Skocz do zawartości

Dodatkowe wskaźniki


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

mam u siebie zielone defi - polecam - idealnie pasuje do seryjnego oświetlenia w bug'u

 

DEFI są extra bez dwóch zdań tylko ich cena jest teraz trcochę nie teges :evil:

Polecam STRI DLM II , naprawde porzadne zegary i do tego deszek DEFI i jest super, w miare dokładne, ceremonia startu, alarmy dzwiekowe , generalalnie wszystko to co ma DEFI oprócz nagrywania historii, ale to gadzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit - podrzucisz namiar gdzie można je dostać ?

Na Alle ktoś z Limanowej nimi handluje.

Ale podświetlenie z tego co widzę białe lub bursztynowe :(

 

Carfit możesz wskazać, które to STRI DLM II ? http://www.striracing.com/hom.htm

 

Z dostępnych na rynku z zielonym podświetleniem to tylko AG. Podobno te nowe np. serii SM są już zdecydowanie lepszej jakości .....

 

APEXI mają właśnie niebieskie podświetlenie i czerwone wskazówki. http://www.apexi-usa.com/products/?id=5348

 

Carfit - odradzasz je czy poprostu nie miałeś z nimi do czynienia ?

 

PS.z tego co widzę jest różnica dla boost - electrical bądz mechanical, który jest właściwy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit - podrzucisz namiar gdzie można je dostać ?

Na Alle ktoś z Limanowej nimi handluje.

Ale podświetlenie z tego co widzę białe lub bursztynowe :(

 

Carfit możesz wskazać, które to STRI DLM II ? http://www.striracing.com/hom.htm

 

Z dostępnych na rynku z zielonym podświetleniem to tylko AG. Podobno te nowe np. serii SM są już zdecydowanie lepszej jakości .....

 

APEXI mają właśnie niebieskie podświetlenie i czerwone wskazówki. http://www.apexi-usa.com/products/?id=5348

 

Carfit - odradzasz je czy poprostu nie miałeś z nimi do czynienia ?

 

PS.z tego co widzę jest różnica dla boost - electrical bądz mechanical, który jest właściwy ?

 

te http://www.striracing.com/pro_d_e.htm

na końcu strony, całkiem ładne, nieżle działają ,są elektrical, z alarmami itd.

 

O Apexi nie mam zdania, bo ich nie widziałem ani nie montowałem, ale firma jest napewno dobra :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ostatnie pytanie:

czy to jest dobra wartość ciśnienia na trójce przy 5000 rpm... :twisted:

 

Nie, z całą pewnością nie. Osobiście bym się nie przejmował o ile posiadasz seryjne turbo, ono najzwyczajniej w świecie nie jest w stanie tyle napompować.

 

Czy wykorzystujesz seryjny wężyk podciśnienia, który jest w komplecie AG ? Jeżeli tak, to wyrzuć jak najprędzej ten badziew i załatw sobie np. wężyk VAGowski.

Najlepiej podjedż do kogoś kumatego, podłączcie samochód pod SSM bądź inny soft i sprawdżcie (w trakcie jazdy) maksymalne wartości doładowania.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, należy Wam się kilka słów wyjaśnienia:

wszyscy dobrze wiemy, że gdybym miał TAKIE doładowanie, to jedynym pytaniem jakie mógłbym zadać jest pytanie kropkowicza Jaki miałem silnik? :P

Niezły - 450 kucy, choć tylko przez 10 minut :mrgreen: :wink:

To zdjęcie to wspaniałe "Opening ceremony", tak mi się akurat udało złapać... Wybaczcie... :oops:

W rzeczywistości wskazania mieszczą się dokładnie między -0,7 a + 0,5 i mam nadzieję, że są ok.

Co do samego zagara, jest bardzo bardzo fajny i daje radę, zapłaciłem za niego 155 zł i myślę, że w tym przedziale stosunek ceny do jakości jest rewelacyjny.

Oczywiście jest to elektronika z silnikiem krokowym i z warningiem, który fabrycznie jest ustawiony na 1,5 bara.

Jeżeli ktoś nie potrzebuje Defi, Greddy albo Stri, to mogę to polecić z czystym sumieniem no i nie jest to chińszczyzna tylko Taiwan... :twisted: :wink:

 

BTW

Nie dziwię się, że kupują je fałwejarze - w końcu świeci na niebiesko-czerwono... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie autogejów- ja od początku byłem im przeciwny uważając że to niedokładny chłam ( i rzeczywiście takim był). Gdzieś mam jakieś ceremonie, inauguracje itp ważniejszy dla mnie jest dokładny pomiar. Zainteresowała mnie dopiero seria SM oraz to że kilka poważnych aut (np AEvo86) miało takie wskaźniki. Poczytałem, kupiłem i faktycznie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku kupiłem STRI X-line boost. Prosty zegar bez warninga, ale fajnie wykonany i dokładny. Dlatego dwa kolejne zegary kupiłem już z serii DSD. Jeszcze nie widziałem jak działają, ale trzymając je w ręcę od razu odniosłem wrażenie, że są mega solidne, ładne i dobrze wykonane. Od innych słyszałem, że sama praca zegarów też nie budzi żadnych zastrzeżeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...