmuje konserwacja, przeglądami i usuwaniem awarii na sieciach energetycznych ? Głownie linie napowietrzne, stacje transformatorowe, jeśli tak proszę o kontakt. Chciałem uzyskać porady fachowca a dokładnie konsultacji za które oczywiście zapłacę. Szukam experta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

poszukuję osób na stanowisko sprzedażowe  w branży energetycznej, możliwa umowa o pracę, umowy zlecenia, własna działalność.

Sprzedaż energii grupa zakupowa ?

 

 

 

handlowcy którzy będą pozyskiwali klientów indywidualnych ( później także firmowych ) w celu zmiany dostawcy energii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje projektanta konstrukcji - nie koniecznie z uprawnieniami ale z doświadczeniem. Nie szukam asystenta, któremu wszystko trzeba pokazać a potem 2x sprawdzić ale w miare samodzielnej osoby z którą wystarcy razczy dwa na tydzień ustalic ogólny kierunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Inżyniera budownictwa z j. niemieckim z Podlasia chętnie z jedną sztukę zawezmę.

Firma ma domki stawia w liczbie 75 sztuk/miech, a niedługo będzie 100.

Duża doświadczona i te sprawy 5-ta w Niemczech pod wzgl. ilości domkow budowanych na rok.

Praca najpierw najpewniej w Bielsku, potem jako kier. kontraktu lub budowy: Niemcland, Austria, Szwajcarnia itp.

Jak coś to PW z tym że ten niemiecki to faktycznie trza umieć "ja żem przysięgam panie miał czwórkę na maturze" nie wystarczy.

Jak nie poszprechamy przez fona wcześniej porządnie to dalej CV nie puszczę w dziewczyny zatrudniające :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam młodych operatorów kamer.

Ogarniętych, którzy też będą pomagać w innych pracach na planie lub w trakcie realizacji.

Umowa o dzieło lub zlecenie.

 

Kandydatury, propozycje proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Poszukuje ludzi którzy potrafią pisać o samochodach/motoryzacji. Praca zdalna.

Moze Matka Forumowa? :)

 

U Matki to - o ile pamiętam - są pewne problemy po stronie formalnej (gramatyczno-semantyczno-ortograficznej) - chyba że to nie musi być opisywane po polsku i dopuszczalne są inne "narzecza" :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, poszukuje pracy dla zony. najlepiej na terenie Katowic. Żona inżynier sanitarny bez uprawnień, ale ma bardzo duże doświadczenie w budowie oczyszczalni ścieków pod klucz. Ogólnie mądra dziewczyna. Dziś zajmuje sie projektowaniem automatyki prźemyslowej. Ale z uwagi na ciężki dojazd, musimy coś pilnie zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To i ja tu napiszę, co prawda nie dla siebie, ale szukam pracy dla dziewczyny, może ktoś gdzieś coś słyszał o jakieś korpo, gdzie poszukują kogoś z językiem hiszpańskim i angielskim? Malutki problem, nieznajomość języka polskiego... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym w Krakowie, jednak, jako że dopiero planujemy przeprowadzkę, w grę wchodzą inne większe miasta. Warszawa, Łódź, Wrocław. Na razie robimy rozeznanie :) na razie jest motywacja do nauki polskiego :) bo z tego co przeglądam różne oferty to ciężko bez niego :)

Edytowane przez zajcev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym w Krakowie, jednak, jako że dopiero planujemy przeprowadzkę, w grę wchodzą inne większe miasta. Warszawa, Łódź, Wrocław. Na razie robimy rozeznanie :) na razie jest motywacja do nauki polskiego :) bo z tego co przeglądam różne oferty to ciężko bez niego :)

Niech spróbuje w Oliver Wyman (Warszawa) jako administrative assistant. Wiem, że dłuższy czas szukali kogoś z hiszpańskim, polski nie jest wymagany (wystarczy angielski). Ogólnie zerknij na pracuj.pl w profil firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Osobiście wolałbym w Krakowie, jednak, jako że dopiero planujemy przeprowadzkę, w grę wchodzą inne większe miasta. Warszawa, Łódź, Wrocław. Na razie robimy rozeznanie :) na razie jest motywacja do nauki polskiego :) bo z tego co przeglądam różne oferty to ciężko bez niego :)

Niech spróbuje w Oliver Wyman (Warszawa) jako administrative assistant. Wiem, że dłuższy czas szukali kogoś z hiszpańskim, polski nie jest wymagany (wystarczy angielski). Ogólnie zerknij na pracuj.pl w profil firmy

 

 

To ja podobnie polecę Accenture, często w projektach nie jest wymagany polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...